Vokietija

Šiuo metu Qbis siūlo 5 atvirą darbo poziciją Vokietijoje.

Jeigu ieškote būdų, kaip įsidarbinti Vokietijoje ar norėtumėte pamėginti įsikurti šalyje, kurios ekonomika yra viena stipriausių Europoje, pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų Qbis turi. Mes galime pasiūlyti tiek kvalifikuoto, tiek nekvalifikuoto ilgalaikio ir trumpalaikio darbo pozicijų Vokietijoje.

Daugiau

Darbo pasiūlymai Vokietijoje

Tiems darbuotojams, kurie turi kvalifikaciją ir darbo patirties, darbas Vokietijoje yra puiki galimybė užsidirbti. Tačiau ir patirties dar neturintiems kandidatams ar ką tik studijas baigusiems studentams ši šalis gali pasiūlyti geras darbo ir gyvenimo sąlygas bei būti puikia pradžia profesinėje srityje.

Qbis agentūros puslapyje galite kandidatuoti į patikusią darbo poziciją ir gauti darbo pasiūlymą Vokietijoje iš karto.

Skirtingi darbai skirtinguose Vokietijos miestuose

Jus domina darbas Vokietijoje? Qbis bendradarbiauja su Vokietijos įdarbinimo agentūromis, kurios yra įsikūrusios įvairiuose šalies miestuose, taigi mes galime jums pasiūlyti darbą su gyvenamąja vieta tiek šalies didmiesčiuose Diuseldorfe, Kiolne, Dortmunde, Hamburge ar Miunchene, tiek mažesniuose miesteliuose – Manheime, Niurnberge ir Osnabriuke.

Priklausomai nuo jūsų norų ir kvalifikacijos, galite išsirinkti jums labiausiai patinkantį darbo pasiūlymą įvairiuose sektoriuose. Qbis siūlo darbą sandėliuose, fabrikuose ir statybų srityje Vokietijoje. Taip pat turime darbo pasiūlymų slaugytojoms, sunkvežimių vairuotojams ar žemės ūkio darbuotojams. O tuo atveju, jeigu darbas Vokietijoje neatitiktų jūsų lūkesčių atlyginimo atžvilgiu, mes galėsime jums pasiūlyti darbą Olandijoje. Taigi pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų turime Vokietijoje ir kandidatuokite į jums labiausiai patikusią poziciją jau dabar!

Santechnikas (2430 EUR neto) Königsbrunn, Vokietijoje, nuo 11,00€/val.

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Königsbrunn, Vokietija
Skelbimas galioja 185 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Darbui Vokietijoje ieškomi ilgametę patirtį turintys santechnikai. Jūsų užduotys bus: sanitarinių mazgų sujungimas, vandens vamzdžių sujungimas, lašančių ir nesandarių vamzdžių remontas, tualeto įrengimas, klientų aptarnavimas dujinio šildymo srityje Dirbama 168 valandas per mėnesį (22 dienas), atlyginimas apie 2430 EUR neto (po mokesčių). Valandinis atlyginimas 11,00 EUR bruto, plius 52 EUR neto/dienai.

Pramoninis elektrikas (2300 EUR neto) Vokietijoje, nuo 11,80€/val.

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Vokietija, Vokietija
Skelbimas galioja 185 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Mūsų partneriai iš Vokietijos ieško patyrusių elektrikų.Dirbant šį darbą jūsų pagrindinės užduotys bus: Surinkti ir išardyti daugiabučių namų elektros skaitiklius Mūsų klientas dirba visoje Vokietijoje, todėl darbas ne visada vyks toje pačioje vietoje. Kandidatui būtina būti lanksčiam, nes darbas bus skiriamas atsižvelgiant į jo kvalifikaciją ir patirtį konkrečiuose projektuose. Dirbama 168 valandas per mėnesį (22...

Reikalingas žemės ūkio ir statybų mašinų mechanikas (2250 EUR neto) Pleidelsheim, Vokietijoje, nuo 11,80€/val.

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Pleidelsheim, Vokietija
Skelbimas galioja 185 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Mūsų klientas Vokietijoje ieško patyrusių žemės ūkio technikos mechanikų. Pagrindinės užduotys bus šios: žemės ūkio technikos priežiūra, sugedusių mašinų ir transporto priemonių taisymas, senų dalių keitimas, įvairių komponentų surinkimas. Dirbama 168 valandas per mėnesį (22 dienas), atlyginimas apie 2250 EUR neto (po mokesčių). Valandinis atlyginimas 11,80 EUR bruto, plius 25 EUR neto/dienai.

Suvirintojas autogenu (2390 EUR neto) Rotenburg, Vokietijoje, nuo 11,59€/val.

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Rotenburg, Vokietija
Skelbimas galioja 185 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Mūsų klientas Vokietijoje ieško patyrusių MIG/MAG suvirintojų. Pagrindinės užduotys šios: transporto priemonių konstrukcijų suvirinimas, juodo plieno ir aliuminio suvirinimas, darbas pagal techninius brėžinius, ir kitos suvirinimo užduotys. Dirbama 168 valandas per mėnesį (22 dienas), atlyginimas apie 2390 EUR neto (po mokesčių). Valandinis atlyginimas 11,59 EUR bruto, plius 47 EUR neto/dienai.

Stalius (2250 EUR neto) Rotenburg, Vokietijoje, nuo 11,00€/val.

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Rotenburg, Vokietija
Skelbimas galioja 185 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Mūsų partneriai iš Vokietijos ieško patyrusių stalių. Pagrindinės jūsų užduotys bus: darbas su medienos apdirbimo mašinomis, medinių gaminių gamyba ir įgyvendinimas pagal pastato aprašą / planą ir techninius brėžinius, kiti staliaus darbai Dirbama 168 valandas per mėnesį (22 dienas), atlyginimas apie 2250 EUR neto (po mokesčių). Valandinis atlyginimas 11 EUR bruto, plius 44 EUR neto/dienai.

Archyvas
Darbo skelbimai užsienyje

Viešbučio kambarinė (1550 Eur neto/mėn.) Nordlingen, Vokietija, Vokietijoje, nuo 10,30€/val.

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Nordlingen, Vokietija, Vokietija
Skelbimas galioja 90 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Archyvas

Mūsų partneris Vokietijoje „Humanus“ šiuo metu ieško valymo personalo viešbutyje Nordlingene. Kokybiškas apgyvendinimas svečiams yra įmonės prioritetas. Jūsų, kaip viešbučio kambarinės, užduotis yra labai svarbi. Jūs būsite atsakingi už: Valyti svečių kambarius, virtuves, vonios kambarius ir tualetus, laikantis įmonės standartinių darbo procedūrų, išvalyti pamainai nustatytą kambarių skaičių; Pranešti apie kambario parengimą; Paruošti atsargas rytdienai, kai...