Vokietija

Šiuo metu Qbis siūlo 8 atvirą darbo poziciją Vokietijoje.

Jeigu ieškote būdų, kaip įsidarbinti Vokietijoje ar norėtumėte pamėginti įsikurti šalyje, kurios ekonomika yra viena stipriausių Europoje, pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų Qbis turi. Mes galime pasiūlyti tiek kvalifikuoto, tiek nekvalifikuoto ilgalaikio ir trumpalaikio darbo pozicijų Vokietijoje.

Daugiau

Darbo pasiūlymai Vokietijoje

Tiems darbuotojams, kurie turi kvalifikaciją ir darbo patirties, darbas Vokietijoje yra puiki galimybė užsidirbti. Tačiau ir patirties dar neturintiems kandidatams ar ką tik studijas baigusiems studentams ši šalis gali pasiūlyti geras darbo ir gyvenimo sąlygas bei būti puikia pradžia profesinėje srityje.

Qbis agentūros puslapyje galite kandidatuoti į patikusią darbo poziciją ir gauti darbo pasiūlymą Vokietijoje iš karto.

Skirtingi darbai skirtinguose Vokietijos miestuose

Jus domina darbas Vokietijoje? Qbis bendradarbiauja su Vokietijos įdarbinimo agentūromis, kurios yra įsikūrusios įvairiuose šalies miestuose, taigi mes galime jums pasiūlyti darbą su gyvenamąja vieta tiek šalies didmiesčiuose Diuseldorfe, Kiolne, Dortmunde, Hamburge ar Miunchene, tiek mažesniuose miesteliuose – Manheime, Niurnberge ir Osnabriuke.

Priklausomai nuo jūsų norų ir kvalifikacijos, galite išsirinkti jums labiausiai patinkantį darbo pasiūlymą įvairiuose sektoriuose. Qbis siūlo darbą sandėliuose, fabrikuose ir statybų srityje Vokietijoje. Taip pat turime darbo pasiūlymų slaugytojoms, sunkvežimių vairuotojams ar žemės ūkio darbuotojams. O tuo atveju, jeigu darbas Vokietijoje neatitiktų jūsų lūkesčių atlyginimo atžvilgiu, mes galėsime jums pasiūlyti darbą Olandijoje. Taigi pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų turime Vokietijoje ir kandidatuokite į jums labiausiai patikusią poziciją jau dabar!

Pramoninis elektrikas Vokietijoje, nuo 2300,00€/val.

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Vokietija, Vokietija
Skelbimas galioja 4 dienosLaisvos darbo vietos: 10/10

Mūsų partneriai iš Vokietijos ieško patyrusių elektrikų.Dirbant šį darbą jūsų pagrindinės užduotys bus: Surinkti ir išardyti daugiabučių namų elektros skaitiklius Mūsų klientas dirba visoje Vokietijoje, todėl darbas ne visada vyks toje pačioje vietoje. Kandidatui būtina būti lanksčiam, nes darbas bus skiriamas atsižvelgiant į jo kvalifikaciją ir patirtį konkrečiuose projektuose.

Žemės ūkio darbuotojas Vokietijoje, nuo 9,35€/val.

starstarstarstar_borderstar_border2 supervised_user_circle
Priimamos poros
language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
Lotus
Vokietija, Vokietija
Skelbimas galioja 6 dienosLaisvos darbo vietos: 10/10

Mūsų partneriai Vokietijoje ieško sezoninių žemės ūkio darbuotojų. Mums reikia motyvuotų žmonių, pasiruošusių dirbti sezono metu! Darbo užduotys bus šios: Darbas laukuose, rinkti augalus, uogas, daržoves ir pan. Paruošti augalus šiltnamiuose ir gamybos linijai, Rūšiuoti ir tikrinti žemės ūkio produkcijos kokybę Darbuotojai turi būti pasiruošę dirbti fiziškai sudėtingą darbą, lenktis ir kelti. Darbas yra nuo...

Nursing assistant Hechingen, Vokietijoje, nuo 11,35€/val.

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Hechingen, Vokietija
Skelbimas galioja 6 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Mūsų klientas Vokietijoje ieško slaugytojų padėjėjų. Pagrindinės darbo užduotys: rūpintis pagyvenusiais žmonėmis, pagalba keičiant drabužius, valgant, pagalba rūpinantis asmeninė higiena.

Reikalingas žemės ūkio ir statybų mašinų mechanikas Pleidelsheim, Vokietijoje, nuo 11,80€/val.

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Pleidelsheim, Vokietija
Skelbimas galioja 6 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Mūsų klientas Vokietijoje ieško patyrusių žemės ūkio technikos mechanikų. Pagrindinės užduotys bus šios: žemės ūkio technikos priežiūra, sugedusių mašinų ir transporto priemonių taisymas, senų dalių keitimas, įvairių komponentų surinkimas.

Suvirintojas autogenu Rotenburg, Vokietijoje, nuo 11,00€/val.

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Rotenburg, Vokietija
Skelbimas galioja 7 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Mūsų klientas Vokietijoje ieško patyrusių MIG/MAG suvirintojų. Pagrindinės užduotys šios: transporto priemonių konstrukcijų suvirinimas, juodo plieno ir aliuminio suvirinimas, darbas pagal techninius brėžinius, ir kitos suvirinimo užduotys.

Santechnikas Königsbrunn, Vokietijoje, nuo 11,00€/val.

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Königsbrunn, Vokietija
Skelbimas galioja 8 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Darbui Vokietijoje ieškomi ilgametę patirtį turintys santechnikai. Jūsų užduotys bus: sanitarinių mazgų sujungimas, vandens vamzdžių sujungimas, lašančių ir nesandarių vamzdžių remontas, tualeto įrengimas, klientų aptarnavimas dujinio šildymo srityje