Vokietija

Šiuo metu Qbis siūlo 5 atvirą darbo poziciją Vokietijoje.

Jeigu ieškote būdų, kaip įsidarbinti Vokietijoje ar norėtumėte pamėginti įsikurti šalyje, kurios ekonomika yra viena stipriausių Europoje, pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų Qbis turi. Mes galime pasiūlyti tiek kvalifikuoto, tiek nekvalifikuoto ilgalaikio ir trumpalaikio darbo pozicijų Vokietijoje.

Daugiau

Darbo pasiūlymai Vokietijoje

Tiems darbuotojams, kurie turi kvalifikaciją ir darbo patirties, darbas Vokietijoje yra puiki galimybė užsidirbti. Tačiau ir patirties dar neturintiems kandidatams ar ką tik studijas baigusiems studentams ši šalis gali pasiūlyti geras darbo ir gyvenimo sąlygas bei būti puikia pradžia profesinėje srityje.

Qbis agentūros puslapyje galite kandidatuoti į patikusią darbo poziciją ir gauti darbo pasiūlymą Vokietijoje iš karto.

Skirtingi darbai skirtinguose Vokietijos miestuose

Jus domina darbas Vokietijoje? Qbis bendradarbiauja su Vokietijos įdarbinimo agentūromis, kurios yra įsikūrusios įvairiuose šalies miestuose, taigi mes galime jums pasiūlyti darbą su gyvenamąja vieta tiek šalies didmiesčiuose Diuseldorfe, Kiolne, Dortmunde, Hamburge ar Miunchene, tiek mažesniuose miesteliuose – Manheime, Niurnberge ir Osnabriuke.

Priklausomai nuo jūsų norų ir kvalifikacijos, galite išsirinkti jums labiausiai patinkantį darbo pasiūlymą įvairiuose sektoriuose. Qbis siūlo darbą sandėliuose, fabrikuose ir statybų srityje Vokietijoje. Taip pat turime darbo pasiūlymų slaugytojoms, sunkvežimių vairuotojams ar žemės ūkio darbuotojams. O tuo atveju, jeigu darbas Vokietijoje neatitiktų jūsų lūkesčių atlyginimo atžvilgiu, mes galėsime jums pasiūlyti darbą Olandijoje. Taigi pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų turime Vokietijoje ir kandidatuokite į jums labiausiai patikusią poziciją jau dabar!

Stalius Vokietijoje

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Vokietija, Vokietija
Skelbimas galioja 49 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2

Mūsų partneriai iš Vokietijos ieško patyrusių stalių. Jūs dirbsite įmonėje, kuri gamina stogus. Pagrindinės jūsų užduotys bus: Surinkti sulankstomą stogą pagal išmatavimus ir brėžinius; Atlikti apšiltinimo darbus; Montuoti stoglangius, čerpes; Gali būti, kad dirbsite įvairiuose departamentuose. Šis darbas yra ilgalaikis.

Pramoninis elektrikas Vokietijoje

starstarstarstarstar0 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
Pramoninis elektrikas Vokietijoje
Vokietija, Vokietija
Skelbimas galioja 49 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2

Mūsų partneriai iš Vokietijos ieško pramoninių elektrikų. Dirbant šį darbą jūsų pagrindinės užduotys bus: Pagal pateiktus techninius brėžinius surinkti elektros spintas prie konvejerio; Sujungti kabelius; Sumontuoti ir pajungti valdymo blokus ir valdymo paneles; Jūs turėtumėte planuoti dirbti Vokietijoje įlgą laiką, kadangi tai yra ilgalaikis darbo pasiūlymas.

Virėjas Nordlingen, Vokietijoje

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Nordlingen, Vokietija
Skelbimas galioja 49 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Šiuo metu mūsų partneriai Vokietijoje ieško patyrusių virėjų, kurie dirbtų pilies viešbutyje ir atliktų šias užduotis: Užkandžių, įvairių patiekalų gaminimas pagal technologinį procesą; Maisto produktų kokybės užtikrinimas; Higienos reikalavimų laikymasis; Šis darbo pasiūlymas yra ilgalaikis.

Suvirintojas autogenu Nördlingen , Vokietijoje

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Nördlingen , Vokietija
Skelbimas galioja 49 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Darbui Vokietijoje yra ieškomas patyręs suvirintojas. Jūsų pagrindinė užduotis bus virinti vamzdžius pagal pateiktus brėžinius. Darbo vieta bus ceche bei statybos aikštelėse.

Sandėlio darbuotojas Frankfurt am Main, Vokietijoje, nuo 9,19€/val.

starstarstarstarstar0
Ham-Log
Frankfurt am Main, Vokietija
Skelbimas galioja 49 dienosLaisvos darbo vietos: 4/4

Ieškomi darbuotojai logistikos centre darbui Vokietijoje. Jums reikės dirbti logistikos sandėlyje, kur jūsų pagrindinės užduotys bus šios: Greitas ir teisingas užsakymų surinkimas naudojant skaitytuvą; Sandėlio produkcijos pakrovimas ant palečių; Produkcijos paruošimas transportavimui;  Darbas yra pamaininis. Už pamainas ir darbą savaitgaliais ar švenčių dienomis mokama papildomai. 

Archyvas
Darbo skelbimai užsienyje

Elektriko darbas Ravensburg, Vokietijoje

starstarstarstarstar0
SIS
Ravensburg, Vokietija
Skelbimas galioja 340 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Archyvas

Mūsų partneriai iš Vokietijos ieško elektrikų darbui naujai statomuose arba renovuojamuose pastatuose. Jums reikės pagal techninius brėžinius pilnai išvedžioti elektros instaliaciją, pajungti elektros prietaisus. Kiekvienas darbuotojas turės jam pavestą funkciją, kurią turės atlikti iki galo.