Statyba

Šiuo metu siūlome 1 darbo pozicijas statybų sektoriuje.

Ieškote darbo statybų srityje užsienyje? Qbis siūlo įvairius darbus statybose kvalifikuotiems specialistams Olandijoje ir Vokietijoje. Taigi jeigu jus domina darbas būtent statybų srityje, pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų mes turime šiuo metu. Qbis gali įdarbinti elektrikus, santechnikus, stalius, izoliuotojus, plytelių klojėjus ar tinkuotojus. Daugiau

Darbas užsienyje statybų srityje

Qbis siūlo darbą statybų srityje įvairiose šalyse. Jeigu turite kvalifikaciją šioje srityje, mes galime pasiūlyti jums darbą Olandijoje, Vokietijoje ar Belgijoje. Nesvarbu, ar ieškote trumpalaikio ar ilgalaikio darbo, pasiūlysime jūsų lūkesčius atitinkantį darbą.

Kodėl verta įsidarbinti statybų srityje? Nors darbas yra fiziškai sunkus, tačiau dirbant statybose užsienyje būsite tikri, kad gausite ne tik gerą atlyginimą, bet ir turėsite galimybę įgyti vertingos patirties dirbant dideliuose statybų projektuose.

Statybų srityje Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje nuolat tobulinamos technologijos, o darbo metodai yra vieni moderniausių pasaulyje. Todėl dirbdami statybose šiose šalyse jūs turėsite galimybę susipažinti su naujausiomis darbo technologijomis ir jas pritaikyti kasdieniame darbe bei pagilinti savo žinias ir pakelti kvalifikaciją.

Pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų mes turime statybų srityje šiuo metu ir kandidatuokite į jums labiausiai patikusią poziciją jau dabar!

Geležinkelio darbuotojas Belgijoje, nuo 14,64€/val.

starstarstarstarstar0
Strukton
Belgija, Belgija
Skelbimas galioja 20 dienosLaisvos darbo vietos: 4/4

„Strukton Rail“ NV yra vienas iš pažangiausių geležinkelio rangovų Belgijoje ir priklauso tarptautinei „Strukton“ grupei. Per daugiau nei 90 metų jie sukaupė didelę patirtį ir žinias tarptautiniu mastu. Įmonė yra atsakinga už daugybę geležinkelio darbų, įskaitant bėgių, signalizacijos ir kontaktinio tinklo darbus įrengiant geležinkelio infrastruktūras. Tai atsispindi ir įmonės darbuotojų savybėse, kurie yra lankstūs, veržlūs,...

Archyvas
Darbo skelbimai užsienyje

Darbas elektrikui Frankfurtas, Vokieitija, Vokietijoje

starstarstarstarstar0 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
Darbas elektrikui Frankfurtas, Vokieitija, Vokietijoje
Frankfurtas, Vokieitija, Vokietija
Skelbimas galioja 14 dienosLaisvos darbo vietos: 5/5
Archyvas

Mūsų partneriai iš Vokietijos ieško elektrikų darbui Siemens gamykloje. Jums reikės pagal techninius brėžinius surinkinėti elektros spintas. Kiekvienas darbuotojas turės jam pavestą funkciją, kurią turės atlikti iki galo. Projekto trukmė apie 12 savaičių.

Staliaus darbas Olandijoje Olandija, Vokietijoje

starstarstarstarstar0
PARTNER Personaldienste Süd-West GmbH
Olandija, Vokietija
Skelbimas galioja 14 dienosLaisvos darbo vietos: 5/5
Archyvas

Darbui Olandijoje mūsų partneriai iš Vokietijos ieško stalių – dailidžių. Jūs dirbsite įmonėje, kuri įrenginėja laivus. Jums reiktų montuoti baldus, pilnai daryti medinę laivų apdailą. Šis darbo pasiūlymas yra ilgalaikis.

Plastikinių ir aliuminių langų montuotojas Olandijoje

starstarstarstarstar0
Plastikinių ir aliuminių langų montuotojas Olandijoje
Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 39 dienosLaisvos darbo vietos: 0/2
Archyvas

Dirbant plastikinių ir aliuminių langų montuotoju, jūs dirbsite poroje ir montuosite langus įvairiuose statybų objektuose Olandijoje.

Armatūros rišėjas The Netherlands, Olandijoje

starstarstarstarstar0 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
Noordenne
The Netherlands, Olandija
Skelbimas galioja 39 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Archyvas

Jums reikės atlikti armatūros rišimo darbus statybos aikštelėje. Konstrukcijos-sienos, rygeliai, saramos, sijos, kolonos ir kt. Darbas būtų statybos aikštelėje Zoetermeer, Olandijoje.

Padėjėjas statybų srityje Olandijoje

starstarstarstarstar0
Construction company
Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 39 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Archyvas

Dirbant padėjėju statybų srityje, jūs turėsite paruošti ir nuolat tiekti statybines medžiagas statybininkams, kad jų darbas vyktų greitai ir sklandžiai.