Statyba

Šiuo metu siūlome 3 darbo pozicijas statybų sektoriuje.

Ieškote darbo statybų srityje užsienyje? Qbis siūlo įvairius darbus statybose kvalifikuotiems specialistams Olandijoje ir Vokietijoje. Taigi jeigu jus domina darbas būtent statybų srityje, pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų mes turime šiuo metu. Qbis gali įdarbinti elektrikus, santechnikus, stalius, izoliuotojus, plytelių klojėjus ar tinkuotojus. Daugiau

Darbas užsienyje statybų srityje

Qbis siūlo darbą statybų srityje įvairiose šalyse. Jeigu turite kvalifikaciją šioje srityje, mes galime pasiūlyti jums darbą Olandijoje, Vokietijoje ar Belgijoje. Nesvarbu, ar ieškote trumpalaikio ar ilgalaikio darbo, pasiūlysime jūsų lūkesčius atitinkantį darbą.

Kodėl verta įsidarbinti statybų srityje? Nors darbas yra fiziškai sunkus, tačiau dirbant statybose užsienyje būsite tikri, kad gausite ne tik gerą atlyginimą, bet ir turėsite galimybę įgyti vertingos patirties dirbant dideliuose statybų projektuose.

Statybų srityje Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje nuolat tobulinamos technologijos, o darbo metodai yra vieni moderniausių pasaulyje. Todėl dirbdami statybose šiose šalyse jūs turėsite galimybę susipažinti su naujausiomis darbo technologijomis ir jas pritaikyti kasdieniame darbe bei pagilinti savo žinias ir pakelti kvalifikaciją.

Pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų mes turime statybų srityje šiuo metu ir kandidatuokite į jums labiausiai patikusią poziciją jau dabar!

Vakarėlių/festivalio palapinių surinkėjas Nyderlandai, Olandijoje, nuo 10,78€ iki 11,15€/val.

starstarstarstarstar0
Neptunus
Nyderlandai, Olandija
Skelbimas galioja 9 dienosLaisvos darbo vietos: 1/2

Šiame darbe Jums reikėtų atlikti salių ir konstrukcijų surinkimą, pasitelkiant komandinį darbą. Surinkimo komandoje dirbdamas palapinių statytoju, Jūs dirbtumėte su keliomis komandomis prie vieno projekto. Jūs keliautumėte į skirtingas vietoves Nyderlanduose. Nuo kiečiausių renginių iki didžiausių tarptautinių festivalių bei trumpalaikių projektų. Kartu su savo kolegomis Jūs rūpintumetės įvairių konstrukcijų statymu skirtingose vietose. Surinkimas ir išmontavimas...

Stalius Vokietijoje

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Vokietija, Vokietija
Skelbimas galioja 54 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2

Mūsų partneriai iš Vokietijos ieško patyrusių stalių. Jūs dirbsite įmonėje, kuri gamina stogus. Pagrindinės jūsų užduotys bus: Surinkti sulankstomą stogą pagal išmatavimus ir brėžinius; Atlikti apšiltinimo darbus; Montuoti stoglangius, čerpes; Gali būti, kad dirbsite įvairiuose departamentuose. Šis darbas yra ilgalaikis.

Pramoninis elektrikas Vokietijoje

starstarstarstarstar0 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
Pramoninis elektrikas Vokietijoje
Vokietija, Vokietija
Skelbimas galioja 54 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2

Mūsų partneriai iš Vokietijos ieško pramoninių elektrikų. Dirbant šį darbą jūsų pagrindinės užduotys bus: Pagal pateiktus techninius brėžinius surinkti elektros spintas prie konvejerio; Sujungti kabelius; Sumontuoti ir pajungti valdymo blokus ir valdymo paneles; Jūs turėtumėte planuoti dirbti Vokietijoje įlgą laiką, kadangi tai yra ilgalaikis darbo pasiūlymas.

Archyvas
Darbo skelbimai užsienyje

Izoliuotojų kursai Olandijoje, nuo 11,00€/val.

starstarstarstarstar9
Scaftech
Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 94 dienosLaisvos darbo vietos: 5/5
Archyvas

Mūsų partneriai iš Olandijos ieško motyvuotų kandidatų, kurie norėtų būti apmokomi dirbti izoliuotojais Olandijoje. Darbdavys organizuoja 3-4 dienų mokymus, po kurių jums reikėtų išlaikyti VCA egzaminą. Kursų metu įgytumėte praktinių ir teorinių žinių, kaip dirbti su skarda, kaip izoliuoti vamzdžius ir atliktumėte visus izoliavimo darbus. Baigus mokymus, jūs galėsite dirbti izoliuotoju ir iškart gausite darbo...

Medinių palečių remontas Nijmegenas, Olandijoje, nuo 9,99€/val.

starstarstarstarstar5
Cornelissen pallets
Nijmegenas, Olandija
Skelbimas galioja 110 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Archyvas

Mūsų partneriai ieško darbuotojo galinčio dirbti medinių palečių remonto įmonėje. Jūs turėsite remontuoti medines transportavimo paletes. Paletės tvarkomos dirbant su pneumatiniu plaktuku. Šis darbas yra ilgalaikis.

Montavimo darbuotojas (laikiklių montavimas) Waalwijk, Olandijoje

starstarstarstarstar0 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
Synergie
Waalwijk, Olandija
Skelbimas galioja 137 dienosLaisvos darbo vietos: 6/6
Archyvas

Mūsų klientas ieško montavimo darbuotojo. Jūs dirbtumėte logistikos centre ir jūsų pagrindinis darbas būtų montuoti įvairių komunikacijų laikiklius lubose (pvz.: priešgaisrinę sistemą, telekomunikacijų sistemą ir pan.). Šiam darbui būtų naudojama mobili platforma, kuria pasiektumėte lubas (reikėtų būti nuo 6 iki 10 metrų aukštyje). Toks darbo pobūdis truktų visą dieną. Tai yra trumpalaikis darbo pasiūlymas. Nuo...