Paslaugų teikimas ir viešbučiai

Šiuo metu Qbis turi 3 darbo pasiūlymus paslaugų sektoriuje.

Jus domina darbas paslaugų teikimo srityje užsienyje? Qbis gali pasiūlyti kvalifikuotą ir nekvalifikuotą darbą ne tik viešbučiuose ir restoranuose, bet ir sveikatos priežiūros srityje Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Patikrinkite, kokių darbo pasiūlymų mes turime šiuo metu. Daugiau

Darbo pasiūlymai paslaugų teikimo ir viešbučių sektoriuje užsienyje

Jeigu jums patinka bendrauti su žmonėmis ir jums smagu prisidėti kuriant įsimintiną patirtį turistams, tuomet jus galėtų sudominti darbas turizmo sektoriuje Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Dirbant šioje srityje darbo patirtis yra nebūtina. Neturint darbo patirties, jūs galite įsidarbinti restorano darbuotoju Belgijos pajūryje laisvu nuo studijų metu, pavyzdžiui vasarą. Tiems, kas neturi panašaus darbo patirties, tačiau norėtų įsidarbinti ilgesniam laikotarpiui, galime pasiūlyti viešbučio kambarių tvarkytojo darbą Amsterdame. Tai puiki galimybė tiems, kas norėtų įsidarbinti Olandijos sostinėje ar netoli jos.

Mes taip pat turime darbo pasiūlymų tiems, kas jau turi darbo patirties turizmo sektoriuje. Qbis gali įdarbinti virtuvės šefus ar virtuvės padėjėjus Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje.

Darbas slaugos srityje užsienyje

Ieškote darbo slaugos srityje užsienyje? Qbis turi kelis darbo pasiūlymus gydymo įstaigų slaugytojoms ir sergančiųjų ar senyvo amžiaus žmonių prižiūrėtojoms Olandijoje ir Vokietijoje.

Vokietijoje Qbis siūlo darbą vokiškai susikalbančioms slaugėms, kurios turi pripažintą šios srities diplomą. Slaugėms, kurias domintų darbas sveikatos priežiūros srityje Olandijoje, nebūtina susikalbėti olandiškai, nes Qbis partneriai organizuoja olandų kalbos kursus.

Jeigu jums patinka rūpintis senyvo amžiaus žmonėmis ir jūs turite motyvacijos prireikus būti šalia slaugomų žmonių, Qbis taip pat gali pasiūlyti sergančiųjų ar senyvo amžiaus žmonių prižiūrėtojos darbą Vokietijoje. Norint kandidatuoti į šią darbo vietą, reikia mokėti vokiečių kalbą.

Jeigu jums patinka darbas su žmonėmis ir jums malonu jiems padėti, tuomet darbas paslaugų sektoriuje užsienyje yra būtent tai, ko jums reikia. Peržiūrėkite Qbis turimus darbo pasiūlymus šiame sektoriuje ir registruokitės darbui užsienyje jau dabar!

Valymo personalas (1600 EUR/neto per mėnesį) Nijmegen, Olandijoje

starstarstarstarstar1
B2Works
Nijmegen, Olandija
Skelbimas galioja 8 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Qbis ilgalaikei partnerių agentūrai B2Works reikia papildomų rankų Nyderlanduose! Didelė dalis agentūros funkcijų apima geros kokybės apgyvendinimo visiems savo darbuotojams suteikimas. Norint išlaikyti būstą, labai svarbus valymo personalas. Dirbsite 2 žmonių komandoje, darbo dienomis automobiliu nuvažiuosite į agentūros patalpas (esančias Nijmegeno srityje) ir valysite virtuves, vonios kambarius, tualetus, svetaines ir bendro naudojimo patalpas. Turėsite pranešti...

Automobilių plovėjas Nyderlandai, Olandijoje, nuo 10,56€/val.

starstarstarstarstar_border8
Carwash
Nyderlandai, Olandija
Skelbimas galioja 8 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

ANAC automobilių plovykla yra aukštos kokybės tinklas, kuris specializuojasi automobilių valyme. Šiuo metu įmonė ieško automobilių plovyklos darbuotojų naujam sezonui. Pagrindinės jūsų užduotys bus susijusios su valymo darbais: Greitai ir saugiai plaukite ir blizginkite automobilio vidų ir išorę; Dirbkite su dulkių siurbliu. Darbas vyksta viduje, salėje su atvirais galais, kur automobiliai juda slenkančia linija. Temperatūra...

Viešbučio kambarinė (1550 Eur neto/mėn.) Nordlingen, Vokietija, Vokietijoje, nuo 10,30€/val.

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Nordlingen, Vokietija, Vokietija
Skelbimas galioja 19 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2

Mūsų partneris Vokietijoje „Humanus“ šiuo metu ieško valymo personalo viešbutyje Nordlingene. Kokybiškas apgyvendinimas svečiams yra įmonės prioritetas. Jūsų, kaip viešbučio kambarinės, užduotis yra labai svarbi. Jūs būsite atsakingi už: Valyti svečių kambarius, virtuves, vonios kambarius ir tualetus, laikantis įmonės standartinių darbo procedūrų, išvalyti pamainai nustatytą kambarių skaičių; Pranešti apie kambario parengimą; Paruošti atsargas rytdienai, kai...

Archyvas
Darbo skelbimai užsienyje

Slaugytojos asistentas (1880 EUR neto) Hechingen, Vokietijoje, nuo 11,35€/val.

starstarstarstarstar_half4
German recruitment agency
Hechingen, Vokietija
Skelbimas galioja 114 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Archyvas

Mūsų klientas Vokietijoje ieško slaugytojų padėjėjų. Pagrindinės darbo užduotys: rūpintis pagyvenusiais žmonėmis, pagalba keičiant drabužius, valgant, pagalba rūpinantis asmeninė higiena. Dirbama 168 valandas per mėnesį (22 dienas), atlyginimas apie 1880 EUR neto (po mokesčių). Valandinis atlyginimas 11,35 EUR bruto, plius 26 EUR neto/dienai.

Darbas kambarinėms Amsterdam, Olandijoje, nuo 10,51€/val.

starstarstarstarstar_border17
VDB
Amsterdam, Olandija
Skelbimas galioja 135 dienosLaisvos darbo vietos: 5/5
Archyvas

Mūsų naujas klientas ieško kambarinių darbui viešbutyje. Jūs dirbsite viename iš didžiausių Amsterdamo viešbučių. Jums reikės atlikti šiuos darbus: valyti dulkes, poliruoti ir paruošti kambarius svečiams pagal viešbučio reikalavimus sveikintis su visais viešbučio svečiais; pakeisti patalynę ir papildyti kambarius būtinais reikmenimis; išnešti šiukšles sutvarkyti kambario baldus ir kitą kambario inventorių; pranešti apie pastebėtus pažeidimus, žalą...

Padavėja (Karibų restoranas) Amsterdamas, Olandijoje, nuo 10,00€ iki 11,00€/val.

starstarstarstarstar0
Boótoe
Amsterdamas, Olandija
Skelbimas galioja 189 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Archyvas

Mūsų olandiški partneriai siūlo naują darbo pasiūlymą! Karibietiško grilio restoranas ir baras ieško 2 padavėjų. Pagrindinis reikalavimas – motyvacija ir draugiškumas bei patirtis. Reikia būti pasiruošusiu dirbti Amsterdame ilgesnį laiką. Padavėjos turi susipažinti su meniu, priimti svečius ir sekti darbo seką. Restorane yra pastovios darbo valandos, draugiškas bei atsipalaidavęs kolektyvas.