Paslaugų teikimas ir viešbučiai

Šiuo metu Qbis turi 2 darbo pasiūlymus paslaugų sektoriuje.

Jus domina darbas paslaugų teikimo srityje užsienyje? Qbis gali pasiūlyti kvalifikuotą ir nekvalifikuotą darbą ne tik viešbučiuose ir restoranuose, bet ir sveikatos priežiūros srityje Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Patikrinkite, kokių darbo pasiūlymų mes turime šiuo metu. Daugiau

Darbo pasiūlymai paslaugų teikimo ir viešbučių sektoriuje užsienyje

Jeigu jums patinka bendrauti su žmonėmis ir jums smagu prisidėti kuriant įsimintiną patirtį turistams, tuomet jus galėtų sudominti darbas turizmo sektoriuje Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Dirbant šioje srityje darbo patirtis yra nebūtina. Neturint darbo patirties, jūs galite įsidarbinti restorano darbuotoju Belgijos pajūryje laisvu nuo studijų metu, pavyzdžiui vasarą. Tiems, kas neturi panašaus darbo patirties, tačiau norėtų įsidarbinti ilgesniam laikotarpiui, galime pasiūlyti viešbučio kambarių tvarkytojo darbą Amsterdame. Tai puiki galimybė tiems, kas norėtų įsidarbinti Olandijos sostinėje ar netoli jos.

Mes taip pat turime darbo pasiūlymų tiems, kas jau turi darbo patirties turizmo sektoriuje. Qbis gali įdarbinti virtuvės šefus ar virtuvės padėjėjus Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje.

Darbas slaugos srityje užsienyje

Ieškote darbo slaugos srityje užsienyje? Qbis turi kelis darbo pasiūlymus gydymo įstaigų slaugytojoms ir sergančiųjų ar senyvo amžiaus žmonių prižiūrėtojoms Olandijoje ir Vokietijoje.

Vokietijoje Qbis siūlo darbą vokiškai susikalbančioms slaugėms, kurios turi pripažintą šios srities diplomą. Slaugėms, kurias domintų darbas sveikatos priežiūros srityje Olandijoje, nebūtina susikalbėti olandiškai, nes Qbis partneriai organizuoja olandų kalbos kursus.

Jeigu jums patinka rūpintis senyvo amžiaus žmonėmis ir jūs turite motyvacijos prireikus būti šalia slaugomų žmonių, Qbis taip pat gali pasiūlyti sergančiųjų ar senyvo amžiaus žmonių prižiūrėtojos darbą Vokietijoje. Norint kandidatuoti į šią darbo vietą, reikia mokėti vokiečių kalbą.

Jeigu jums patinka darbas su žmonėmis ir jums malonu jiems padėti, tuomet darbas paslaugų sektoriuje užsienyje yra būtent tai, ko jums reikia. Peržiūrėkite Qbis turimus darbo pasiūlymus šiame sektoriuje ir registruokitės darbui užsienyje jau dabar!

Darbas kambarinėms Amsterdam, Olandijoje, nuo 10,51€/val.

starstarstarstarstar_border17
VDB
Amsterdam, Olandija
Skelbimas galioja 18 valandosLaisvos darbo vietos: 5/5
Naujiena

Mūsų naujas klientas ieško kambarinių darbui viešbutyje. Jūs dirbsite viename iš didžiausių Amsterdamo viešbučių. Jums reikės atlikti šiuos darbus: valyti dulkes, poliruoti ir paruošti kambarius svečiams pagal viešbučio reikalavimus sveikintis su visais viešbučio svečiais; pakeisti patalynę ir papildyti kambarius būtinais reikmenimis; išnešti šiukšles sutvarkyti kambario baldus ir kitą kambario inventorių; pranešti apie pastebėtus pažeidimus, žalą...

Virėjas Nordlingen, Vokietijoje

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Nordlingen, Vokietija
Skelbimas galioja 13 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Šiuo metu mūsų partneriai Vokietijoje ieško patyrusių virėjų, kurie dirbtų pilies viešbutyje ir atliktų šias užduotis: Užkandžių, įvairių patiekalų gaminimas pagal technologinį procesą; Maisto produktų kokybės užtikrinimas; Higienos reikalavimų laikymasis; Šis darbo pasiūlymas yra ilgalaikis.

Archyvas
Darbo skelbimai užsienyje

Valytojo darbas (sezoninis darbas) Nyderlandai, Olandijoje, nuo 10,83€/val.

starstarstarstarstar1
CSU
Nyderlandai, Olandija
Skelbimas galioja 153 dienosLaisvos darbo vietos: 0/2
Archyvas

Mūsų Olandijos partneriai ieško darbuotojų vasaros sezonui nuo birželio iki rugsėjo mėnesio. Įmonė teikia valymo paslaugas atostogų parkams, kempingo vietoms bei poilsiavietėms Nyderlanduose. Priklausomai nuo kliento poreikių, Jūsų pagrindiės funkcijos būtų: valyti namus ir terasą, pakloti lovas. Namuose gyvena nuo 4 iki 20 žmonių. Darbo laikas nuo 9:00 iki 18:00 val. vakaro. Jums reikėtų būti...

Darbas kambarinėms (vasaros sezonui) Amsterdam, Olandijoje, nuo 9,21€ iki 10,53€/val.

starstarstarstarstar_border17
VDB
Amsterdam, Olandija
Skelbimas galioja 183 dienosLaisvos darbo vietos: 5/5
Archyvas

Mūsų naujas klientas ieško kambarinių darbui viešbutyje. Jūs dirbsite viename iš didžiausių Amsterdamo viešbučių. Jums reikės atlikti šiuos darbus: – valyti dulkes, poliruoti ir paruošti kambarius svečiams pagal viešbučio reikalavimus; – sveikintis su visais viešbučio svečiais; – pakeisti patalynę ir papildyti kambarius būtinais reikmenimis; – išnešti šiukšles; – sutvarkyti kambario baldus ir kitą kambario inventorių;...

Restorano padėjėjas Belgijoje, nuo 11,93€/val.

starstarstarstarstar0
Chagall
Belgija, Belgija
Skelbimas galioja 196 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Archyvas

Darbui Belgijoje ieškomas motyvuotas restorano padėjėjas. Jūs dirbsite restorane ir padėsite kitiems darbuotojams. Jums reikės gaminti karštus ir šaltus patiekalus, užkandžius, plauti indus, padėti prie baro, tvarkyti salę. Restoranas kuriame dirbsite yra labai populiarus, todėl tikėtina, kad dirbsite daug viršvalandžių.

Darbas sandėlyje (aukštuminio krautuvo, elektrinio krautuvo ir EPT vairuotojai) Tilburg, Olandijoje

starstarstarstarstar1
B2Works office
Tilburg, Olandija
Skelbimas galioja 268 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Archyvas

Dirbdami Schenker logistikos kompanijoje jūsų būsite išmokyti dirbti įvairiuose padaliniuose ir atlikti keletą skirtingų funkcijų. Įsisavinus pagrindines darbo funkcijas, jūs galėsite pratęsti savo tobulėjimą kituose departamentuose atliekant kitas funkcijas. Tai jus padarys ne tik lanksčiu darbuotoju, bet tuo pačiu ir labai svarbiu. Jūsų pagrindinės užduotys ir atsakomybės bus: – prekių surinkimas pagal užsakymų sąrašą; –...