Paslaugų teikimas ir viešbučiai

Šiuo metu Qbis turi 1 darbo pasiūlymus paslaugų sektoriuje.

Jus domina darbas paslaugų teikimo srityje užsienyje? Qbis gali pasiūlyti kvalifikuotą ir nekvalifikuotą darbą ne tik viešbučiuose ir restoranuose, bet ir sveikatos priežiūros srityje Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Patikrinkite, kokių darbo pasiūlymų mes turime šiuo metu. Daugiau

Darbo pasiūlymai paslaugų teikimo ir viešbučių sektoriuje užsienyje

Jeigu jums patinka bendrauti su žmonėmis ir jums smagu prisidėti kuriant įsimintiną patirtį turistams, tuomet jus galėtų sudominti darbas turizmo sektoriuje Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Dirbant šioje srityje darbo patirtis yra nebūtina. Neturint darbo patirties, jūs galite įsidarbinti restorano darbuotoju Belgijos pajūryje laisvu nuo studijų metu, pavyzdžiui vasarą. Tiems, kas neturi panašaus darbo patirties, tačiau norėtų įsidarbinti ilgesniam laikotarpiui, galime pasiūlyti viešbučio kambarių tvarkytojo darbą Amsterdame. Tai puiki galimybė tiems, kas norėtų įsidarbinti Olandijos sostinėje ar netoli jos.

Mes taip pat turime darbo pasiūlymų tiems, kas jau turi darbo patirties turizmo sektoriuje. Qbis gali įdarbinti virtuvės šefus ar virtuvės padėjėjus Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje.

Darbas slaugos srityje užsienyje

Ieškote darbo slaugos srityje užsienyje? Qbis turi kelis darbo pasiūlymus gydymo įstaigų  slaugytojoms ir sergančiųjų ar senyvo amžiaus žmonių prižiūrėtojoms Olandijoje ir Vokietijoje.

Vokietijoje Qbis siūlo darbą vokiškai susikalbančioms slaugėms, kurios turi pripažintą šios srities diplomą. Slaugėms, kurias domintų darbas sveikatos priežiūros srityje Olandijoje, nebūtina susikalbėti olandiškai, nes Qbis partneriai organizuoja olandų kalbos kursus.

Jeigu jums patinka rūpintis senyvo amžiaus žmonėmis ir jūs turite motyvacijos prireikus būti šalia slaugomų žmonių, Qbis taip pat gali pasiūlyti sergančiųjų ar senyvo amžiaus žmonių prižiūrėtojos darbą Vokietijoje. Norint kandidatuoti į šią darbo vietą, reikia mokėti vokiečių kalbą.

Jeigu jums patinka darbas su žmonėmis ir jums malonu jiems padėti, tuomet darbas paslaugų sektoriuje užsienyje yra būtent tai, ko jums reikia. Peržiūrėkite Qbis turimus darbo pasiūlymus šiame sektoriuje ir registruokitės darbui užsienyje jau dabar!

Automobilių plovyklos darbuotojas Amsterdam, Olandijoje, nuo 10,29€/val.

starstarstarstarstar0
Covebo
Amsterdam, Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 2/5

Mūsų partneris Amsterdame ieško darbuotojų automobilių plovyklai. Tai yra didelė automobilių atstovybė, kur galima gauti visas gerai automobilio būklei ir išvaizdai palaikyti reikalingas paslaugas: priežiūrą, mechanikų ir valymo paslaugas. Jūsų pagrindinės užduotys dirbant šioje įmonėje būtų:  Automobilių kilimėlių, sėdynių ir bagažinių siurbimas;  Langų, priekinio stiklo, veidrodėlių valymas; Automobilio išorės plovimas; Kilimėlių ir kitų išimamų automobilio...

Archyvas
Darbo skelbimai užsienyje

Restorano padėjėja (darbas virtuvėje) Belgijoje

starstarstarstarstar0
Chagall and Chagall beach
Belgija, Belgija
Skelbimas galioja 12 dienosLaisvos darbo vietos: 0/1
Archyvas

Darbui Belgijoje ieškoma restorano padėjėja. Jūs dirbsite restorane ir padėsite kitiems darbuotojams. Jums reikės ruošti maistą, produktus, plauti ir lupti daržoves, padėti gaminti užkandžius. Šis darbo pasiūlymas yra trumpalaikis (nuo balandžio iki spalio), bet yra galimybė pasilikti ilgam laikui.

Pagalbinis baro darbuotojas/padavėjas Nijmegen, Olandijoje, nuo 10,00€/val.

starstarstarstarstar0
Nimma Hotel
Nijmegen, Olandija
Skelbimas galioja 12 dienosLaisvos darbo vietos: 1/2
Archyvas

Vienam iš mūsų partnerių priklausantis viešbutis „Nimma“ šiuo metu ieško pagalbinio baro darbuotojo/padavėjo, turinčio aptarnavimo patirties. Padedant restorane/bare jums gali tekti: Dirbti viešbučio bare, ruošti gėrimus, kokteilius, gaiviuosius gėrimus (kavą, arbatą ir kt.); Valyti ir paruošti virtuvę bei valgymo zoną; Peržiūrėti ruošiamų pusryčių sąrašą, tikrinti ir palaikyti tvarką; Praktikuoti žinias apie alergijas maistui ir visas...

Mašinų paviršiaus paruošėjas dažymo darbams Olandijoje

starstarstarstarstar0
Mašinų paviršiaus paruošėjas dažymo darbams Olandijoje
Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 37 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Archyvas

Dirbant paviršiaus paruošėju dažymo darbams, jūs turėsite paruošti mašinų paviršių šlifuojant, valant ir glaistant. Ateityje jūs būsite apmokintas naudotis dažų pulverizatoriumi.

Virtuvės Šefas Afghanistan, Chagcharan (Lietuvos misija), Olandijoje

starstarstarstarstar0
ES-KO International
Afghanistan, Chagcharan (Lietuvos misija), Olandija
Skelbimas galioja 37 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Archyvas

Būdamas virtuvės šefu, Jūs būsite atsakingas už užduočių paskirstymą tarp virtuvės personalo darbuotojų, taip užtikrindami greitą maisto paruošimą. Prižiūrėdami visą patiekalų gaminimo procesą, kaip virtuvės šefas Jūs taip pat turėsite: Kontroliuoti maisto paruošimą bei gaminimą. Užtikrinti, jog yra laikomasi aukščiausių maisto kokybės standartų. Sugebėti ruošti maistą tiek paprastomis sąlygomis, tiek specialiems poreikiams. Sudaryti valgiaraštį bei...

Namų valytoja Olandijoje

starstarstarstarstar0
Namų valytoja Olandijoje
Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 37 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Archyvas

Dirbant namų valytoja, jūs turėsite tvarkyti ir valyti agentūrai priklausančius namus, kuriuose gyvena per agentūrą dirbantys darbuotojai. Agentūra turi namų visoje Olandijoje ir kiekvienas namas turi būti sutvarkytas kartą per dvi savaites. Jūs dirbsite su kita lietuve valytoja ir kartu važiuosite tvarkyti namų pagal agentūros sudarytą namų tvarkymo grafiką. Jūs taip pat turite patikrinti, ar...