Paslaugų teikimas ir viešbučiai

Šiuo metu Qbis turi 1 darbo pasiūlymus paslaugų sektoriuje.

Jus domina darbas paslaugų teikimo srityje užsienyje? Qbis gali pasiūlyti kvalifikuotą ir nekvalifikuotą darbą ne tik viešbučiuose ir restoranuose, bet ir sveikatos priežiūros srityje Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Patikrinkite, kokių darbo pasiūlymų mes turime šiuo metu. Daugiau

Darbo pasiūlymai paslaugų teikimo ir viešbučių sektoriuje užsienyje

Jeigu jums patinka bendrauti su žmonėmis ir jums smagu prisidėti kuriant įsimintiną patirtį turistams, tuomet jus galėtų sudominti darbas turizmo sektoriuje Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Dirbant šioje srityje darbo patirtis yra nebūtina. Neturint darbo patirties, jūs galite įsidarbinti restorano darbuotoju Belgijos pajūryje laisvu nuo studijų metu, pavyzdžiui vasarą. Tiems, kas neturi panašaus darbo patirties, tačiau norėtų įsidarbinti ilgesniam laikotarpiui, galime pasiūlyti viešbučio kambarių tvarkytojo darbą Amsterdame. Tai puiki galimybė tiems, kas norėtų įsidarbinti Olandijos sostinėje ar netoli jos.

Mes taip pat turime darbo pasiūlymų tiems, kas jau turi darbo patirties turizmo sektoriuje. Qbis gali įdarbinti virtuvės šefus ar virtuvės padėjėjus Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje.

Darbas slaugos srityje užsienyje

Ieškote darbo slaugos srityje užsienyje? Qbis turi kelis darbo pasiūlymus gydymo įstaigų slaugytojoms ir sergančiųjų ar senyvo amžiaus žmonių prižiūrėtojoms Olandijoje ir Vokietijoje.

Vokietijoje Qbis siūlo darbą vokiškai susikalbančioms slaugėms, kurios turi pripažintą šios srities diplomą. Slaugėms, kurias domintų darbas sveikatos priežiūros srityje Olandijoje, nebūtina susikalbėti olandiškai, nes Qbis partneriai organizuoja olandų kalbos kursus.

Jeigu jums patinka rūpintis senyvo amžiaus žmonėmis ir jūs turite motyvacijos prireikus būti šalia slaugomų žmonių, Qbis taip pat gali pasiūlyti sergančiųjų ar senyvo amžiaus žmonių prižiūrėtojos darbą Vokietijoje. Norint kandidatuoti į šią darbo vietą, reikia mokėti vokiečių kalbą.

Jeigu jums patinka darbas su žmonėmis ir jums malonu jiems padėti, tuomet darbas paslaugų sektoriuje užsienyje yra būtent tai, ko jums reikia. Peržiūrėkite Qbis turimus darbo pasiūlymus šiame sektoriuje ir registruokitės darbui užsienyje jau dabar!

Darbas kambarinėms Amsterdam, Olandijoje, nuo 10,51€/val.

starstarstarstarstar_border18
VDB
Amsterdam, Olandija
Skelbimas galioja 10 dienosLaisvos darbo vietos: 1/5

Mūsų naujas klientas ieško kambarinių darbui viešbutyje. Jūs dirbsite viename iš didžiausių Amsterdamo viešbučių. Jums reikės atlikti šiuos darbus: valyti dulkes, poliruoti ir paruošti kambarius svečiams pagal viešbučio reikalavimus sveikintis su visais viešbučio svečiais; pakeisti patalynę ir papildyti kambarius būtinais reikmenimis; išnešti šiukšles sutvarkyti kambario baldus ir kitą kambario inventorių; pranešti apie pastebėtus pažeidimus, žalą...

Archyvas
Darbo skelbimai užsienyje

Padavėja (Karibų restoranas) Amsterdamas, Olandijoje, nuo 10,00€ iki 11,00€/val.

starstarstarstarstar0
Boótoe
Amsterdamas, Olandija
Skelbimas galioja 22 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Archyvas

Mūsų olandiški partneriai siūlo naują darbo pasiūlymą! Karibietiško grilio restoranas ir baras ieško 2 padavėjų. Pagrindinis reikalavimas – motyvacija ir draugiškumas bei patirtis. Reikia būti pasiruošusiu dirbti Amsterdame ilgesnį laiką. Padavėjos turi susipažinti su meniu, priimti svečius ir sekti darbo seką. Restorane yra pastovios darbo valandos, draugiškas bei atsipalaidavęs kolektyvas.

Šefas (Karibietiškas restoranas) Amsterdamas, Olandijoje, nuo 11,00€ iki 13,00€/val.

starstarstarstarstar0
Boótoe
Amsterdamas, Olandija
Skelbimas galioja 24 dienosLaisvos darbo vietos: 0/1
Archyvas

Karibietiškas grilio restoranas ieško virtuvės šefo. Pagrindinė atsakomybė – motyvacija gaminti bei patirtis virtuvėje. Reikia būti pasiruošusiu dirbti Amsterdame ilgesnį laiką. Patirtis kepant BBQ – privaloma. Virėjas prižiūrėtų darbą virtuvėje, ruoštu įvairius patiekalus iš restorano meniu. Restoranas suteikia stabilias darbo valandas, jame dirba draugiškas ir atsipalaidavęs kolektyvas.

Kambarių tvarkytojas (apartamentų nuoma) Amsterdam, Olandijoje, nuo 10,00€/val.

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
Priimamos poros
Dutchstar
Amsterdam, Olandija
Skelbimas galioja 37 dienosLaisvos darbo vietos: 6/6
Archyvas

Mūsų nauji partneriai ieško kambarių tvarkytojų Amsterdame. Kompanijai priklauso nuomojami apartamentai ir viešbučiai Amsterdamo regione. Jūsų funkcijos būtų: Valyti viešbučio kambarius ir turistų apartamentus, įskaitant lovos klojimus bei švarius skalbinius. Valyti restoranus, parduotuves bei ofisus. Važiuoti dviračiu iš vienos vietos į kitą Amsterdame. Perkelti valymo priemones iš centrinės laikymo vietos į valymo vietą, susidedant viską...

Virėjas Nordlingen, Vokietijoje

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Nordlingen, Vokietija
Skelbimas galioja 52 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Archyvas

Šiuo metu mūsų partneriai Vokietijoje ieško patyrusių virėjų, kurie dirbtų pilies viešbutyje ir atliktų šias užduotis: Užkandžių, įvairių patiekalų gaminimas pagal technologinį procesą; Maisto produktų kokybės užtikrinimas; Higienos reikalavimų laikymasis; Šis darbo pasiūlymas yra ilgalaikis.

Namų valytoja Olandijoje

starstarstarstarstar0
Hobij
Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 101 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Archyvas

Dirbant namų valytoja, jūs turėsite tvarkyti ir valyti agentūrai priklausančius namus, kuriuose gyvena per agentūrą dirbantys darbuotojai. Agentūra turi namų visoje Olandijoje ir kiekvienas namas turi būti sutvarkytas kartą per dvi savaites. Jūs dirbsite su kita lietuve valytoja ir kartu važiuosite tvarkyti namų pagal agentūros sudarytą namų tvarkymo grafiką. Jūs taip pat turite patikrinti, ar...