NAUJIENA Archyvas

Ritininių konteinerių produkcija Breda, Olandijoje, nuo 10,00€ iki 11,00€/val.

Skelbimas galioja 16 valandosLaisvos darbo vietos: 2/2

Darbo aprašymas

Ritininiai konteineriai yra naudojami parduotuvėse bei sandėliuose – perkelti dėžėms, padėklams ir pan. Mūsų partneris Nyderlanduose – tai vienas didžiausių ritininių konteinerių gamintojų bei remontuotojų. Gamykloje yra galimi 3 skirtingi darbai:

  • Produkcijos darbuotojas

Produkcija – tai skyrius, kuriame viskas prasideda. Iš plieno dalių darbuotojai gamina konteinerių dalis. Pagrindinės užduotys: pjaustyti, lenkti, formuoti bei kirpti plieną. Darbuotojams būna suteikiami paprasti įrankiai bei darbo priemonės.

  • Surinkimo darbuotojas

Iš paruoštų dalių darbuotojai surenka ritininius konteinerius. Darbas priklauso nuo užsakymų. Svarbu, jog šiame skyriuje darbuotojai būtų protingi, jog gebėtų skaityti techninius brėžinius. Tai darbas žmonėms, kurie gali įsivaizduoti kaip turėtų atrodyti paruoštas konteineris ar kaip pritvirtinti ratukus, jog jie funkcionuotų. Darbuotojai naudoja paprastus įrankius bei tam reikalingas darbo priemones. Kartais gali tekti nudažyti konteinerius (priklausomai nuo užsakymo).

  • Ritininių konteinerių remonto darbuotojas

Sulūžę konteineriai yra siunčiami atgal ir darbuotojai šiame skyriuje turi juos sutaisyti. Konteinerius reikia apvalyti, suvirinti su MIG/MAG bei patikrinti ar viskas yra taip, kaip turi būti. Darbas su elektriniais įrankiais bei paprastomis darbo priemonėmis.

Tai yra ilgalaikis darbo pasiūlymas motyvuotiems, rimtiems bei įgūdžių turintiems darbuotojams, kurie mėgsta dirbti rankomis bei gali naudotis darbo įrankiais.

accessibility

Įgūdžiai

  • Gebėjimai dirbti su įrankiais, elektriniais prietaisais bei techniniais brėžiniais
  • Motyvacija dirbti ir gyventi Nyderlanduose ilgą laiką

language

Kalba

Geri anglų kalbos įgūdžiai - būtini