NAUJIENA Archyvas language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA

Personalo atrankos specialistas, -ė Vilnius, Lietuva, Olandijoje

Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Darbo aprašymas

UAB Qbis yra tarptautinė įdarbinimo agentūra, padedanti įsidarbinti Nyderlanduose ir Vokietijoje be jokio paslaugos mokesčio. Pastaraisiais metais keli tūkstančiai Qbis atrinktų lietuvių ir latvių pradėjo darbą šiose šalyse ir daugelis jų sėkmingai dirba iki šiol.
Plėsdami sėkmingai pradėtą veiklą ir megzdami naujus ryšius su partneriais, ieškome naujo komandos nario, kuris mėgsta bendrauti ir turi puikius organizacinius sugebėjimus.

Jūs būsite atsakingas už darbuotojų atranką į nekvalifikuotus ir kvalifikuotus darbus Nyderlanduose ir Vokietijoje. Atrinkus tinkamus kandidatus, jūs turėsite organizuoti jų atvykimą bei palaikyti nuolatinį ryšį su išvykusiais darbuotojais. Jūs taip pat būsite atsakingas už administracinius biuro darbus.

Qbis siūlo galimybių kupiną darbą, kuriame darbuotojo motyvacija ir iniciatyva yra labai svarbūs bruožai. Jūs dirbsite nedidelėje įmonėje, kuri skatina draugišką bei laisvą bendravimą ir palaiko glaudų ryšį su daugiau nei 700 Nyderlanduose ir Vokietijoje dirbančių darbuotojų.

accessibility

Įgūdžiai

Qbis agentūra pilnam etatui ieško darbuotojo, kuris turi puikius bendravimo įgūdžius ir stiprią motyvaciją siekti geriausio rezultato. Naujasis komandos narys turi būti lankstus ir gebėti prisitaikyti prie greitai besikeičiančių aplinkybių.Kandidatas turi gerai kalbėti vokiškai. Anglų kalbos žinios būtų didelis privalumas.CV anglų arba vokiečių kalba prašome siųsti Sergej Naumcik el.paštu sergej@qbis.lt iki kovo 28 d.

language

Kalba

Kandidatas privalo gerai kalbėti ir rašyti vokiškai. Anglų kalbos žinios būtų didelis privalumas.