Archyvas

Oro kondicionavimo sistemų inžinierius – mechanikas Olandijoje

Skelbimas galioja 4 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Oro kondicionavimo sistemų inžinierius – mechanikas

Oro kondicionavimo sistemų inžinierius – mechanikas Olandijoje

Olandija, Olandija

starstarstarstarstar0
Noriu gauti panašius darbo pasiūlymus

Darbo aprašymas

Darbui Olandijoje ieškomas oro kondicionavimo sistemų inžinierius – mechanikas. Mūsų klientas yra pasaulyje pirmaujanti įmonė, kurios pagrindinė veiklos kryptis yra grybų auginimo pramonė.
Jūsų darbo užduotis bus vadovauto 3-10 žmonių grupei, kuri atlieka oro kondicionavimo sistemų montavimo ir priežiūros darbus. Dirbama yra tiek objektuose, tiek centrinėje įmonės būstinėje. Daugiausiai laiko Jūs dirbsite Olandijoje, bet Jūs turite būti pasiruošęs vykti ir į komandiruotes. Jūs būsite atsakingas už darbo planavimą, bendravimą su klientu ir tinkamą problemų sprendimą. Už savo atliekamą darbą būsite atsakingas projekto vadovui. Šis pasiūlymas yra ilgalaikis, įmonė tikisi, kad Jūs norėsite pasilikti Olandijoje ilgam laikui ir norėsite išmokti Olandų kalbą. Jums bus suteikti visi reikalingi apmokymai.

accessibility

Įgūdžiai

Norint pretenduoti į šią poziciją Jums reikia turėti: - Bakalauro arba magistro laipsnį mechanikos srityje, pageidautina oro kondicionavimo srityje. - Bent 5 metų darbo patirtį dirbant panašų darbą, pageidautina patirtis tiek mechaniko pareigose, tiek ir mechaniko-inžinieriaus. - Sugebėti dirbti individualiai ir vadovauti komandai - Laisvai bendrauti anglų arba vokiečių kalba (minimaliai B2 lygiu), Olandų kalba būtų didelis privalumas

language

Kalba

Laisvai bendrauti anglų arba vokiečių kalba (minimaliai B2 lygiu), Olandų kalba būtų didelis privalumas