supervised_user_circle
Priimamos poros

Daržovių fabriko darbuotoja (-as) Warder, Olandijoje, nuo 10,50€/val.

Skelbimas galioja 4 dienosLaisvos darbo vietos: 1/12

Darbo aprašymas

Jūsų darbo vieta bus šviežių daržovių ir vaisių fabrikas. Kadangi fabriko darbuotojo funkcijos keičiasi, turėsite galimybę išbandyti save įvariose pozicijose ir pamatysite visą gamybos procesą iš arti. Jūsų pagrindinės funkcijos bus produkcijos gaminimas ir rūšiavimas bei jos pakavimas. 

Kadangi jūsų darbo vieta bus šviežių daržovių fabrikas, darbo aplinka gali būti šaltesnė (+4/+6 laipsniai). Taigi svarbu tinkamai apsirengti. Jums bus suteikti darbo drabužiai, kuriuos vilksitės ant savo drabužių, bei kepurėlė plaukams uždengti.

Dirbant maisto fabrike labai svarbu laikytis higienos taisyklių.  Pradedant darbą svarbu nusiimti visus papuošalus, neturėti pleistrų ant rankų. 

Fabrike yra kelios pamainos, taigi turite būti pasiruošę dirbti tiek įprastu darbo metu, tiek vakare ar net naktį. Už neįprastas darbo valandas yra mokama papildomai. 

Jeigu ieškote darbo kaip pora ar norite išvykti kartu su draugu, darbas fabrike yra kaip tik jums. 

accessibility

Įgūdžiai

Norint dirbti daržovių fabrike, jūs turite:

  • Būti fiziškai pasirengęs dirbti stovimą darbą;
  • Būti lankstus darbo valandų atžvilgiu. Tai reiškia, kad priklausomai nuo darbo kiekio, jums gali tekti dirbti tiek mažiau, tiek daugiau darbo valandų nei įprastai. Kadangi darbas vyksta pamainomis, gali tekti dirbti ir vakarais ar net naktimis;
  • Būti pasiruošęs dirbti šaltoje aplinkoje;
  • Atsakingai laikytis fabrike galiojančių higienos taisyklių;

language

Kalba

Fabriko darbuotojas turi gerai susikalbėti angliškai.