Archyvas

Darbas paukštyne Lunteren, Olandijoje

Skelbimas galioja 4 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Darbas paukštyne

Darbas paukštyne Lunteren, Olandijoje

Lunteren, Olandija

starstarstarstarstar0
Noriu gauti panašius darbo pasiūlymus

Darbo aprašymas

Jūsų darbo diena prasideda anksti ryte, kai Jūs išvykstate į darbo vietą. Kartu su savo kolegomis Jūs atliekate šiuos darbus: vištų skiepijimas, vištų gaudymas ir dėjimas į metalinius narvus, narvų pakrovimas ir iškrovimas iš sunkvežimių įvairiose Olandijos regionuose. Kartais Jums gali tekti išvykti dirbti į Belgiją arba Vokietiją. Jūs turite būti pasirengę dirbti ir vakarinėje pamainoje, nes vakarais yra gabenamos kiaušinius išdėjusios vištos. Taip pat pasitaiko, kad Jums reikės atlikti kitas bendras užduotis, pavyzdžiui, paukštidžių valymo. Darbas paukštininkystės fermoje nėra švarus, o vištidėje yra labai dulkėta.
Dirbant šioje pozicijoje kiekvieną dieną mes darome ateinančios paros darbo planus, taigi darbo valandos yra nereguliarios. Atvykęs dirbti pirmas dvi savaites gausite mažiau darbo valandų, o laikui bėgant kuo daugiau patirties įgausite, tuo daugiau Jums bus suteikta darbo valandų. Klientas tikisi, kad Jūs atvyksite ilgam laikui, nes darbas yra ilgalaikis.

accessibility

Įgūdžiai

Šiai pozicijai mes ieškome motyvuotų ir lanksčių darbuotojų, kurie nori dirbti. Darbas su paukščiais yra fiziškas sunkus darbas, todėl Jūs turite būti pasirengęs dideliam fiziniam krūviui. Kandidatams kalbantiems angliškai kalbantis ir turintiems vairuotojo pažymėjimą bus taikoma pirmenybė.

language

Kalba

Pirmenybė teikiama angliškai arba vokiškai kalbantiems darbuotojams