supervised_user_circle
Priimamos poros

Darbai užsienyje poroms Olandijoje, nuo 10,00€ iki 11,00€/val.

Skelbimas galioja 154 dienosLaisvos darbo vietos: 8/8

Darbo aprašymas

Mūsų klientai iš Olandijos siūlo naujas darbo pozicijas skirtas poroms norinčioms dirbti ir gyventi Olandijoje kartu. Prasidėjus mokslo metams dauguma studentų grįžta tęsti savo studijų. Dėl šios priežasties atsilaisvina daug naujų darbo vietų. Šiuo metu galime pasiūlyti darbus poroms logistikos centruose ir įvairiuose fabrikuose. Dirbant logistikos centre dažniausiai Jūs dirbsite kaip prekių surinkėjas. Daugumoje sandėlių darbas vyksta taip:

  • prekės yra surinkinėjamos naudojant skenerį, bet turime keletą klientų kurie dirba sau „voice picking“ sistema. Jums į ausinę yra sakoma kokią prekę ir kiek jos vienetų Jums reikia paimti.
  • Sandėliuose Jums reikia būti pasirengusiam dirbti priėmimo ir išsiuntimo padaliniuose, ten daugiau yra fizinis darbas, kur reikia priimti arba paruošti prekes transportavimui.

Dirbant fabrikuose Jums reikės:

  • atlikti prekių pakavimą, svėrimą, rūšiavimą ir kitus panašaus pobūdžio darbus.
  • suprasti, kad tai yra stovimas darbas, kai visą dieną Jūs stovite prie linijos ir atliekate Jums pavestą funkciją
  • būti lanksčiu – dažnu atveju Jūs nedirbate visą dieną vienoje pozicijoje, o dirbate keliose pozicijose, pvz: iš ryto pakuojate produkciją, po rytinės pertraukos klijuojate etiketes, o po pietų sveriate produkciją.

Šiuo metu turime darbo pasiūlymus mėsos, daržovių, užkandžių, metalo perdirbimo fabrikuose. Darbai užsienyje poroms yra galimybė dirbti ir gyventi Olandijoje kartu.

accessibility

Įgūdžiai

  • Būti motyvuotam išmokti Jums pavestas darbo funkcijas. Dažnu atveju darbinė patirtis nėra reikalaujama, užtenka noro ir darbuotojo motyvacijos.
  • Nebijoti fizinio darbo. Dauguma darbo pozicijų reikalauja fizinės ištvermės, nes visą dieną Jums reikia arba stovėti prie linijos, o jeigu dirbate sandėliuose surinkinėti užsakymus.
  •  Sugebėti dirbti įvairialypiame kolektyve. Agentūrose dirba įvairių tautybių, lyčių ir amžių darbuotojai, todėl svarbu sugebėti bendradarbiauti ir rasti bendrą kalbą su kolegomis.
  • Pasilikti Olandijoje bent jau 6 mėnesiams. Dauguma klientų ieško darbuotojų, kurie norėtų Olandijoje pasilikti bent 6 mėnesiams arba ilgesniam laikotarpiui.

language

Kalba

Jums reikia kalbėti anglų arba vokiečių kalba. Jums reikės bendrauti su agentūros bei jūsų darbovietės darbuotojais, kurie nekalba lietuviškai arba rusiškai. Pakankama yra šnekamoji kalba. Jūsų kalbą mes patikrinsime darbo pokalbio metu.