Logistika ir sandėliavimas

Šiuo metu Qbis turi 16 atvirų darbo pozicijų logistikos srityje užsienyje.

Ieškote darbo logistikos srityje užsienyje? Tuomet Qbis yra kaip tik ta agentūra, kuri gali jums padėti greitai įsidarbinti. Nuo 2007 metų Qbis įdarbino daugiau kaip 9000 darbuotojų logistikos srityje užsienyje. Mes siūlome įvairius darbus logistikos centruose ir sandėliuose Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų turime šiuo metu. Daugiau

Darbo pasiūlymai užsienyje logistikos srityje

Jeigu greitai mokotės ir jums patinka gerai organizuota darbo aplinka, tuomet užsakymų surinkėjo darbas užsienyje jums puikiai tiktų. Daugelis užsakymų surinkėjų dirba su elektriniu palečių keltuvu sandėliuose ir surenka prekes naudodamiesi rankiniu skaitytuvu arba balsu, kai surinkėjams informacija yra pateikiama balsu per ausines. Norint dirbti užsakymų surinkėju nereikia turėti panašaus darbo patirties. Jeigu manote, kad toks darbas jums patiktų, peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus.

Logistikos centro/ sandėlio darbuotojas

Esate aktyvus ir jums patinka dirbti komandoje? Tuomet jums patiktų darbas Olandijoje sandėliuose. Dirbant sandėlio darbuotoju, kartu su kolegomis jūs būsite atsakingas už prekių priėmimo, paskirstymo, sandėliavimo ir krovimo darbus. Galite dirbti greitai ir tvarkingai? Tuomet darbas logistikos centre jums labai patiks, nes čia darbą reikia atlikti greitai ir kruopščiai.

Elektrinio krautuvo vairuotojo darbas užsienyje

Turite elektrinio krautuvo teises ir jums patinka dirbti logistikos centruose? Nepraleiskite progos padirbėti aukrautuvo vairuotoju užsienyje. Jūsų atlyginimas bus didesnis nei užsakymų surinkėjo.

Daugelis ilgą laiką dirbančių užsakymų surinkėjų Olandijoje turi darbdavio suteiktą galimybę išsilaikyti elektrinio krautuvo teises.

Taigi jeigu jus domina autokrautuvo vairuotojo darbas Olandijoje, registruokitės mūsų puslapyje ir gaukite darbo pasiūlymą per trumpą laiką.

Aukštuminio krautuvo vairuotojas

Jeigu esate darbštus ir turite patirties vairuojant aukštuminį krautuvą, Qbis gali jums pasiūlyti aukštuminio krautuvo vairuotojo darbą Olandijoje ar Vokietijoje. Dirbant krautuvo vairuotoju jūs turėsite pakrauti ir iškrauti prekių paletes iš sunkvežimių ir jas paskirstyti bei išdėlioti sandėliuose. Norint dirbti šį darbą užsienyje, jūs turite turėti galiojantį aukštuminio krautuvo pažymėjimą. Tuo atveju, jeigu tokio pažymėjimo neturite, tačiau turite darbo patirties vairuojant aukštuminį krautuvą, jūsų būsimas darbdavys pasirūpins, kad gautumėte pažymėjimą.

Tapkite sunkvežimio vairuotoju užsienyje

Turite CE kategorijos vairuotojo pažymėjimą, jums patinka būti kelyje bei lankyti skirtingus objektus užsienyje ir jus domintų C kategorijos vairuotojo darbas užsienyje? Tuomet sunkvežimio vairuotojo darbas Vokietijoje ar Belgijoje jums turėtų patikti. Jūs atstovausite savo darbdavio įmonę išvežiodamas prekes ir bendraudamas su klientais. Mūsų puslapyje galite rasti įvairių darbo pasiūlymų sunkvežimio vairuotojams užsienyje.

Jeigu jums patinka dirbti logistikos centruose ir sandėliuose, pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų logistikos srityje mes turime!

Sandėlio darbuotojas (mados produktai) Helmond, Olandijoje, nuo 9,85€/val.

starstarstar_halfstar_borderstar_border2 supervised_user_circle
Priimamos poros
Bleckmann
Helmond, Olandija
Skelbimas galioja 22 valandosLaisvos darbo vietos: 0/4
Naujiena

Mūsų partneris iš Olandijos ieško užsakymų surinkėjų ir pakuotojų. Darbas būtų drabužių sandėlyje. Užsakymai surenkami naudojantis sąrašais iš plančetinių kompiuterių. Taip pat, darbuotojai pakuoja rūbus ir batus mašinų pagalba (į plastikinius maišus) ir paruošia transportavimui. Sandėlys dirba 4 pamainomis (viena iš jų, savaitgalio pamaina). Tai yra ilgalaikis darbo pasiūlymas.

Sandėlio darbuotojas, Jumbo logistika Den Bosch, Olandijoje, nuo 11,07€ iki 11,85€/val.

starstar_borderstar_borderstar_borderstar_border2 supervised_user_circle
Priimamos poros
Supermarket warehouse
Den Bosch, Olandija
Skelbimas galioja 22 valandosLaisvos darbo vietos: 0/3
Naujiena

Jumbo logistikos centrui Den Bosch mieste yra ieškomi nauji darbuotojai. Jūs dirbsite naujame padalinyje, kuriame pirkėjai maisto produktus užsisako internetu. Jūs surinksite užsakymus ir paruošite juos pristatymui pirkėjams. Dirbdami šiame skyriuje, turite būti pasirengęs dirbti ir šaltoje aplinkoje, nes kai kuriuose skyriuose temperatūra yra +4 laipsniai. Dirbant šioje pozicijoje Jūs turite būti pasirengęs dirbti pamainomis,...

Elektrinio krautuvo vairuotojas Tiel, Olandijoje, nuo 11,40€ iki 11,86€/val.

starstarstarstarstar0
Simon Loos
Tiel, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 3/4
Naujiena

Mes ieškome elektrinio krautuvo vairuotojų su patirtimi, gera darbo etika bei nusiteikimu dirbti ilgalaikį darbą. Darbas būtų dideliame tarptautiniame  logistikos kompanijos sandėlyje. Sandėlyje elektrinio krautuvo vairuotojas turi: dirbti su elektriniu krautuvu ir skaneriu, priimti įeinančias prekes ir paruošti išsiunčiamas, rinkti užsakymus, perkelti prekę ir paruošti ją transportavimui. Darbas būtų 2 pamainomis, piko metu gali būti...

Sandėlio darbuotojas (namų apyvokos daiktai) Waalwijk, Olandijoje

starstarstarstarstar0
Xenos
Waalwijk, Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 3/3
Naujiena

Šis logistikos centras sandėliuoja ir paskirsto produkciją olandiškiems mažmeninės prekybos tinklams. Šiuose tinkluose yra parduodamos: namų dekoracijos, namų apyvokos daiktai, interjero produktai ir pan. (nuo muilo laikiklių iki sodo nykštukų). Pagrindinis sandėlis yra Walwijk mieste, šiame sandėlyje darbuotojų funkcijos yra: Iškrauti atvykstančius konteinerius (darbas nėra sunkus) Perkelti produktus su elektriniu vežimėliu (EPT), Padėti produktus į...

CE kategorijos sukvežimio vairuotojas Breendonk, Belgium, Belgijoje, nuo 12,10€/val.

starstarstarstarstar0
Distrilo
Breendonk, Belgium, Belgija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 3/3
Naujiena

Mūsų partneris iš Belgijos ieško CE kategorijos sukvežimio vairuotojų, turinčių 95 kodą. Ši įmonė yra didelių krovinių transporto tiekėja. CE klasės vairuotojo funkcijos būtų: Pristatyti prekes, pagrinde į Belgijos prekybos centrus, padaryti apie 4-10 sustojimų per dieną. Vairuoti CE klasės sukvežimį, iškrauti prekes rankiniu būdu valdomu palečių keltuvu. Dirbti su borto kompiuteriu. Palaikyti švarą sunkvežimyje....

Užsakymų surinkimas (su EPT) Oss, Olandijoje, nuo 10,33€/val.

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
Priimamos poros
Vos Logistics
Oss, Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 4/4
Naujiena

Logistikos kompanija Nyderlanduose ieško užsakymų surinkėjų. Užsakymų surinkėjai naudojasi EPT (elektriniu palečių krautuvu). Jūsų pagrindinės atsakomybės būtų: Rinkti užsakymus naudojantis EPT. Rinkti užsakymus iš sunkvežimio, dėlioti juos sandėlyje. Užpildyti sunkvežimius su paruoštais išeinamaisiais užsakymais Darbo aplinka yra sausa ir vidutinėje kambario temperatūroje, bet žiemą, aplinka sandėly gali būti ganėtinai vėsi. Darbas yra 2 pamainomis, Pirma...