Logistika ir sandėliavimas

Šiuo metu Qbis turi 49 atvirų darbo pozicijų logistikos srityje užsienyje.

Ieškote darbo logistikos srityje užsienyje? Tuomet Qbis yra kaip tik ta agentūra, kuri gali jums padėti greitai įsidarbinti. Nuo 2007 metų Qbis įdarbino daugiau kaip 9000 darbuotojų logistikos srityje užsienyje. Mes siūlome įvairius darbus logistikos centruose ir sandėliuose Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų turime šiuo metu. Daugiau

Darbo pasiūlymai užsienyje logistikos srityje

Jeigu greitai mokotės ir jums patinka gerai organizuota darbo aplinka, tuomet užsakymų surinkėjo darbas užsienyje jums puikiai tiktų. Daugelis užsakymų surinkėjų dirba su elektriniu palečių keltuvu sandėliuose ir surenka prekes naudodamiesi rankiniu skaitytuvu arba balsu, kai surinkėjams informacija yra pateikiama balsu per ausines. Norint dirbti užsakymų surinkėju nereikia turėti panašaus darbo patirties. Jeigu manote, kad toks darbas jums patiktų, peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus.

Logistikos centro/ sandėlio darbuotojas

Esate aktyvus ir jums patinka dirbti komandoje? Tuomet jums patiktų darbas Olandijoje sandėliuose. Dirbant sandėlio darbuotoju, kartu su kolegomis jūs būsite atsakingas už prekių priėmimo, paskirstymo, sandėliavimo ir krovimo darbus. Galite dirbti greitai ir tvarkingai? Tuomet darbas logistikos centre jums labai patiks, nes čia darbą reikia atlikti greitai ir kruopščiai.

Elektrinio krautuvo vairuotojo darbas užsienyje

Turite elektrinio krautuvo teises ir jums patinka dirbti logistikos centruose? Nepraleiskite progos padirbėti aukrautuvo vairuotoju užsienyje. Jūsų atlyginimas bus didesnis nei užsakymų surinkėjo.

Daugelis ilgą laiką dirbančių užsakymų surinkėjų Olandijoje turi darbdavio suteiktą galimybę išsilaikyti elektrinio krautuvo teises.

Taigi jeigu jus domina autokrautuvo vairuotojo darbas Olandijoje, registruokitės mūsų puslapyje ir gaukite darbo pasiūlymą per trumpą laiką.

Aukštuminio krautuvo vairuotojas

Jeigu esate darbštus ir turite patirties vairuojant aukštuminį krautuvą, Qbis gali jums pasiūlyti aukštuminio krautuvo vairuotojo darbą Olandijoje ar Vokietijoje. Dirbant krautuvo vairuotoju jūs turėsite pakrauti ir iškrauti prekių paletes iš sunkvežimių ir jas paskirstyti bei išdėlioti sandėliuose. Norint dirbti šį darbą užsienyje, jūs turite turėti galiojantį aukštuminio krautuvo pažymėjimą. Tuo atveju, jeigu tokio pažymėjimo neturite, tačiau turite darbo patirties vairuojant aukštuminį krautuvą, jūsų būsimas darbdavys pasirūpins, kad gautumėte pažymėjimą.

Tapkite sunkvežimio vairuotoju užsienyje

Turite CE kategorijos vairuotojo pažymėjimą, jums patinka būti kelyje bei lankyti skirtingus objektus užsienyje ir jus domintų C kategorijos vairuotojo darbas užsienyje? Tuomet sunkvežimio vairuotojo darbas Vokietijoje ar Belgijoje jums turėtų patikti. Jūs atstovausite savo darbdavio įmonę išvežiodamas prekes ir bendraudamas su klientais. Mūsų puslapyje galite rasti įvairių darbo pasiūlymų sunkvežimio vairuotojams užsienyje.

Jeigu jums patinka dirbti logistikos centruose ir sandėliuose, pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų logistikos srityje mes turime!

Darbas sandėlyje Waalvijk, Olandijoje, nuo 10,20€/val.

starstarstarstar_borderstar_border13 supervised_user_circle
Priimamos poros
language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
Ingram Micro
Waalvijk, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 7/8
Naujiena

Mūsų partneriai Olandijoje ieško lanksčių ir motyvuotų sandėlio darbuotojų. Jūs dirbsite įmonėje, kuri aptarnauja didžiausias Olandijos elektronines parduotuves. Dirbant šioje pozicijoje jūs būsite apmokyti, kaip reikia: Pakuoti produkciją; Paskirstyti užsakymus; Surinkti užsakymus iš sandėlio. Ieškome užsakymų surinkėjų bei pakuotojų. Dirbama skirtingomis pamainomis, todėl turėtumėte būti lankstūs. Darbo pradžios ir pabaigos laikas niekada nėra aiškus ir...

Aukštuminio krautuvo vairuotojas Geldermalsen, Olandijoje, nuo 10,46€/val.

starstarstarstarstar0
Vice-Versa Logistics
Geldermalsen, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Naujiena

Vice-Versa – logistikos paslaugų tiekėjas, kurio specializacija yra aušinantis ir šaldantis transportavimas. Kompanija šiuo metu ieško aukštuminių krautuvų (reach truck) vairuotojų. Kaip aukštuminio krautuvo vairuotojas būsite atsakingas už: Sunkvežimių pakrovimą ir iškrovimą, krovinių gabenimą sandėlyje; Padėklų judėjimo valdymą naudojant skaitytuvu; Pamainos vadovo informavimą apie bet kokius produkcijos defektus; Tvarkos darbo vietoje palaikymą; Kitas paskirtas užduotis....

Sandėlio darbuotojas (krovėjas) Oss, Olandijoje, nuo 10,06€/val.

starstarstarstarstar0
Vice-Versa Logistics
Oss, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 1/3
Naujiena

Vice-Versa – logistikos paslaugų tiekėjas, kurio specializacija yra aušinantis ir šaldantis transportavimas. Kompanija šiuo metu ieško krovėjų/iškrovėjų, kurie padėtų Siuntinių departamentui patenkinti klientų poreikius naujuoju sezonu. Pagrindinės jūsų užduotys bus: Sunkvežimių pakrovimas ir iškrovimas, krovinių pernešimas sandėlyje vaikštant arba vairuojant EPT (jeigu turite ankstesnės patirties); Padėklų judėjimo valdymas naudojant skaitytuvu; Pamainos vadovo informavimas apie bet...

Mėsos pakavimo vadovas Oss, Olandijoje

starstarstarstarstar0
Vice-Versa Logistics
Oss, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Naujiena

Vice-Versa – logistikos paslaugų tiekėjas, kurio specializacija yra aušinantis ir šaldantis transportavimas. Kompanija šiuo metu ieško mėsos pakavimo vadovo, kuris padėtų Siuntinių departamentui patenkinti klientų poreikius naujuoju sezonu. Ar esate tinkamas vadovauti komandai greito tempo aplinkoje? Jūsų, kaip mėsos pakuotojų meistro, užduotys bus: Dirbti krovino doke, būsite atsakingas už komandą, kuri pakuoja ir perpakuoja šaldytą...

Aukštuminio krautuvo vairuotojas (+2 iki -20°C) Oss, Olandijoje, nuo 10,91€/val.

starstarstarstarstar_border7
Vice Versa
Oss, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Naujiena

Mes ieškome aukštuminio krautuvo vairuotojo darbui mėsos sandėlyje Oss mieste, Nyderlanduose. Dirbsite dideliame sandėlyje, kuriame laikoma šviežia ir šaldyta mėsa. Dirbsite vėsesnėje (+3 laipsnių) ir šaldiklyje (-20 laipsnių). Visus darbinius drabužius parūpins darbdavys. Užsakymai surenkami su skeneriu ir aukštuminiu krautuvu (high level pallet truck).Darbas vyksta pamainomis. Įmonė ieško stabilių, ilgalaikių darbuotojų.

Krautuvo vairuotojas Oss, Olandijoje, nuo 10,46€/val.

starstarstarstarstar_border7
Vice Versa
Oss, Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 1/2
Naujiena

Vice-Versa – logistikos paslaugų tiekėjas, kurio specializacija yra aušinantis ir šaldantis transportavimas. Kompanija šiuo metu ieško krautuvų (forklift) vairuotojų. Ar turite patirties logistikoje ir esate atsparūs darbui žemoje temperatūroje? Kaip krautuvo vairuotojas būsite atsakingas už: Sunkvežimių pakrovimą ir iškrovimą, krovinių gabenimą sandėlyje; Padėklų judėjimo valdymą naudojant skaitytuvu; Tvarkos darbo vietoje palaikymą; Kitas paskirtas užduotis, tarp...