Logistika ir sandėliavimas

Šiuo metu Qbis turi 19 atvirų darbo pozicijų logistikos srityje užsienyje.

Ieškote darbo logistikos srityje užsienyje? Tuomet Qbis yra kaip tik ta agentūra, kuri gali jums padėti greitai įsidarbinti. Nuo 2007 metų Qbis įdarbino daugiau kaip 9000 darbuotojų logistikos srityje užsienyje. Mes siūlome įvairius darbus logistikos centruose ir sandėliuose Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų turime šiuo metu. Daugiau

Darbo pasiūlymai užsienyje logistikos srityje

Jeigu greitai mokotės ir jums patinka gerai organizuota darbo aplinka, tuomet užsakymų surinkėjo darbas užsienyje jums puikiai tiktų. Daugelis užsakymų surinkėjų dirba su elektriniu palečių keltuvu sandėliuose ir surenka prekes naudodamiesi rankiniu skaitytuvu arba balsu, kai surinkėjams informacija yra pateikiama balsu per ausines. Norint dirbti užsakymų surinkėju nereikia turėti panašaus darbo patirties. Jeigu manote, kad toks darbas jums patiktų, peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus.

Logistikos centro/ sandėlio darbuotojas

Esate aktyvus ir jums patinka dirbti komandoje? Tuomet jums patiktų darbas Olandijoje sandėliuose. Dirbant sandėlio darbuotoju, kartu su kolegomis jūs būsite atsakingas už prekių priėmimo, paskirstymo, sandėliavimo ir krovimo darbus. Galite dirbti greitai ir tvarkingai? Tuomet darbas logistikos centre jums labai patiks, nes čia darbą reikia atlikti greitai ir kruopščiai.

Elektrinio krautuvo vairuotojo darbas užsienyje

Turite elektrinio krautuvo teises ir jums patinka dirbti logistikos centruose? Nepraleiskite progos padirbėti aukrautuvo vairuotoju užsienyje. Jūsų atlyginimas bus didesnis nei užsakymų surinkėjo.

Daugelis ilgą laiką dirbančių užsakymų surinkėjų Olandijoje turi darbdavio suteiktą galimybę išsilaikyti elektrinio krautuvo teises.

Taigi jeigu jus domina autokrautuvo vairuotojo darbas Olandijoje, registruokitės mūsų puslapyje ir gaukite darbo pasiūlymą per trumpą laiką.

Aukštuminio krautuvo vairuotojas

Jeigu esate darbštus ir turite patirties vairuojant aukštuminį krautuvą, Qbis gali jums pasiūlyti aukštuminio krautuvo vairuotojo darbą Olandijoje ar Vokietijoje. Dirbant krautuvo vairuotoju jūs turėsite pakrauti ir iškrauti prekių paletes iš sunkvežimių ir jas paskirstyti bei išdėlioti sandėliuose. Norint dirbti šį darbą užsienyje, jūs turite turėti galiojantį aukštuminio krautuvo pažymėjimą. Tuo atveju, jeigu tokio pažymėjimo neturite, tačiau turite darbo patirties vairuojant aukštuminį krautuvą, jūsų būsimas darbdavys pasirūpins, kad gautumėte pažymėjimą.

Tapkite sunkvežimio vairuotoju užsienyje

Turite CE kategorijos vairuotojo pažymėjimą, jums patinka būti kelyje bei lankyti skirtingus objektus užsienyje ir jus domintų C kategorijos vairuotojo darbas užsienyje? Tuomet sunkvežimio vairuotojo darbas Vokietijoje ar Belgijoje jums turėtų patikti. Jūs atstovausite savo darbdavio įmonę išvežiodamas prekes ir bendraudamas su klientais. Mūsų puslapyje galite rasti įvairių darbo pasiūlymų sunkvežimio vairuotojams užsienyje.

Jeigu jums patinka dirbti logistikos centruose ir sandėliuose, pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų logistikos srityje mes turime!

Sandėlio darbuotojas (mados produktai) Helmond, Olandijoje, nuo 9,75€/val.

starstarstar_halfstar_borderstar_border2 supervised_user_circle
Priimamos poros
Bleckmann
Helmond, Olandija
Skelbimas galioja 20 valandosLaisvos darbo vietos: 0/1
Naujiena

Mūsų partneris iš Olandijos ieško užsakymų surinkėjų ir pakuotojų. Darbas būtų drabužių sandėlyje. Užsakymai surenkami naudojantis sąrašais iš plančetinių kompiuterių. Taip pat, darbuotojai pakuoja rūbus ir batus mašinų pagalba (į plastikinius maišus) ir paruošia transportavimui. Sandėlys dirba 4 pamainomis (viena iš jų, savaitgalio pamaina). Tai yra ilgalaikis darbo pasiūlymas.

Darbas sandėlyje Waalvijk, Olandijoje, nuo 10,20€/val.

starstarstarstar_borderstar_border62 supervised_user_circle
Priimamos poros
Ingram Micro
Waalvijk, Olandija
Skelbimas galioja 20 valandosLaisvos darbo vietos: 1/4
Naujiena

Darbui Olandijoje ieškomi fabriko/sandėlio darbuotojai. Jūs dirbsite įmonėje, kuri aptarnauja didžiausias Olandijos elektronines parduotuves. Šioje įmonėje yra sandėliuojamos įvairiausios prekės, kurias galima nusipirkti internetu. Dirbant šioje pozicijoje jūs būsite apmokinti, kaip reikia: Pakuoti produkciją; Paskirstyti užsakymus; Surinkti užsakymus iš sandėlio; Dirbant šioje įmonėje labai svarbu visada siekti tobulėti ir išmokti kuo daugiau funkcijų. Darbo aplinka...

Sandėlio darbuotojas Olandijoje, nuo 10,49€ iki 11,97€/val.

starstarstarstarstar_border183
Sligro
Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 20 valandosLaisvos darbo vietos: 9/10
Naujiena

Mūsų klientas Sligro ieško naujų darbuotojų. Sligro tai lyderis maisto pramonės pardavime. Dirbdami Sligro, jūs galėtumėte būti atsakingi už šias funkcijas:Užsakymų surinkėjas: reikėtų rinkti užsakymus, naudojantis elektroniniais surinkimo vežimėliais; užtikrinti, jog renkate tinkamus produktus ir jų kiekius; informuoti savo vadovą, jei prekės nebėra lentynose; užtikrinti, jog departamentas liktų švarus. Ekspedicijos darbuotojas: turėtų paruošti ir tikrinti...

Sandėlio darbuotojai (Flextronics) Oostrum , Olandijoje, nuo 10,07€/val.

starstarstarstar_halfstar_border8 supervised_user_circle
Priimamos poros
Electronic devices warehouse
Oostrum , Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 3/5
Naujiena

Flextronics Logistics BV yra Airijos kilmės logistikos paslaugų teikėjas, orientuotas į IRT pramonę. „Flextronics“ turi biurus daugiau nei 30 šalių, keturiuose žemynuose. Pagrindiniai „Oostrum“ klientai yra „HP“, „Lenovo Spear Parts“, „MC“, „Cisco“, „Logitech“, „Verifon“. Šiuo metu yra reikalingi nauji sandėlio darbuotojai. Jums reikės surinkinėti užsakymus, rūšiuoti ir supakuoti produkciją. Dirbdami šioje kompanijoje Jūs turėtumėte būti...

Užsakymų surinkėjas Nijmegen, Olandijoje, nuo 9,82€ iki 10,32€/val.

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
Priimamos poros
Logistic center
Nijmegen, Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 3/4
Naujiena

Mūsų partneriai viena didžiausių logistikos kompanijų Olandijoje, ieško užsakymų surinkėjų bei EPT vairuotojų. Jūsų pagrindinės funkcijos būtų: produktų padėjimas į vietą; produktų apdorojimas ir paruošimas transportavimui; galutinė patikra transportui; tikslų pasiekimas, užtikrinant saugumą; Temperatūra darbe nuo 10 iki 20 laipsnių, priklausomai nuo oro sąlygų. Darbas 2 pamainomis (6:00-15:00 ir nuo 15:00 iki 00:00).

Užsakymų surinkėjai (darbas su EPT elektriniu vežimėliu) Zaltbommel, Olandijoje

starstarstarstar_borderstar_border2 supervised_user_circle
Priimamos poros
language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
Mainfreight
Zaltbommel, Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Naujiena

Mūsų partneris Olandijoje ieško sandėlio darbuotojų. Darbas būtų dideliame logistikos centre. Jūsų funkcijos būtų: krauti, iškrauti prekes pataisyti prekių apdirbimą, kurios atkeliauja į sandėlį ir iš jo. rinkti prekes balso sistema anglų kalba Užsakymų surinkėjai vairuoja EPT (elektrinį palečių vežimėlį). Darbo grafikas yra nup 7:00 iki 18:00 val. vakaro. Sandėlis dirba nuo pirmadienio iki penktadienio...