Logistika ir sandėliavimas

Šiuo metu Qbis turi 17 atvirų darbo pozicijų logistikos srityje užsienyje.

Ieškote darbo logistikos srityje užsienyje? Tuomet Qbis yra kaip tik ta agentūra, kuri gali jums padėti greitai įsidarbinti. Nuo 2007 metų Qbis įdarbino daugiau kaip 9000 darbuotojų logistikos srityje užsienyje. Mes siūlome įvairius darbus logistikos centruose ir sandėliuose Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų turime šiuo metu. Daugiau

Darbo pasiūlymai užsienyje logistikos srityje

Jeigu greitai mokotės ir jums patinka gerai organizuota darbo aplinka, tuomet užsakymų surinkėjo darbas užsienyje jums puikiai tiktų. Daugelis užsakymų surinkėjų dirba su elektriniu palečių keltuvu sandėliuose ir surenka prekes naudodamiesi rankiniu skaitytuvu arba balsu, kai surinkėjams informacija yra pateikiama balsu per ausines. Norint dirbti užsakymų surinkėju nereikia turėti panašaus darbo patirties. Jeigu manote, kad toks darbas jums patiktų, peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus.

Logistikos centro/ sandėlio darbuotojas

Esate aktyvus ir jums patinka dirbti komandoje? Tuomet jums patiktų darbas Olandijoje sandėliuose. Dirbant sandėlio darbuotoju, kartu su kolegomis jūs būsite atsakingas už prekių priėmimo, paskirstymo, sandėliavimo ir krovimo darbus. Galite dirbti greitai ir tvarkingai? Tuomet darbas logistikos centre jums labai patiks, nes čia darbą reikia atlikti greitai ir kruopščiai.

Elektrinio krautuvo vairuotojo darbas užsienyje

Turite elektrinio krautuvo teises ir jums patinka dirbti logistikos centruose? Nepraleiskite progos padirbėti aukrautuvo vairuotoju užsienyje. Jūsų atlyginimas bus didesnis nei užsakymų surinkėjo.

Daugelis ilgą laiką dirbančių užsakymų surinkėjų Olandijoje turi darbdavio suteiktą galimybę išsilaikyti elektrinio krautuvo teises.

Taigi jeigu jus domina autokrautuvo vairuotojo darbas Olandijoje, registruokitės mūsų puslapyje ir gaukite darbo pasiūlymą per trumpą laiką.

Aukštuminio krautuvo vairuotojas

Jeigu esate darbštus ir turite patirties vairuojant aukštuminį krautuvą, Qbis gali jums pasiūlyti aukštuminio krautuvo vairuotojo darbą Olandijoje ar Vokietijoje. Dirbant krautuvo vairuotoju jūs turėsite pakrauti ir iškrauti prekių paletes iš sunkvežimių ir jas paskirstyti bei išdėlioti sandėliuose. Norint dirbti šį darbą užsienyje, jūs turite turėti galiojantį aukštuminio krautuvo pažymėjimą. Tuo atveju, jeigu tokio pažymėjimo neturite, tačiau turite darbo patirties vairuojant aukštuminį krautuvą, jūsų būsimas darbdavys pasirūpins, kad gautumėte pažymėjimą.

Tapkite sunkvežimio vairuotoju užsienyje

Turite CE kategorijos vairuotojo pažymėjimą, jums patinka būti kelyje bei lankyti skirtingus objektus užsienyje ir jus domintų C kategorijos vairuotojo darbas užsienyje? Tuomet sunkvežimio vairuotojo darbas Vokietijoje ar Belgijoje jums turėtų patikti. Jūs atstovausite savo darbdavio įmonę išvežiodamas prekes ir bendraudamas su klientais. Mūsų puslapyje galite rasti įvairių darbo pasiūlymų sunkvežimio vairuotojams užsienyje.

Jeigu jums patinka dirbti logistikos centruose ir sandėliuose, pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų logistikos srityje mes turime!

Sandėlio darbuotojas (drabužių ir batų sandėlis) Helmond, Olandijoje, nuo 9,54€/val.

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
Priimamos poros
Modexpress
Helmond, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 0/2
Naujiena

Mūsų partneris ieško užsakymų surinkėjų ir pakuotojų drabužių ir batų sandėliui Olandijoje. Užsakymai surenkami naudojantis sąrašais iš plančetinių kompiuterių. Darbuotojai taip pat pakuoja rūbus ir batus į plastikinius maišelius mašinų pagalba ir paruošia juos transportavimui. Darbas sandėlyje yra pamaininis, viena iš pamainų yra savaitgalį. Darbas siūlomas ilgam laikui. Yra galimybė įsidarbinti poroms ir kartu atvykusiems draugams. 

Sandėlio darbuotojas Olandijoje, nuo 10,49€ iki 11,97€/val.

starstarstarstarstar_border183
Sligro
Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 0/1
Naujiena

Mūsų klientas Sligro ieško naujų darbuotojų. Sligro tai lyderis maisto pramonės pardavime. Dirbdami Sligro, jūs galėtumėte būti atsakingi už šias funkcijas:Užsakymų surinkėjas: reikėtų rinkti užsakymus, naudojantis elektroniniais surinkimo vežimėliais; užtikrinti, jog renkate tinkamus produktus ir jų kiekius; informuoti savo vadovą, jei prekės nebėra lentynose; užtikrinti, jog departamentas liktų švarus. Ekspedicijos darbuotojas: turėtų paruošti ir tikrinti...

Internetinės parduotuvės sandėlio darbuotojas Utrecht, Olandijoje, nuo 9,44€/val.

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
Priimamos poros
Hema
Utrecht, Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 0/4
Naujiena

Viena didžiausių internetinių parduotuvių, kurioje yra parduodami drabužiai bei batai, ieško sandėlio darbuotojų. Jūsų pagrindinės atsakomybės būtų: rinkti užsakymus (balso komandų sistema anglų kalba) Vairuoti elektrinį palečių vežimėlį (EPT) išdėstyti paruoštus pasiūlymus pakuoti užsakymus ir paruošti juos išsiuntimui Įmonė dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, Jūs dirbtumėte 2 pamainų grafiku: rytinėje nuo 07:00 iki 16 val....

Sandėlio darbuotojas (sodininkystės centras) Venlo, Olandijoje, nuo 10,10€/val.

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
Priimamos poros
Intratuin
Venlo, Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 3/3

Intratuin – tai sodininkystės centras, kuriame galima rasti augalų bei produktų, kuriuos galite panaudoti sode. Sandėlis Venlo mieste turi tik kietuosius produktus, ne pačius augalus. Jame yra 2 tipų darbai: Skenuoti ir rinkti užsakymus su kompiuteriu bei padėti juos ant linijos. Pakuoti prekes nuo linijos ir padėti jas į paletes. Skenuoti QR kodą ir sutvirtinti...

Darbas sandėlyje (internetinė parduotuvė) Waalvijk, Olandijoje, nuo 10,20€ iki 10,35€/val.

starstarstarstar_borderstar_border62 supervised_user_circle
Priimamos poros
Ingram Micro
Waalvijk, Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 8/10

Ingram Micro – tai viena didžiausių įmonių, kuri užsiima logistika, prekių sandėliavimu bei distribucija klientams, kurie užsisako prekes internete. Valvijke – Ingram Micro yra partneris web parduotuvei Bol.com. Dirbant šiame sandėlyje jūsų funkcijos būtų: – skanuoti naujus produktus ir dėlioti juos teisingai sandėlyje; – rinkti užsakymus iš skirtingų vietų bei pagal teisingas instrukcijas; – užsiimti...

Sandėlio darbuotojai (elektronika ir medicinos prekės) Oostrum , Olandijoje, nuo 10,08€ iki 11,11€/val.

starstarstarstarstar0
Arvato
Oostrum , Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 3/5

Viena didžiausių logistikos kompanijų Olandijoje ieško naujų darbuotojų. Jūs dirbtumėte sandėlyje, kuriame yra laikomos elektronikos bei medicinos prekės. Dirbdami šioje pozicijoje Jūs turėtumėte: Pakrauti/iškrauti paletes Rinkti užsakymus sąrašo pagalba bei skeneriu Vairuoti EPT arba aukštuminį krautuvą atlikti pagrindinius sandėliavimo darbus Tai yra ilgalaikis darbo pasiūlymas. Jūs turėtumėte būti lankstus darbo laikui bei darbo grafikui.