Logistika ir sandėliavimas

Šiuo metu Qbis turi 12 atvirų darbo pozicijų logistikos srityje užsienyje.

Ieškote darbo logistikos srityje užsienyje? Tuomet Qbis yra kaip tik ta agentūra, kuri gali jums padėti greitai įsidarbinti. Nuo 2007 metų Qbis įdarbino daugiau kaip 9000 darbuotojų logistikos srityje užsienyje. Mes siūlome įvairius darbus logistikos centruose ir sandėliuose Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų turime šiuo metu. Daugiau

Darbo pasiūlymai užsienyje logistikos srityje

Jeigu greitai mokotės ir jums patinka gerai organizuota darbo aplinka, tuomet užsakymų surinkėjo darbas užsienyje jums puikiai tiktų. Daugelis užsakymų surinkėjų dirba su elektriniu palečių keltuvu sandėliuose ir surenka prekes naudodamiesi rankiniu skaitytuvu arba balsu, kai surinkėjams informacija yra pateikiama balsu per ausines. Norint dirbti užsakymų surinkėju nereikia turėti panašaus darbo patirties. Jeigu manote, kad toks darbas jums patiktų, peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus.

Logistikos centro/ sandėlio darbuotojas

Esate aktyvus ir jums patinka dirbti komandoje? Tuomet jums patiktų darbas Olandijoje sandėliuose. Dirbant sandėlio darbuotoju, kartu su kolegomis jūs būsite atsakingas už prekių priėmimo, paskirstymo, sandėliavimo ir krovimo darbus. Galite dirbti greitai ir tvarkingai? Tuomet darbas logistikos centre jums labai patiks, nes čia darbą reikia atlikti greitai ir kruopščiai.

Elektrinio krautuvo vairuotojo darbas užsienyje

Turite elektrinio krautuvo teises ir jums patinka dirbti logistikos centruose? Nepraleiskite progos padirbėti aukrautuvo vairuotoju užsienyje. Jūsų atlyginimas bus didesnis nei užsakymų surinkėjo.

Daugelis ilgą laiką dirbančių užsakymų surinkėjų Olandijoje turi darbdavio suteiktą galimybę išsilaikyti elektrinio krautuvo teises.

Taigi jeigu jus domina autokrautuvo vairuotojo darbas Olandijoje, registruokitės mūsų puslapyje ir gaukite darbo pasiūlymą per trumpą laiką.

Aukštuminio krautuvo vairuotojas

Jeigu esate darbštus ir turite patirties vairuojant aukštuminį krautuvą, Qbis gali jums pasiūlyti aukštuminio krautuvo vairuotojo darbą Olandijoje ar Vokietijoje. Dirbant krautuvo vairuotoju jūs turėsite pakrauti ir iškrauti prekių paletes iš sunkvežimių ir jas paskirstyti bei išdėlioti sandėliuose. Norint dirbti šį darbą užsienyje, jūs turite turėti galiojantį aukštuminio krautuvo pažymėjimą. Tuo atveju, jeigu tokio pažymėjimo neturite, tačiau turite darbo patirties vairuojant aukštuminį krautuvą, jūsų būsimas darbdavys pasirūpins, kad gautumėte pažymėjimą.

Tapkite sunkvežimio vairuotoju užsienyje

Turite CE kategorijos vairuotojo pažymėjimą, jums patinka būti kelyje bei lankyti skirtingus objektus užsienyje ir jus domintų C kategorijos vairuotojo darbas užsienyje? Tuomet sunkvežimio vairuotojo darbas Vokietijoje ar Belgijoje jums turėtų patikti. Jūs atstovausite savo darbdavio įmonę išvežiodamas prekes ir bendraudamas su klientais. Mūsų puslapyje galite rasti įvairių darbo pasiūlymų sunkvežimio vairuotojams užsienyje.

Jeigu jums patinka dirbti logistikos centruose ir sandėliuose, pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų logistikos srityje mes turime!

Order picker (pottery and garden) Waalwijk, Olandijoje, nuo 10,50€/val.

starstarstarstarstar0
Mega Collections
Waalwijk, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 1/2
Naujiena

We are looking for order pickers to work in a gardening equipment and pot warehouse. The warehouse stores various gardening equipment and big variety of pottery. Pots are stone, plastic and ceramic, so these can be sometimes heavy.Your main work tasks will be Order picking with a scanner Pick, stake and sticker products  on normal...

Darbas sandėlyje (internetinė parduotuvė) Waalvijk, Olandijoje, nuo 10,20€ iki 10,35€/val.

starstarstarstar_borderstar_border13 supervised_user_circle
Priimamos poros
Ingram Micro
Waalvijk, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Naujiena

Ingram Micro – tai viena didžiausių įmonių, kuri užsiima logistika, prekių sandėliavimu bei distribucija klientams, kurie užsisako prekes internete. Valvijke – Ingram Micro yra partneris web parduotuvei Bol.com. Dirbant šiame sandėlyje jūsų funkcijos būtų: skanuoti naujus produktus ir dėlioti juos teisingai sandėlyje; rinkti užsakymus iš skirtingų vietų bei pagal teisingas instrukcijas; užsiimti kitomis internetinės prekybos...

Užsakymų surinkėjas Kallo, Antwerp, Belgijoje, nuo 12,71€/val.

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
Priimamos poros
Katoen Natie
Kallo, Antwerp, Belgija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 6/10
Naujiena

Mūsų partneris iš Belgijos, ieško sandėlio darbuotojų. Darbas yra būtų didelėje logistikos kompanijoje, sandėlyje Antwerp mieste, Belgijoje. Galimos užduotys priklauso nuo Jūsų patirties ir įgūdžių: Užsakymų surinkimo atlikimas (užsakymų paruošimas su skeneriu); Užsakymų ir pakuočių žymėjimas; Produktų, užsakymų kontrolė; Funkcijų atlikimas pvz.: aukštuminio krautuvo vairavimas; Elektrinio vežimėlio naudojimas palečių pervežimui. (elektrinis krautuvas / aukštuminis krautuvas...

Aukštuminio krautuvo vairuotojas (Flextronics) Oostrum , Olandijoje, nuo 11,72€/val.

starstarstarstar_halfstar_border8
Electronic devices warehouse
Oostrum , Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Naujiena

Flextronics Logistics BV yra Airijos kilmės logistikos paslaugų teikėjas, orientuotas į IRT pramonę. „Flextronics“ turi biurus daugiau nei 30 šalių, keturiuose žemynuose. Pagrindiniai „Oostrum“ klientai yra „HP“, „Lenovo Spear Parts“, „MC“, „Cisco“, „Logitech“, „Verifon“. Šiuo metu yra reikalingas aukštuminio krautuvo vairuotojas. Jums reikės surinkinėti užsakymus, rūšiuoti ir supakuoti produkciją. Dirbdami šioje kompanijoje Jūs turėtumėte būti...

Sandėlio darbuotojas (dviračių iškrovimas) Doesburg , Olandijoje, nuo 10,35€/val.

starstar_halfstar_borderstar_borderstar_border3
Logistic center
Doesburg , Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Naujiena

Darbui Olandijoje yra ieškomi sandėlio darbuotojai. Jūs dirbsite didelės tarptautinės kompanijos sandėlyje, kur Jums reikės: pakuoti ir išpakuoti dviračius iškrauti sunkvežimius Tai gali būti fiziškai sunkus darbas. Darbas būtų slenkančiu grafiku, tai yra ilgalaikis darbo pasiūlymas.

Užsakymų surinkėjas (maisto sandėlis) Waalwijk, Olandijoje

starstarstarstarstar0
Spar
Waalwijk, Olandija
Skelbimas galioja 4 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Naujiena

Maisto sandėliui Nyderlanduose yra reikalingi užsakymų surinkėjai. Užsakymų surinkėjo funkcijos būtų: rinkti maisto produktus kambario temperatūroje (darbuotojai, kurie dirba vėsesnėje aplinkoje, uždirba papildomai). Vairuoti EPT (elektrinį palečių vežimėlį). Darbas 2 pamainomis, rytinė nuo 6:00-15:00 ar vakarinė nuo 15:00 iki 00:00. Tai yra ilgalaikis darbo pasiūlymas.