Logistika ir sandėliavimas

Šiuo metu Qbis turi 11 atvirų darbo pozicijų logistikos srityje užsienyje.

Ieškote darbo logistikos srityje užsienyje? Tuomet Qbis yra kaip tik ta agentūra, kuri gali jums padėti greitai įsidarbinti. Nuo 2007 metų Qbis įdarbino daugiau kaip 9000 darbuotojų logistikos srityje užsienyje. Mes siūlome įvairius darbus logistikos centruose ir sandėliuose Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų turime šiuo metu. Daugiau

Darbo pasiūlymai užsienyje logistikos srityje

Jeigu greitai mokotės ir jums patinka gerai organizuota darbo aplinka, tuomet užsakymų surinkėjo darbas užsienyje jums puikiai tiktų. Daugelis užsakymų surinkėjų dirba su elektriniu palečių keltuvu sandėliuose ir surenka prekes naudodamiesi rankiniu skaitytuvu arba balsu, kai surinkėjams informacija yra pateikiama balsu per ausines. Norint dirbti užsakymų surinkėju nereikia turėti panašaus darbo patirties. Jeigu manote, kad toks darbas jums patiktų, peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus.

Logistikos centro/ sandėlio darbuotojas

Esate aktyvus ir jums patinka dirbti komandoje? Tuomet jums patiktų darbas Olandijoje sandėliuose. Dirbant sandėlio darbuotoju, kartu su kolegomis jūs būsite atsakingas už prekių priėmimo, paskirstymo, sandėliavimo ir krovimo darbus. Galite dirbti greitai ir tvarkingai? Tuomet darbas logistikos centre jums labai patiks, nes čia darbą reikia atlikti greitai ir kruopščiai.

Elektrinio krautuvo vairuotojo darbas užsienyje

Turite elektrinio krautuvo teises ir jums patinka dirbti logistikos centruose? Nepraleiskite progos padirbėti aukrautuvo vairuotoju užsienyje. Jūsų atlyginimas bus didesnis nei užsakymų surinkėjo.

Daugelis ilgą laiką dirbančių užsakymų surinkėjų Olandijoje turi darbdavio suteiktą galimybę išsilaikyti elektrinio krautuvo teises.

Taigi jeigu jus domina autokrautuvo vairuotojo darbas Olandijoje, registruokitės mūsų puslapyje ir gaukite darbo pasiūlymą per trumpą laiką.

Aukštuminio krautuvo vairuotojas

Jeigu esate darbštus ir turite patirties vairuojant aukštuminį krautuvą, Qbis gali jums pasiūlyti aukštuminio krautuvo vairuotojo darbą Olandijoje ar Vokietijoje. Dirbant krautuvo vairuotoju jūs turėsite pakrauti ir iškrauti prekių paletes iš sunkvežimių ir jas paskirstyti bei išdėlioti sandėliuose. Norint dirbti šį darbą užsienyje, jūs turite turėti galiojantį aukštuminio krautuvo pažymėjimą. Tuo atveju, jeigu tokio pažymėjimo neturite, tačiau turite darbo patirties vairuojant aukštuminį krautuvą, jūsų būsimas darbdavys pasirūpins, kad gautumėte pažymėjimą.

Tapkite sunkvežimio vairuotoju užsienyje

Turite CE kategorijos vairuotojo pažymėjimą, jums patinka būti kelyje bei lankyti skirtingus objektus užsienyje ir jus domintų C kategorijos vairuotojo darbas užsienyje? Tuomet sunkvežimio vairuotojo darbas Vokietijoje ar Belgijoje jums turėtų patikti. Jūs atstovausite savo darbdavio įmonę išvežiodamas prekes ir bendraudamas su klientais. Mūsų puslapyje galite rasti įvairių darbo pasiūlymų sunkvežimio vairuotojams užsienyje.

Jeigu jums patinka dirbti logistikos centruose ir sandėliuose, pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų logistikos srityje mes turime!

Darbas logistikos centre Oldenzaal, Olandijoje

starstarstar_halfstar_borderstar_border2 supervised_user_circle
Priimamos poros
Bleckmann
Oldenzaal, Olandija
Skelbimas galioja 13 dienosLaisvos darbo vietos: 6/6

Mūsų partneris iš Olandijos ieško logistikos centro darbuotojų. Tai gerai žinomas mados ir gyvenimo būdo prekinis ženklas visoje Europoje. Logistikos centras turi skirtingus departamentus, kuriuose gali dirbti tiek vyrai, tiek ir moterys (taip pat ir poros). Moterys atlieka fiziškai lengvesnius darbus: klijuoja ir ženklina produkciją, perpakuoja dėžės surinkinėja užsakymus. Vyrai atlieka fiziškai sunkesnius darbus: krauna...

Prekių surinkėjas (padangų sandėlis) Etten-Leur, Olandija, Olandijoje, nuo 10,32€/val.

starstarstarstarstar1
Kwik Fit
Etten-Leur, Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 13 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2

Mūsų naujas klientas, didelė automobilinių padangų pardavimų įmonė, ieško sandėlio darbuotojų. Jūs dirbsite įmonės sandėlyje, kur jums reikės atlikti šias funkcijas: pakrauti ir iškrauti produkciją; surinkinėti užsakymus. Užsakymams surinkti yra naudojamas skeneris (viena padanga gali sverti 10 kg.);  vairuoti elektrinį vežimėlį arba elektrinį krautuvą; paruošti produkciją išsiuntimui klientams. Darbas yra fiziškai sunkus. Dirbama yra dviejų...

Darbas sandėlyje Waalvijk, Olandijoje, nuo 10,20€/val.

starstarstarstar_halfstar_border60 supervised_user_circle
Priimamos poros
Ingram Micro
Waalvijk, Olandija
Skelbimas galioja 15 dienosLaisvos darbo vietos: 2/5

Darbui Olandijoje ieškomi fabriko/sandėlio darbuotojai. Jūs dirbsite įmonėje, kuri aptarnauja didžiausias Olandijos elektronines parduotuves. Šioje įmonėje yra sandėliuojamos įvairiausios prekės, kurias galima nusipirkti internetu. Dirbant šioje pozicijoje jūs būsite apmokinti, kaip reikia: Pakuoti produkciją; Paskirstyti užsakymus; Surinkti užsakymus iš sandėlio; Dirbant šioje įmonėje labai svarbu visada siekti tobulėti ir išmokti kuo daugiau funkcijų. Darbo aplinka...

Darbas Sony sandėliuose Tilburg, Olandijoje, nuo 10,29€/val.

starstarstar_halfstar_borderstar_border4 supervised_user_circle
Priimamos poros
ID Logistics
Tilburg, Olandija
Skelbimas galioja 16 dienosLaisvos darbo vietos: 6/6

Darbui Sony sandėliuose Olandijoje yra ieškomi prekių surinkėjai. Pagrindinės darbuotojo užduotys: Surinkti užsakymus elektronikos prekių padalinyje; Dirbti su skaitytuvu; Vairuoti elektrinį vežimėlį; Pristatyti surinktą užsakymą į nurodytą vietą; Darbas yra ilgalaikis. Darbuotojai turi būti pasiruošę dirbti Kalėdiniu laikotarpiu. Darbas tiek vyrams, tiek moterims, taigi yra galimybė įsidarbinti poroms ir draugams.

Darbas sandėlyje (internetinė parduotuvė) Waalvijk, Olandijoje, nuo 10,20€ iki 10,35€/val.

starstarstarstar_halfstar_border60 supervised_user_circle
Priimamos poros
Ingram Micro
Waalvijk, Olandija
Skelbimas galioja 20 dienosLaisvos darbo vietos: 0/2

Ingram Micro – tai viena didžiausių įmonių, kuri užsiima logistika, prekių sandėliavimu bei distribucija klientams, kurie užsisako prekes internete. Valvijke – Ingram Micro yra partneris web parduotuvei Bol.com. Dirbant šiame sandėlyje jūsų funkcijos būtų: skenuoti naujus produktus ir dėlioti juos teisingai sandėlyje; rinkti užsakymus iš skirtingų vietų bei pagal teisingas instrukcijas; užsiimti kitomis internetinės prekybos...

Sandėlio darbuotojas Olandijoje, nuo 10,49€ iki 11,97€/val.

starstarstarstarstar_border181
Sligro
Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 20 dienosLaisvos darbo vietos: 0/3

Mūsų klientas Sligro ieško naujų darbuotojų. Sligro tai lyderis maisto pramonės pardavime. Dirbdami Sligro, jūs galėtumėte būti atsakingi už šias funkcijas:Užsakymų surinkėjas: reikėtų rinkti užsakymus, naudojantis elektroniniais surinkimo vežimėliais; užtikrinti, jog renkate tinkamus produktus ir jų kiekius; informuoti savo vadovą, jei prekės nebėra lentynose; užtikrinti, jog departamentas liktų švarus. Ekspedicijos darbuotojas: turėtų paruošti ir tikrinti...