Inžinerija ir mechanika

Jūsų profesija – inžinierius arba mechanikas ir jūs ieškote darbo užsienyje? Šiuo metu Qbis turi 1 darbo pasiūlymus užsienyje inžinieriams arba mechanikams.

Esate nagingas, darbštus ir puikiai išmanote elektroniką, turite patirties montuojant, šalinant gedimus ir atliekant kitus techninius darbus? Tuomet peržiūrėkite mūsų techninio darbo pasiūlymus – mes siūlome įvairias darbo pozicijas mechanikams ir inžinieriams. Jeigu jūs turite patirties ir jums patinka darbas su automobiliais, mes galime jums pasiūlyti ratų montuotojo ar mechaniko Garantuotas darbas Olandijoje. O galbūt jūs mieliau dirbtumėte su įvairia įranga ir gamybinėmis mašinomis? Tuomet galime jums pasiūlyti inžinieriaus darbą įvairiuose fabrikuose Olandijoje. Peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus ir kandidatuokite jau dabar!

Daugiau

Esate automobilių mechanikas, kurio mes ieškome?

Mėgstate automobilius ir puikiai pažįstate jų sandarą tiek iš vidaus, tiek iš išorės? Tuomet mes ieškome būtent jūsų! Jūsų pagrindinis darbas bus padėti klientams, kurie atvyksta į servisą su degančia raudona lempute prietaisų skydelyje. Jūs turėsite rasti gedimą ir jį pašalinti. Skamba kaip puikiai pažįstamas darbas? Tuomet peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus automobilių mechanikams užsienyje ir kandidatuokite jau dabar!

Pradėkite mechaniko karjerą!

Yra įvairių tipų mechanikų, kurių paslaugų reikia inžinerijos ir mechanikos sektoriuje. Būnant mechaniku labai svarbu specializuotis vienoje konkrečioje srityje. Mes turime darbo pasiūlymų sunkvežimių mechanikams, elektro mechanikams, šildymo sistemų mechanikams arba įrenginių priežiūros mechanikams. Pagalvokite, kuri sritis jums yra įdomiausia ir siekite karjeros būtent joje, kandidatuokite į jums labiausiai patinkantį darbo pasiūlymą!

Krautuvų techninės priežiūros specialistas Diest or Laakdal (Belgium), Belgijoje, nuo 13,00€ iki 16,00€/val.

starstarstarstarstar0
KHB
Diest or Laakdal (Belgium), Belgija
Skelbimas galioja 39 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2

KHB, įsikūrusi Belgijos Flandrijoje, plečia savo verslą. Šis partneris Belgijoje šiuo metu ieško krautuvų techninės priežiūros specialistų: Diestėje ir Laakdalyje. Užduotys bus atliekamos dideliame garaže, kur reikės remontuoti visų rūšių šakinius krautuvus (heftruks), aukštuminius ir teleskopinius krautuvus. KHB technikai paprastai dirba „kelyje“ arba kituose objektuose. Turite būti lankstūs atlikdami tiek vidines, tiek išorines užduotis. Dirbdami...

Archyvas
Darbo skelbimai užsienyje

Darbo pasiūlymas pramoniniam dažytojui Amsterdam, Olandijoje, nuo 11,00€ iki 14,00€/val.

starstarstarstarstar_half3
Heavy machinery factory
Amsterdam, Olandija
Skelbimas galioja 14 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Archyvas

Mūsų partneriai iš Olandijos ieško patyrusių pramoninių dažytojų, kurie dažytų ekskavatorius. Jums reikės paruošti detales dažymui ir jas dažyti su specialiu purkštuvu. Šitame darbe labai svarbi yra darbo kokybė, nes klientas tai didelė ir labai žinoma įvairios techninės įrangos gamintoja, todėl šioje pozicijoje būtina yra patirtis bei kruopštumas.

Surinkėjas-mechanikas (krovimo įranga) Oisterwijk, Olandijoje, nuo 14,00€/val.

starstarstarstarstar0
Tobroco-Giant
Oisterwijk, Olandija
Skelbimas galioja 14 dienosLaisvos darbo vietos: 3/3
Archyvas

Dirbdamas surinkėju-mechaniku jūs būsite pagrindiniu darbuotoju, atsakingu už mašinų produkciją. Kartu su kolegomis jūs atliksite visus įmonės mašinų matavimo darbus. Jūsų funkcijos būtų: darbas prie linijos, įrangos viduje bei prie rėmų surinkimo; rinkti dalis į pusiau baigtus arba baigtus produktus; tikrinti darbo kokybę; naudotis PIP sistema; pataisyti ir užbaigti darbo bei naudotų dalių registraciją; informuoti...

CNC operatorius (mokymai) The Netherlands, Olandijoje

starstarstarstarstar1 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
CFS
The Netherlands, Olandija
Skelbimas galioja 39 dienosLaisvos darbo vietos: 12/15
Archyvas

CNC frezavimo mašinos operatorius.

Plataus profilio mechanikas The Netherlands, Olandijoje

starstarstarstarstar0
Plataus profilio mechanikas The Netherlands, Olandijoje
The Netherlands, Olandija
Skelbimas galioja 39 dienosLaisvos darbo vietos: 0/1
Archyvas

Dirbdamas mechaniku Jūs turėsite atlikti automobilių apžiūrą ir nustatyti gedimus. Labai svarbu, kad Jūs mokėtumėte greitai ir tinkamai atlikti padangų montavimo-demontavimo darbus, stabdžių kaladėlių pakeitimą, tepalų bei filtrų pakeitimą bei kitus panaš

Automobilių mechanikas Nyderlandai, Olandijoje

starstarstarstarstar0
Garage
Nyderlandai, Olandija
Skelbimas galioja 39 dienosLaisvos darbo vietos: 4/4
Archyvas

Dirbant automobilių mechaniko darbą Jums teks dirbti su kitais automobilių mechanikais iš Lietuvos, dideliame autoservise. Jūs turėsite remontuoti įvairius automobilius ir šalinti įvairius gedimus.