Inžinerija ir mechanika

Jūsų profesija – inžinierius arba mechanikas ir jūs ieškote darbo užsienyje? Šiuo metu Qbis turi 2 darbo pasiūlymus užsienyje inžinieriams arba mechanikams.

Esate nagingas, darbštus ir puikiai išmanote elektroniką, turite patirties montuojant, šalinant gedimus ir atliekant kitus techninius darbus? Tuomet peržiūrėkite mūsų techninio darbo pasiūlymus – mes siūlome įvairias darbo pozicijas mechanikams ir inžinieriams. Jeigu jūs turite patirties ir jums patinka darbas su automobiliais, mes galime jums pasiūlyti ratų montuotojo ar mechaniko Garantuotas darbas Olandijoje. O galbūt jūs mieliau dirbtumėte su įvairia įranga ir gamybinėmis mašinomis? Tuomet galime jums pasiūlyti inžinieriaus darbą įvairiuose fabrikuose Olandijoje. Peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus ir kandidatuokite jau dabar!

Daugiau

Esate automobilių mechanikas, kurio mes ieškome?

Mėgstate automobilius ir puikiai pažįstate jų sandarą tiek iš vidaus, tiek iš išorės? Tuomet mes ieškome būtent jūsų! Jūsų pagrindinis darbas bus padėti klientams, kurie atvyksta į servisą su degančia raudona lempute prietaisų skydelyje. Jūs turėsite rasti gedimą ir jį pašalinti. Skamba kaip puikiai pažįstamas darbas? Tuomet peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus automobilių mechanikams užsienyje ir kandidatuokite jau dabar!

Pradėkite mechaniko karjerą!

Yra įvairių tipų mechanikų, kurių paslaugų reikia inžinerijos ir mechanikos sektoriuje. Būnant mechaniku labai svarbu specializuotis vienoje konkrečioje srityje. Mes turime darbo pasiūlymų sunkvežimių mechanikams, elektro mechanikams, šildymo sistemų mechanikams arba įrenginių priežiūros mechanikams. Pagalvokite, kuri sritis jums yra įdomiausia ir siekite karjeros būtent joje, kandidatuokite į jums labiausiai patinkantį darbo pasiūlymą!

Reikalingas žemės ūkio ir statybų mašinų mechanikas Pleidelsheim, Vokietijoje, nuo 11,80€/val.

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Pleidelsheim, Vokietija
Skelbimas galioja 6 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1

Mūsų klientas Vokietijoje ieško patyrusių žemės ūkio technikos mechanikų. Pagrindinės užduotys bus šios: žemės ūkio technikos priežiūra, sugedusių mašinų ir transporto priemonių taisymas, senų dalių keitimas, įvairių komponentų surinkimas.

CNC frezavimas Breda, Olandijoje, nuo 13,50€ iki 15,00€/val.

starstarstarstarstar0
BSM Valves
Breda, Olandija
Skelbimas galioja 25 dienosLaisvos darbo vietos: 3/3

Mes ieškome CNC operatoriaus ir programuotojo, kuris dirbtų su Okuma ir Fanuc valdymu. Įmonė yra Bredoje, Nyderlanduose. Jie gamina vožtuvus pagal užsakymą. CNC operatorius/programuotojas gauna techninį brėžinį ir pagal jį turi atlikti programavimą savarankiškai. Pagrindinė informacija apie darbą: Darbas yra įvairus, tačiau labai tikslus. Svarbiausia vienetinių produktų gamyba. Programavimas – viena iš fezavimo užduočių. Kompanijoje...

Archyvas
Darbo skelbimai užsienyje

Surinkimo mechanikas (statybų technika) Oisterwijk, Olandijoje, nuo 12,43€ iki 13,20€/val.

starstarstarstarstar0
Tobroco
Oisterwijk, Olandija
Skelbimas galioja 20 dienosLaisvos darbo vietos: 4/4
Archyvas

Dirbdami surinkimo mechaniku, Jūs būsite mašinų produkcijos varomoji jėga. Kartu su kolegomis, Jūs būsite atsakingas už visą darbą prie mašinų. Dirbdamas surinkimo mechaniku, Jūs dirbtumėte prie pagrindinės linijos, dėžėje arba prie rėmų surinkimo. Dalių surinkimas iki pusiau baigtų produktų ar baigtų produktų rinkimas. Savo paties darbo kokybės patikra. PIP sistemos naudojimas. Teisingo bei užbaigto darbo...

Surinkimo darbuotojas (vožtuvų virinimas) Breda, Olandijoje, nuo 13,50€ iki 14,00€/val.

starstarstarstarstar0
BSM Valves
Breda, Olandija
Skelbimas galioja 34 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Archyvas

Mes ieškome surinkimo darbuotojo su suvirinimo įgūdžiais. Įmonė yra Bredoje, Nyderlanduose. Jie gamina vožtuvus pagal užsakymus. Surinkimo darbuotojas būtų atsakingas už vožtuvų surinkimą bei suvirinimą. Tai yra labai tikslus darbas. Jūsų funkcijos būtų: Dalių rinkimas pasitelkiant techninius brėžinius. Įvairaus plieno suvirinimas. Darbo kokybės patikra. Techninių brėžinių skaitymas bei sekimas. Tai yra ilgalaikis darbo pasiūlymas. Darbas...

Padangų technikas Nyderlandai, Olandijoje, nuo 11,00€/val.

starstarstarstarstar0
Tires
Nyderlandai, Olandija
Skelbimas galioja 42 dienosLaisvos darbo vietos: 10/10
Archyvas

Mes ieškome padangų technikų, kurie galėtų dirbti 8-10 savaičių projekte Nyderlanduose. Padangų techniko pozicijoje Jums reikėtų padėti pakeisti žiemines padangas į vasarines. Jums reikėtų būti atsakingu už tinkamą padangų keitimą, tektų vairuoti automobilį ant rampos, išrinkti automobilio ratus bei uždėti naujus ir juos subalansuoti. Jūs ir Jūsų kolegos užtikrintų, jog klientas gali saugiai važiuoti automobiliu....

Bagažo sistemų surinkėjas Veghel, Olandija, Olandijoje, nuo 12,50€ iki 13,50€/val.

starstarstarstarstar_half4
VanDerLande Industries
Veghel, Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 134 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Archyvas

Mes ieškome patyrusio techninio personalo, kuris galėtų dirbti bagažo linijų surinkime. Darbuotojai surinkinėja bagažo tvarkymo sistemas. Jūsų pagrindinės darbo funkcijos būtų: paruošti, surinkti ir uždėti metalo, plastiko ir kitas dalis, kurios priverčia veikti bagažo linijas, pašalinti defektus, tikrinti kokybę ir atlikti surinkimo darbus. Įmonė ieško ilgalaikių darbuotojų, kurie yra suinteresuoti mokytis.