Fabrikai ir gamyba

Šiuo metu Qbis siūlo 11 darbo vietas skirtinguose fabrikuose.

Jus domina darbas  užsienyje fabrikuose? Qbis gali pasiūlyti kvalifikuotą ir nekvalifikuotą darbą įvairiuose fabrikuose Olandijoje ir Vokietijoje. Pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų mes turime šiuo metu.

Darbas užsienyje fabrikuose

Domina darbas užsienyje fabrike? Ieškote darbo, kuris atitiktų jūsų kvalifikaciją ir darbo patirtį? Tuomet Qbis padės rasti jums tinkamiausią darbą gamybos srityje Olandijoje,Vokietijoje ar Belgijoje. Daugiau

Jeigu norėtumėte susipažinti iš arčiau su gamybos procesu, būti jo dalimi ir užtikrinti sklandžią produkcijos gamybos eigą, tuomet jums patiktų darbas fabrike. Norint dirbti fabrike dažnai nereikia turėti patirties, tačiau jeigu turite techninių žinių ar esate dirbęs gamybos linijos operatoriumi arba montuotoju, tai yra didelis privalumas. Tokia patirtis jums padėtų gauti geresnę darbo poziciją bei didesnį atlyginimą. Peržiūrėkite mūsų turimus darbo pasiūlymus fabrikuose ir išsirinkite jums labiausiai tinkantį.

Darbo fabrike privalumai

Kodėl verta įsidarbinti fabrike užsienyje? Be to, kad darbas fabrike garantuoja gerą atlygį, yra ir kitų svarbių šio darbo privalumų.

Darbas fabrike užsienyje, pavyzdžiui darbas Olandijoje fabrikuose, yra puiki galimybė dirbti tarptautinėje aplinkoje, kur jūsų bendradarbiais bus iš įvairių pasaulio šalių atvykę darbuotojai. Dažnai Olandijos fabrikuose galima sutikti darbuotojus iš Amerikos, Irano ir Rusijos. Taip pat jūsų kolegos bus vokiečiai, lenkai ir lietuviai. Dėl šios priežasties vietinę kalbą didžiuosiuose Olandijos fabrikuose pamažu keičia visiems suprantama anglų kalba.

Kitas darbo fabrikuose privalumas yra tai, kad darbuotojams sudaromos sąlygos daryti karjerą. Jeigu darbdaviui parodysite, kad esate motyvuotas ir greitai mokotės, didelė tikimybė, kad po kurio laiko jums bus pasiūlyta aukštesnė pozicija. Qbis žino daug sėkmės istorijų apie tai, kaip paprastoje pozicijoje pradėję dirbti darbuotojai tapo vadovais.

Norėtumėte dirbti tarptautiniame kolektyve ir padaryti karjerą? Tuomet darbas fabrike užsienyje yra būtent jums.

Siųskite savo kandidatūrą į jums patikusią darbo vietą fabrike ir gaukite darbo pasiūlymą su gyvenamąja vieta per savaitę.

Kepyklos darbuotojas Nyderlandai, Olandijoje, nuo 10,35€/val.

starstarstarstarstar_border7 supervised_user_circle
Priimamos poros
Dutch Bakery
Nyderlandai, Olandija
Skelbimas galioja 20 valandosLaisvos darbo vietos: 5/5
Naujiena

Mūsų partneriai ieško gamybos darbuotojų darbui duonos gaminių kepyklose. Dirbant kepykloje jūs turite būti pasirengęs atlikti jums pavestas darbus, kurie gali būti: duonos ir duonos pruduktų tešlos paruošimas; duonos gaminių formavimas; kepamos produkcijos priežiūra ir kokybės užtikrinimas; iškeptų gaminių pakavimas; supakuotos produkcijos paruošimas galutiniam pristatymui. Dirbant šioje pozicijoje Jūs turite būti pasirengęs dirbti pamainomis, daugelis...

Sandėlio darbuotojas (dažų gamykla) s-Hertogenbosch , Olandijoje, nuo 10,99€/val.

starstarstarstar_halfstar_border6
SPS
s-Hertogenbosch , Olandija
Skelbimas galioja 20 valandosLaisvos darbo vietos: 1/2
Naujiena

Mūsų partneriai, įmonė gaminanti dažus, ieško naujų darbuotojų. Įmonė šiuo metu ieško logistikos darbuotojų. Dirbant logistikos padalinyje Jūs būsite atsakingas už prekių surinkimą su skeneriu ir siaurų prieigų rietuvu (manup truck). Paruošti užsakymus išsiuntimui. Šioje įmonėje yra dirbama dviejų pamainų grafiku, nuo 7:00 ryto arba 10:00 ryto. Tai yra ilgalaikis darbo pasiūlymas

Produkcijos darbuotojas (porolono fabrikas) Kesterenas, Olandijoje, nuo 10,52€ iki 11,89€/val.

starstarstarstarstar0
Recticel
Kesterenas, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Naujiena

Recticel – tai tarptautinė pramonės grupė, kuri specializuojasi poliurentano perdirbime į inovatyvius produktus bei sprendimus, kurie prisideda prie kasdienio mūsų patogumo. Ši kompanija plėtoja, kuria ir komercializuoja šiuos sprendimus tam, kad pasiūlytų platų pasirinkimą mūsų buitinėje aplinkoje: lankstų poroloną, pagrindą lovoms, izoliaciją nuo garso. Šiuo metu kompanija ieško naujų darbuotojų. Jūsų pagrindinės atsakomybės būtų: tikrinti...

Automobilių plovėjas Nijmegen, Olandijoje, nuo 10,17€/val.

starstar_halfstar_borderstar_borderstar_border3 supervised_user_circle
Priimamos poros
Carwash
Nijmegen, Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Naujiena

Darbui Olandijoje ieškomas kandidatas atlikti automobilių vidaus ir išorės valymo darbus. Jūs dirbsite tunelinėje plovykloje, kur temperatūra kinta atsižvelgiant į oro sąlygas. Jums gali tekti atlikti šiuos darbus: salono siurbimas; purvo nuvalymas; vidinių detalių valymas; kėbulo ir langų plovimas bei valymas Dirbama yra po 6 dienas per savaitę.  Šis darbo pasiūlymas yra ilgalaikis.

Lankstus darbuotojas (-a) Sint-Oedenrode, Olandijoje, nuo 9,44€/val.

starstarstarstarstar0 supervised_user_circle
Priimamos poros
Different companies
Sint-Oedenrode, Olandija
Skelbimas galioja 4 dienosLaisvos darbo vietos: 4/4

Lankstus darbuotojas (-a) turi būti pasiruošusi dirbti įvairius darbus. Darbai gali būti logistikos sandėlyje, kur reikia surinkti prekes pagal užsakymo lapą, arba fabrike, kur reikia rūšiuoti ir pakuoti fabriko produkciją (mėsą, daržoves arba dažus). Jūsų darbo vieta gali būti šaltesnė, gali būti skirtingos pamainos.

Gamybos Linijos Darbuotojai Nyderlandai , Olandijoje, nuo 10,38€/val.

starstarstarstar_halfstar_border18
Syncreon technology
Nyderlandai , Olandija
Skelbimas galioja 5 dienosLaisvos darbo vietos: 3/4

Mūsų partneriai – auganti išmaniųjų technologijų bendrovė, kuri ieško naujų darbuotojų darbui prie gamybos ir aptarnavimo linijos. Pati įmonė gamina trijų rūšių prekes: išmanieji laikrodžiai, plančetiniai kompiuteriai, naujos kartos vaizdo monitoriai. Visa produkcija yra gerai žinoma pasaulio rinkoje, todėl iš darbuotojų bus reikalaujama atsakingo bei kruopštaus darbo. Jums teks: – prie gamybos linijos surinkti galutinį...