Fabrikai ir gamyba

Šiuo metu Qbis siūlo 18 darbo vietas skirtinguose fabrikuose.

Jus domina darbas  užsienyje fabrikuose? Qbis gali pasiūlyti kvalifikuotą ir nekvalifikuotą darbą įvairiuose fabrikuose Olandijoje ir Vokietijoje. Pažiūrėkite, kokių darbo pasiūlymų mes turime šiuo metu.

Darbas užsienyje fabrikuose

Domina darbas užsienyje fabrike? Ieškote darbo, kuris atitiktų jūsų kvalifikaciją ir darbo patirtį? Tuomet Qbis padės rasti jums tinkamiausią darbą gamybos srityje Olandijoje,Vokietijoje ar Belgijoje. Daugiau

Jeigu norėtumėte susipažinti iš arčiau su gamybos procesu, būti jo dalimi ir užtikrinti sklandžią produkcijos gamybos eigą, tuomet jums patiktų darbas fabrike. Norint dirbti fabrike dažnai nereikia turėti patirties, tačiau jeigu turite techninių žinių ar esate dirbęs gamybos linijos operatoriumi arba montuotoju, tai yra didelis privalumas. Tokia patirtis jums padėtų gauti geresnę darbo poziciją bei didesnį atlyginimą. Peržiūrėkite mūsų turimus darbo pasiūlymus fabrikuose ir išsirinkite jums labiausiai tinkantį.

Darbo fabrike privalumai

Kodėl verta įsidarbinti fabrike užsienyje? Be to, kad darbas fabrike garantuoja gerą atlygį, yra ir kitų svarbių šio darbo privalumų.

Darbas fabrike užsienyje, pavyzdžiui darbas Olandijoje fabrikuose, yra puiki galimybė dirbti tarptautinėje aplinkoje, kur jūsų bendradarbiais bus iš įvairių pasaulio šalių atvykę darbuotojai. Dažnai Olandijos fabrikuose galima sutikti darbuotojus iš Amerikos, Irano ir Rusijos. Taip pat jūsų kolegos bus vokiečiai, lenkai ir lietuviai. Dėl šios priežasties vietinę kalbą didžiuosiuose Olandijos fabrikuose pamažu keičia visiems suprantama anglų kalba.

Kitas darbo fabrikuose privalumas yra tai, kad darbuotojams sudaromos sąlygos daryti karjerą. Jeigu darbdaviui parodysite, kad esate motyvuotas ir greitai mokotės, didelė tikimybė, kad po kurio laiko jums bus pasiūlyta aukštesnė pozicija. Qbis žino daug sėkmės istorijų apie tai, kaip paprastoje pozicijoje pradėję dirbti darbuotojai tapo vadovais.

Norėtumėte dirbti tarptautiniame kolektyve ir padaryti karjerą? Tuomet darbas fabrike užsienyje yra būtent jums.

Siųskite savo kandidatūrą į jums patikusią darbo vietą fabrike ir gaukite darbo pasiūlymą su gyvenamąja vieta per savaitę.

Automobilių remonto darbininkas Nijmegen, Olandijoje, nuo 10,50€/val.

starstarstarstar_borderstar_border1
Altcon
Nijmegen, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 1/2
Naujiena

Mūsų klientas iš Nyderlandų ieško automobilių remonto darbininko. Jūsų pagrindinės funkcijos būtų remontuoti sugedusius automobilius bei kelio remonto įrankius. remontuoti sulūžusias automobilio dalis perdažyti pažeistas automobilio dalis Jūs dirbsite automobilių drbtuvėse. Tai yra lalaikis darbo pasiūlymas.

Pakuotoja (-as) Wijchen, Olandijoje, nuo 9,33€ iki 10,73€/val.

starstarstarstarstar1 supervised_user_circle
Priimamos poros
Packing company
Wijchen, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 4/5
Naujiena

Mūsų partneriai iš Olandijos ieško gamybos darbuotojų. Jūs dirbsite didelio logistikos centro pakavimo skyriuje, kuriame temperatūra siekia +15/+18 laipsnių. Pagrindinės jūsų funkcijos būtų: Pakuoti ir perpakuoti prekes, dažniausiai maistą, pvz.: Heinz kečupą, Mars saldainius, pieno miltelius ir pan.; Atlikti užduotis, kurioms reikia greičio ir atidumo; Laikytis saugumo ir tvarkos darbo vietoje; Dirbti pamaininį darbą. Yra...

Darbai užsienyje poroms Olandijoje, nuo 10,00€ iki 11,00€/val.

starstarstarstar_halfstar_border4 supervised_user_circle
Priimamos poros
A variety of clients
Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 8/8
Naujiena

Mūsų klientai iš Olandijos siūlo naujas darbo pozicijas skirtas poroms norinčioms dirbti ir gyventi Olandijoje kartu. Prasidėjus mokslo metams dauguma studentų grįžta tęsti savo studijų. Dėl šios priežasties atsilaisvina daug naujų darbo vietų. Šiuo metu galime pasiūlyti darbus poroms logistikos centruose ir įvairiuose fabrikuose. Dirbant logistikos centre dažniausiai Jūs dirbsite kaip prekių surinkėjas. Daugumoje sandėlių...

Vištų fabrikas (produkcija) Nyderlandai, Olandijoje, nuo 9,44€/val.

starstarstarstar_borderstar_border1 supervised_user_circle
Priimamos poros
language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
Chicken factory
Nyderlandai, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 6/6
Naujiena

Mūsų naujas partneris Nyderlanduose ieško vištų fabriko darbuotojų.  Darbas būtų keliuose skirtinguose fabrikuose Nyderlanduose. Fabrikai turi skirtingus skyrius. Šiuo metu mes ieškome žmonių produkcijos skyriuje: Pakavimas: Darbas susideda iš vištienos pakavimo į dėžutes, kartonines dėžes Darbas prie slystančios linijos – darbuotojai turi priprasti prie greito tempo dirbant, Sukabinti apdorotą vištieną ant kablių Pjaustymas: pjaustyti mėsos...

Automobilių plovėjas Tilburg, Olandijoje, nuo 10,17€/val.

starstar_halfstar_borderstar_borderstar_border3
Carwash
Tilburg, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Naujiena

Mums yra reikalingi automobilių plovyklos darbuotojai.  Jūs dirbtumėte didelėje kompanijoje, kuri specializuojasi automobilių valyme. Jūsų pagrindinės funkcijos būtų: Valyti ir blizginti automobilių interjerą ir eksterjerą; Dirbti su siurbliu. Darbas būtų vidinėse patalpose, ilgame koridoriuje su atviru įvažiavimu ir išvažiavimu, automobiliai juda ant slystančios linijos. Temperatūra darbo aplinkoje priklausytų nuo oro. Tai yra ilgalaikis darbo pasiūlymas.

Gamybos darbuotojas (vaisių fabrikas) Ochten, Olandijoje

starstarstarstar_borderstar_border1
https://fruity-line.nl/
Ochten, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Naujiena

Mūsų partneriai Nyderlanduose ieško produkcijos darbuotojų vaisių ir sulčių fabrike. Jūsų pagrindinės funkcijos būtų: Pakuoti ir perpakuoti butelius bei ant jų uždėti kamštelius, Maišyti, pakuoti daržoves ir vaisius, Atnaujinti sulčių buteliukų asortimentą, Žymėti produktus etiketėmis, Kartais dirbti vėsioje aplinkoje (aplinkos temperatūra apie +6C laipsnių). Jūs turėtumėte būti pasiruošęs dirbti pamainomis nuo 06:00 iki 23:00 val....