Darbo pasiūlymai užsienyje

Jus domina patrauklūs darbo pasiūlymai užsienyje? Šiuo metu Qbis puslapyje galite rasti net 33 darbo pasiūlymus Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Nesvarbu, ar ieškote darbo kaip pora ar norite išvykti vienas, jus domina trumpalaikis ar ilgalaikis darbas, kalbate angliškai ar ne – Qbis jums turi įvairių darbo pasiūlymų užsienyje. Daugiau

Pasinaudojus Qbis agentūros paslaugomis, kartu su atrankos specialisto pagalba jūs galėsite išsirinkti jums patraukliausią darbo pasiūlymą iš 25 įdarbinimo agentūrų, veikiančių Vokietijoje, Olandijoje ir Belgijoje. Mes padėsime jums rasti geriausią darbo pasiūlymą su gyvenamąja vieta šalyje, kuri jums patinka labiausiai.

Darbas užsienyje ne tik padės jums užsidirbti ir sutaupyti pinigų. Dirbant užsienyje jūs taip pat įgysite neįkainojamos darbo patirties, pažinsite kitą šalį ir užmegsite naujų pažinčių.

Didelė darbo vietų užsienyje pasiūla

Jūsų tikslas – darbas užsienyje? Mes siūlome įvairias darbo pozicijas Vokietijoje, Olandijoje ir Belgijoje.Darbas užsienyje su Qbis pagalba tampa lengvai pasiekiamu tikslu. Jeigu ieškote darbo užsienyje, bet nežinote, kurią šalį pasirinkti, perskaitykite Qbis paruoštą straipsnį Domina darbai užsienyje: kurioje ES šalyje geriausia dirbti 2019 metais.

Kadangi turime tiek daug skirtingų darbo pasiūlymų, jūs tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Tinkamiausią darbo pasiūlymą suras ir darbo patirties dar neturintis studentas, ir kvalifikuotas statybų srities specialistas. Peržiūrėkite visus mūsų darbo pasiulymai užsienyje  ir kandidatuokite į jums labiausiai patikusią darbo poziciją jau šiandien!

Produkcijos darbuotojas Oss, Olandijoje, nuo 10,68€ iki 11,81€/val.

starstarstarstarstar0 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
Meat factory
Oss, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 4/5
Naujiena

Mūsų klientas ieško naujų darbuotojų mėsos produkcijoje, jos paruošime. Jūsų pagrindinės funkcijos būtų: paruošti, pakuoti, žymėti mėsą; valyti dėžes; tikrinti kokybę; perkelti poduktus su EPT; iškrauti sunkvežimius. Galimas augimas kompanijoje ir viršvalandžiai.

Elektrinio krautuvo vairuotojas Olandijoje, nuo 13,41€ iki 15,80€/val.

starstarstarstarstar0
Coca- Cola
Olandija, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 3/4
Naujiena

Mūsų Olandijos klientui Coca Cola kompanijai, reikalingas naujas elektrinio krautuvo vairuotojas su patirtimi (dvišakis elektrinis krautuvas 4,5 tonos). Prieš pradedant dirbti, uyra privaloma atlikti 1 valandos SAP apmokymus bei išlaikyti SAP testą. Darbas būtų 2 pamainomis su galimybe kartais dirbti viršvalandžius ir savaitgaliais. Vidutiniškai darbuotojas išdirba apie 36 val./sav.

Darbas vandens fabrike Tilburg, Olandijoje, nuo 10,42€/val.

starstarstarstar_borderstar_border10
Soda Stream
Tilburg, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Naujiena

Mūsų partneriai Olandijoje ieško vandens fabriko darbuotojų. Šiame fabrike yra penki departamentai. VAL (surinktų produktų paruošimas ir išsiuntimas) Rūšiavimo (cilindrų su CO2 rūšiavimas ir pildymas) Užpildymo (cilindrų užpildymas CO2) Kokybės (produktų kokybės tikrinimas) Logistikos (užsakymų surinkimas, produkcijos perkėlimas) Jūs dirbsite 2 arba 3 pamainų grafiku. Tai ilgalaikis darbo pasiūlymas. Šiame fabrike rekomenduojama dėvėti  ausų kištukus...

Gamybos darbuotojas (medinės durys) Groesbeek, Olandijoje, nuo 11,80€/val.

starstarstarstarstar0
Door factory
Groesbeek, Olandija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Naujiena

Mūsų klientas medinių lauko ir vidaus durų naujoms konstrukcijoms, renovuojamiems projektams gamybos ir rinkos lyderis Nyderlanduose ieško naujų darbuotojų. Jūsų darbo pobūdis bus: Darbo metu jūs turėsite stovėti ir kelti, todėl turite būti fiziškai pajėgus tai daryti.  Produktų (durų) nuėmimas nuo gamybos linijos ir padėjimas ant padėklų, paruošimas transportavimui. Darbuotojas, kuris surenka užsakymus iš sandėlio,...

Užsakymų surinkėjas Kallo, Antwerp, Belgijoje, nuo 13,77€/val.

starstarstarstarstar_half3 supervised_user_circle
Priimamos poros
Katoen Natie
Kallo, Antwerp, Belgija
Skelbimas galioja 2 dienosLaisvos darbo vietos: 4/4
Naujiena

Mūsų partneris iš Belgijos, ieško sandėlio darbuotojų. Darbas yra būtų didelėje logistikos kompanijoje, sandėlyje Antwerp mieste, Belgijoje. Galimos užduotys priklauso nuo Jūsų patirties ir įgūdžių: Užsakymų surinkimo atlikimas (užsakymų paruošimas su skeneriu); Užsakymų ir pakuočių žymėjimas; Produktų, užsakymų kontrolė; Funkcijų atlikimas pvz.: aukštuminio krautuvo vairavimas; Elektrinio vežimėlio naudojimas palečių pervežimui. (elektrinis krautuvas / aukštuminis krautuvas...

Pakuotojas Nijmegen, Olandijoje, nuo 11,37€/val.

starstarstarstarstar0
Fresh food group
Nijmegen, Olandija
Skelbimas galioja 3 dienosLaisvos darbo vietos: 1/2
Naujiena

Mūsų klientas, šviežių bei kokybiškų maisto produktų gamintojas, ieško naujų darbuotojų pakavimo skyriuje Neimegene. Jums reikėtų pjaustyti ir pakuoti mėsos produktus. Norint kandidatuoti į šią poziciją yra privaloma išlaikyti testą.