Darbo pasiūlymai užsienyje

Jus domina patrauklūs darbo pasiūlymai užsienyje? Šiuo metu Qbis puslapyje galite rasti net 34 darbo pasiūlymus Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje. Nesvarbu, ar ieškote darbo kaip pora ar norite išvykti vienas, jus domina trumpalaikis ar ilgalaikis darbas, kalbate angliškai ar ne – Qbis jums turi įvairių darbo pasiūlymų užsienyje. Daugiau

Pasinaudojus Qbis agentūros paslaugomis, kartu su atrankos specialisto pagalba jūs galėsite išsirinkti jums patraukliausią darbo pasiūlymą iš 25 įdarbinimo agentūrų, veikiančių Vokietijoje, Olandijoje ir Belgijoje. Mes padėsime jums rasti geriausią darbo pasiūlymą su gyvenamąja vieta šalyje, kuri jums patinka labiausiai.

Darbas užsienyje ne tik padės jums užsidirbti ir sutaupyti pinigų. Dirbant užsienyje jūs taip pat įgysite neįkainojamos darbo patirties, pažinsite kitą šalį ir užmegsite naujų pažinčių.

Didelė darbo vietų užsienyje pasiūla

Jūsų tikslas – darbas užsienyje? Mes siūlome įvairias darbo pozicijas Vokietijoje, Olandijoje ir Belgijoje.Darbas užsienyje su Qbis pagalba tampa lengvai pasiekiamu tikslu. Jeigu ieškote darbo užsienyje, bet nežinote, kurią šalį pasirinkti, perskaitykite Qbis paruoštą straipsnį Domina darbai užsienyje: kurioje ES šalyje geriausia dirbti 2019 metais.

Kadangi turime tiek daug skirtingų darbo pasiūlymų, jūs tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Tinkamiausią darbo pasiūlymą suras ir darbo patirties dar neturintis studentas, ir kvalifikuotas statybų srities specialistas. Peržiūrėkite visus mūsų darbo pasiulymai užsienyje  ir kandidatuokite į jums labiausiai patikusią darbo poziciją jau šiandien!

Užsakymų surinkėjas (krovimas) Venlo, Olandijoje, nuo 10,17€/val.

starstarstarstarstar0
Logistic center
Venlo, Olandija
Skelbimas galioja 12 valandosLaisvos darbo vietos: 1/5
Naujiena

Mūsų klientas – dinamiška tarptautinė kompanija, kuriai svarbus smalsumas, aistra ir asmeninis augimas. Įmonei yra svarbus mąstymas bei iššūkių priėmimas. Sandėlyje yra laikomos prekės iš elektroninės parduotuvės Šiuo metu sandėlyje yra reikalingi prekių surinkėjai ir krovėjai. Pagrindinės funkcijos: Rinkti dėžes nuo produkcijos linijos ir krauti jas Perkrauti dėžes, tikrinti paletes ir iškrauti konteinerius Rinkti užsakymus...

Braškių lauko darbuotojas Nyderandai, Olandijoje, nuo 10,05€/val.

starstarstarstarstar1 supervised_user_circle
Priimamos poros
language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
DG select
Nyderandai, Olandija
Skelbimas galioja 12 valandosLaisvos darbo vietos: 5/10
Naujiena

Braškių sezonas jau prasidėjo! Mes ieškome žemės ūkio darbuotojų, kurie dirbtų braškių laukuose, skintų uogas ir atliktų visus kitus reikalingus darbus. Darbas yra lauke ir gali būti fiziškai sunkus (lenktis, kelti ir tt). Tai sezoninio darbo pasiūlymas motyvuotiems žmonėms!

Aukštuminio krautuvo vairuotojas (-18 laipsnių šaltyje) Cuijk, Olandijoje

starstarstarstar_halfstar_border10
Axell
Cuijk, Olandija
Skelbimas galioja 12 valandosLaisvos darbo vietos: 1/1
Naujiena

Mūsų partneriams iš Olandijos reikalingi papildomi aukštuminių krautuvų vairuotojai maisto sandėlyje. Darbas šaldiklyje (-18 laipsnių). Turite būti pasiruošęs dirbti tokioje temperatūroje! Apgyvendinimas yra Hapse mieste, kelionei į darbą ir atgal bus suteikiamas dviratis. Darbas vyksta 3 pamainomis, sandėlis veikia 7 dienas per savaitę, turėsite planuoti pamainas.

Agriculture worker (Lotus) Germany, Vokietijoje, nuo 9,35€/val.

starstarstarstar_borderstar_border2 supervised_user_circle
Priimamos poros
language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
Lotus
Germany, Vokietija
Skelbimas galioja 12 valandosLaisvos darbo vietos: 10/10
Naujiena

Our partner from Germany is looking for seasonal agriculture workers. We need motivated people, ready to work during the season! The working tasks might be different: Working in fields, collecting plants, berries, vegetables etc.  Preparing plants in greenhouses and on production lines Sorting and quality checking agriculture production Workers need to be ready to work...

Pramoninis elektrikas Vokietijoje

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Vokietija, Vokietija
Skelbimas galioja 12 valandosLaisvos darbo vietos: 2/2
Naujiena

Mūsų partneriai iš Vokietijos ieško pramoninių elektrikų. Dirbant šį darbą jūsų pagrindinės užduotys bus: Pagal pateiktus techninius brėžinius surinkti elektros spintas prie konvejerio; Sujungti kabelius; Sumontuoti ir pajungti valdymo blokus ir valdymo paneles; Jūs turėtumėte planuoti dirbti Vokietijoje įlgą laiką, kadangi tai yra ilgalaikis darbo pasiūlymas.

Suvirintojas autogenu Nördlingen , Vokietijoje

starstarstarstarstar_half4 language
ANGLŲ KALBA
NEPRIVALOMA
German recruitment agency
Nördlingen , Vokietija
Skelbimas galioja 12 valandosLaisvos darbo vietos: 1/1
Naujiena

Darbui Vokietijoje yra ieškomas patyręs suvirintojas. Jūsų pagrindinė užduotis bus virinti vamzdžius pagal pateiktus brėžinius. Darbo vieta bus ceche bei statybos aikštelėse.