fbpx

Kelionė į Vokietiją

Kelionė į Vokietiją mikroautobusu

Siekdami užtikrinti, jog jūsų kelionė į Vokietiją būtų sklandi, mes bendradarbiaujame su keleivių pervežimo įmone, turinčia ilgametę patirtį šioje srityje.

Kelionė mikroautobusu yra patogus ir greitas būdas nuvykti tiesiai į nurodytą adresą. Taip pat keliaujant tokiu būdų jums nebus taikomi jokie griežti vežamo bagažo apribojimai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susisiekti su mūsų partneriais ir susitarti dėl išvykimo datos.

Kelionė į Vokietiją kainuoja nuo 80 iki 120 eurų, priklausomai nuo miesto, į kurį važiuojate. Įmonės vadybininkas jums pasakys tikslią būsimos kelionės kainą dar prieš išvykstant. Mikroautobusas išvyksta iš Kauno kiekvieną antradienį, ketvirtadienį, šeštadienį. Norėdami užsisakyti vietą turite apie tai pranešti Qbis darbuotojams.

Peržiūrėkite visus darbo skelbimus Vokietijoje

Kelionė į Vokietiją nuosavu automobiliu

Dauguma Vokietijos įmonių mielai priima tuos darbuotojus, kurie yra pasiruošę į Vokietiją atvykti savo automobiliu. Pagrindinė to priežastis – patogus būdas keliauti iš namų į darbą. Nuosavas automobilis darbuotojui suteikia daugiau lankstumo gyvenamosios vietos atžvilgiu. Taip pat jūs galėsite į darbą nuvežti ir savo kolegas. Tokiu atveju agentūra kompensuos išlaidas ir jums sumokės 0.19 EUR už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą.

Vykti į Vokietiją automobiliu galite dviem būdais: per Lenkiją arba keltu iš Klaipėdos į Kylį. Keltas iš Klaipėdos išplaukia šešis kartus per savaitę.

Registruokitės darbui Vokietijoje

Kelionė į Vokietiją lėktuvu

Skristi į Vokietiją lėktuvu mes rekomenduojame tik tiems, kurie jau ne pirmą kartą lankosi užsienyje ir puikiai orientuojasi naujoje šalyje. Mūsų partnerių biurai yra visoje Vokietijoje ir kartais artimiausias oro uostas gali būti už kelių šimtų kilometrų. Taigi dalį kelio teks keliauti autobusu arba traukiniu, o tai padidins jūsų kelionės išlaidas. Be to, keliaujant tokiu būdu gali būtų sudėtinga pasiekti mūsų partnerių biurą sutartu laiku.

Jeigu nuspręsite skristi lėktuvu, siūlome pasinaudoti pigių skrydžių bendrovių paslaugomis:

Wizzair siūlo tiesioginius skrydžius į Dortmundą nuo 25 eurų
Ryanair siūlo tiesioginius skrydžius į Brėmeną nuo 25 eurų
Lufthansa siūlo tiesioginius skrydžius į Frankfurtą nuo 52 eurų

Kelionė į Vokietiją Kelionė į Vokietiją

Registruokitės darbui Vokietijoje

Po registracijos mūsų darbuotojai susisieks su jumis per 1 d. d.