fbpx

Įdarbinimo Paslaugos Vokietijoje

Įdarbinimo paslaugos Vokietijoje

Priešingai nei Olandijoje, įdarbinimo paslaugos Vokietijoje nėra labai populiarios. Tačiau auganti ekonomika bei kylantis pragyvenimo lygis reikalauja lankstumo bei naujų įdarbinimo būdų darbo rinkoje. Dėl šios priežasties įdarbinimo agentūrų veikla Vokietijoje tampa vis populiaresnė. Tai padeda darbo rinkai išlikti lankstesnei ir geriau reaguoti į vyraujančius pasikeitimus.

Peržiūrėkite visus darbo skelbimus Vokietijoje

Kodėl Vokietijos įdarbinimo agentūros?

Kai įmonė susiduria su darbuotojų stygiumi, pats efektyviausias problemos sprendimo būdas yra įdarbinimo agentūra. Jos gali pasiūlyti įmonei laikinąjį personalą, kuris bus atrinktas pagal įmonės nustatytus kriterijus kartu su mūsų pagalba.

Vos tik darbuotojas atvyksta į Vokietiją, įdarbinimo agentūra turi pasirūpinti šiais dalykais:

atvykusio asmens registracija savivaldybėje
registracija Vokietijos mokesčių inspekcijoje, kur darbuotojas gauna mokesčių mokėtojo kortelę (‘Lohnsteuerkarte)- svekatos draudimą
apgyvendinimu
supažindinimu su darbo vieta

Registruokitės darbui Vokietijoje

Dauguma Vokietijos įmonių neturi reikiamų resursų bei patirties bendraujant bei pasitinkant atvykstančius darbuotojus. Viena iš didžiausių bėdų, su kuriomis susiduria įmonės, yra apgyvendinimo problema. Štai kodėl geriausias sprendimas yra įdarbinimo agentūra, kuri pasirūpina visais iškilusiais sunkumais.

Apie laikinąjį įdarbinimą Vokietijoje

Priklausomai nuo įmonės bei srities, kurioje darbuotojas dirba, darbo sutartis gali būti laikinoji arba nuolatinė. Darbuotojas, dirbdamas pagal laikinąją darbo sutartį, gauna nustatytą valandinį užmokestį. Tai reiškia, kad jo atlyginimas priklauso nuo išdirbtų darbo valandų skaičiaus. Darbuotojas, dirbdamas pagal nuolatinę darbo sutartį, paprastai gauna fiksuotą atlyginimą. Darbo sutartyje jūsų darbo užmokesčio mokėjimas bus aptartas išsamiau. Taip pat sutartyje bus nurodytas ir sutarties tipas.

Jeigu norite nutraukti laikinojo įdarbinimo sutartį, turite apie tai informuoti savo darbdavį iš anksto:

Jeigu dirbate pirmą mėnesį – prieš vieną dieną
Jeigu dirbate 2-3 mėnesius – prieš savaitę
Jeigu dirbate 4-6 mėnesius – prieš tris savaites
Jeigu dirbate 7 mėnesius ir ilgiau – prieš mėnesį

Jeigu domitės darbu Vokietijoje, tuomet darbas per įdarbinimo agentūrą gali būti puikus sprendimas. Tokiu būdu išspręsite nedarbo problemą, visus iškilusius apgyvendinimo sunkumus, bus sutvarkyti visi reikalingi dokumentai. Daugeliu atvejų tai yra paprasčiausias būdas pradėti dirbti Vokietijoje.

Įdarbinimo Paslaugos Vokietijoje Įdarbinimo Paslaugos Vokietijoje

Registruokitės darbui Vokietijoje

Po registracijos mūsų darbuotojai susisieks su jumis per 1 d. d.