fbpx

Atlyginimas Vokietijoje

Darbo užmokestis kvalifikuotiems ir nekvalifikuotiems darbuotojams

Dauguma darbuotojų, kurie išvyksta dirbti į Vokietiją, yra kvalifikuoti tam tikros srities specialistai. Jų atlyginimas gali kisti priklausomai nuo sektoriaus, kuriame jie dirba, specializacijos, darbo patirties bei darbo valandų skaičiaus. Tačiau atlyginimas negali būti mažesnis nei šalyje nustatytas minimumas. Vidutinis atlyginimas Vokietijoje yra nuo 900 iki 1600 eurų per mėnesį, jau atskaičius mokesčius, apgyvendinimo ir sveikatos draudimo išlaidas.

Nekvalifikuotų darbuotojų atlyginimas vidutiniškai yra nuo 800 iki 1200 eurų per mėnesį, taip pat jau atskaičius mokesčius, apgyvendinimo bei sveikatos draudimo išlaidas. Tokį mėnesinį atlyginimą gauna darbuotojai dirbdami po 40 valandų per savaitę.

Darbuotojai taip pat gauna ir atostogų pinigus. Atostogų pinigų dydis priklauso nuo išdirbtų valandų skaičiaus. Kuo išdirbtų valandų skaičius yra didesnis, tuo didesnė ir atostoginių pinigų suma.

Peržiūrėkite visus darbo skelbimus Vokietijoje

Kaip yra mokamas atlyginimas Vokietijoje?

Vokietijos įdarbinimo agentūros atlyginimą moka kartą per mėnesį. Atlyginimas Vokietijoje yra mokamas jau atskaičius mokesčius valstybei, sveikatos draudimo bei gyvenamosios vietos nuomos išlaidas. Atlyginimas yra pervedamas į vokišką arba lietuvišką banko sąskaitą, kuri turi būti pateikiama įdarbinimo agentūrai dar prieš atvykstant į Vokietiją.

Standartinę darbo savaitę Vokietijoje sudaro 37,5 valandos. Jei išdirbtų valandų skaičius yra didesnis, tuomet darbuotojo „valandų sąskaitoje“ (vok. Zeitkonto) fiksuojamos papildomos darbo valandos.

Taip pat siūlome įvertinti ir pragyvenimo išlaidas Vokietijoje.

Registruokitės darbui Vokietijoje

Darbo valandų sąskaita “Zeitkonto”

Valandų sąskaita “Zeitkonto” veikia labai panašiu principu kaip ir taupomoji banko sąskaita. Po kiekvieno darbo mėnesio įdarbinimo agentūra suskaičiuoja, kiek darbuotojas dirbo viršvalandžių. Šios valandos yra perkeliamos į darbuotojo “Zeitkonto”. Jei kitą mėnesį darbuotojas dirbs mažiau valandų (mažiau nei 37,5 val.), tuomet skirtumas bus kompensuojamas iš valandų, kurios jau yra sukauptos “Zeitkonto”. Taip pat jei darbuotojas nori ilgesnių atostogų, tai jos bus apmokamos iš sukauptų viršvalandžių. Tačiau reikia sukaupti bent 150 valandų, jei norite gauti pinigus už šias valandas. Jei darbuotojas baigia darbą, tuomet sukaupti pinigai jam yra išmokami kartu su paskutiniu atlyginimu.

Atlyginimas Vokietijoje Atlyginimas Vokietijoje

Registruokitės darbui Vokietijoje

Po registracijos mūsų darbuotojai susisieks su jumis per 1 d. d.