fbpx

Apgyvendinimas Vokietijoje

Apgyvendinimas Vokietijoje

Atvykus į Vokietiją yra gana sunku pačiam rasti gyvenamąją vietą. Štai kodėl apgyvendinimas Vokietijoje gali tapti galvos skausmu daugeliui atvykusių darbuotojų. Mes bendradarbiaujame tik su tomis laikinojo įdarbinimo agentūromis, kurio suteikia gyvenamąją vietą visiems atvykstantiems darbuotojams.

Darbuotojai yra apgyvendinami privačiuose namuose, bendrabučiuose ar nuomojamuose butuose. Gyvenamoji vieta yra pilnai įrengta su visais būtinais baldais bei buitine technika. Kambariuose gali gyventi nuo vieno iki keturių asmenų, tačiau dažniausiai tai yra dviviečiai kambariai. Jeigu kambaryje gyvena daugiau žmonių, tuomet įdarbinimo agentūra taiko mažesnę nuomos kainą.

Agentūros stengiasi apgyvendinti kuo arčiau darbo vietos. Vokietijoje populiari transporto priemonė yra dviratis, todėl į darbą galima vykti ir tokiu būdų. Tačiau jei gyvenamoji vieta jūsų netenkina, turite galimybę savarankiškai rasti gyvenamąją vietą.

Peržiūrėkite visus darbo skelbimus Vokietijoje

Nuomos kainos

Apgyvendinimas Vokietijoje nėra pigus, tačiau įdarbinimo agentūros stengiasi rasti geriausią sprendimą kainų bei gyvenamosios vietos atžvilgiu. Priklausomai nuo įdarbinimo agentūros, geografinės padėties, darbo specifikos jūsų gyvenamosios vietos nuomos kaina gali sviruoti nuo 100 EUR iki 350 EUR per mėnesį. Į šią kaina taip pat jau yra įskaičiuoti ir komunaliniai mokesčiai. Nuomos kainos Vokietijoje labiausiai priklauso nuo to, kur gyvenate. Rytinėje dalyje ties Berlynu ar Dresdenu kainos  yra mažesnės nei gyvenant pietinėje dalyje ties Miunchenu.

Primename, jog gyvenamąją vietą Vokietijoje gali susirasti ir pats darbuotojas, jei tik to pageidauja. Apie tai reikia įspėti įdarbinimo agentūrą iš anksto. Tai padarius bus nutraukiama nuomos sutartis ir nebus nuskaičiuojami nuomos pinigai. Tačiau turėtumėte pasirūpinti, kad naujasis būstas būtų netoli jūsų darbo vietos.

Registruokitės darbui Vokietijoje

Apgyvendinimo taisyklės

Apgyvendinimas Vokietijoje daug nesiskiria nuo apgyvendinimo kitose šalyse. Ir čia, kaip ir kitur, apgyvendinimu besirūpinančios agentūros turi nustačiusios apgyvendinimo taisykles. Nauja gyvenamoji vieta – jūsų nauji namai Vokietijoje. Įdarbinimo agentūra tikisi, jog namuose bus prižiūrima tvarka bei laikomasi bendrų taisyklių. Gyvenant agentūros nuomojamose patalpose jūs būsite atsakingas už tvarką bei saugumą. Tikimasi, kad taip pat gerbsite kitų namo gyventojų privatumą.

Taip atsivėrė naujos galimybės įdarbinti ir tuos lietuvius ar latvius, kuriuos domina būtent darbas Vokietijoje.

Apgyvendinimas Vokietijoje Apgyvendinimas Vokietijoje

Registruokitės darbui Vokietijoje

Po registracijos mūsų darbuotojai susisieks su jumis per 1 d. d.