fbpx

Darbas Vokietijoje

Darbas Vokietijoje per įdarbinimo agentūrą

Nuo 2011 metų birželio darbas Vokietijoje yra lengvai prieinamas Lietuvos ir Latvijos piliečiams. Padidėjus Vokietijos įmonių susidomėjimui darbuotojais iš Baltijos šalių, mes pradėjome megzti ryšius su Vokietijos įdarbinimo agentūromis. Taip atsivėrė naujos galimybės įdarbinti ir tuos lietuvius ar latvius, kuriuos domina būtent Vokietijos darbo rinka.

Nors yra nemažai Vokietijos įdarbinimo agentūrų, kurios veiklą vykdo tik vietinėje darbo rinkoje ir neįdarbina užsieniečių, kai kuriuose sektoriuose trūksta darbo jėgos, todėl agentūros žvalgosi darbuotojų iš užsienio. Daugiausia galimybių įsidarbinti Vokietijoje turi vokiškai kalbantys lietuviai ir latviai, ketinantys likti dirbti Vokietijoje ilgą laiką. Nuo 2011 metų mes aktyviai plečiame savo veiklą, todėl dabar darbą Vokietijoje siūlome kandidatams iš Rumunijos, Lenkijos bei Portugalijos.

Peržiūrėkite visus darbo skelbimus Vokietijoje

Darbas Vokietijoje 2019

Šiuo metu mes intensyviai bendradarbiaujame su Vokietijos įdarbinimo agentūromis, kurios domisi darbo jėga iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos bei Portugalijos. Kandidatai, kuriuos domina legalus darbas Vokietijoje, turi susikalbėti vokiškai ir būti motyvuoti išvykti dirbti ilgesniam laikotarpiui. Kartu su naujaisiais partneriais iš Vokietijos dedame visas pastangas, kad sukurtumėme sklandžiai, efektyviai, o, svarbiausia, nemokamai veikiančią įdarbinimo paslaugų sistemą, suteikiančią darbuotojams geras darbo ir gyvenimo sąlygas Vokietijoje. Ieškantiems darbo be tarpininkų, galime užtikrinti, jog jokio įdarbinimo mokesčio mūsų įmonė netaiko.

Darbo pasiūlymai Vokietijoje

Vokietijos įdarbinimo agentūros laukia naujų darbuotojų, kurie dirbs logistikos, maisto ir metalo pramonės, sveikatos priežiūros (slauga) bei gyvulininkystės sektoriuose tokiuose miestuose kaip Hamburge, Berlyne, Frankfurte ar Miunchene. Darbus galime pasiūlyti tiek moterims, tiek vyrams. Tai yra tiek ilgalaikiai, tiek trumpalaikiai darbai. Bendradarbiaudamos su didžiosiomis šalies įmonėmis, vietos įdarbinimo agentūros gali pasiūlyti įvairius darbus slaugoje, sandėliuose ar pas ūkininkus,taip pat yra darbai vokietijoje fabrikuose.

Taip pat Vokietijos pramonės įmonės laukia kvalifikuotų suvirintojų, susikalbančių vokiškai ir turinčių darbo patirties. Daugelis jų dirbs laivų statybos, maisto pramonės ar naftos pramonės srityse. Darbo pasiūlymų Vokietijoje visada sulauks kvalifikuoti ir patirtį turintys elektrikai, CNC operatoriai, mechanikai ir pramoniniai dažytojai, nes šių sričių specialistų poreikis šalies pramonėje sparčiai didėja. Šiuo metu darbas vairuotojams vokietijoje viena iš paklausiausių pozicijų, kurioje galime įsidarbinti ir be kalbos.

Mes taip pat siūlome darbą lagaminų krovikams Miuncheno oro uosto bagažo skyriuje. Artimiausiu metu tikimės pasiūlyti daugiau ir įvairesnių darbo vietų be vokiečių kalbos.

Registruokitės darbui Vokietijoje

Taigi jeigu jus domina darbas Vokietijoje ar Olandijoje, užsiregistruokite Qbis internetiniame puslapyje arba susisiekite su mumis.

Darbas Vokietijoje Darbas Vokietijoje

Registruokitės darbui Vokietijoje

Po registracijos mūsų darbuotojai susisieks su jumis per 1 d. d.