fbpx

Kelionė į Olandiją

Kelionė į Olandiją mikroautobusu

Norėdami sumažinti kelionės organizavimo rūpesčius ir siekdami, kad kelionė būtų patogi, bendradarbiaujame su transporto įmone, kuri veža žmones į Olandiją mikroautobusais. Tai užtikrina, jog kelionė į Olandiją bus sklandi, o darbuotojas atvyks sutartu laiku į sutartą vietą.

Kelionė mikroautobusu yra patogi tuo, kad jūs nuvažiuosite tiesiai į vietą, į kurią ir turite atvykti. Be to, nėra jokių griežtų bagažo kiekio apribojimų. Neretai į Olandiją vykstantys darbuotojai turi pasiimti patalynę, o ir vežamų daiktų kiekis yra nemažas. Keliaujant lėktuvu dėl to gali kilti nepatogumų. Vykstant mikroautobusu jums tereikia kelias dienas prieš planuojamą kelionę užsisakyti vietą mikroautobusiuke.

Kelionės į Olandiją kaina yra 100 eurų.

Į Olandiją išvykstama iš Kauno kiekvieną antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį. Iš Olandijos – šeštadienį, pirmadienį ir ketvirtadienį.
Jeigu norite užsisakyti vietą mikroautobusiuke, susisiekite su mumis.

Peržiūrėkite visus darbo skelbimus Olandijoje

Kelionė į Olandiją kitomis transporto priemonėmis

Kelionė į Olandiją gali būti planuojama ir paties darbuotojo, tačiau tokiu atveju prašome užtikrinti, jog atvykimas bus tikrai laiku. Keliaujantys savo mašina gali vykti sausumos keliu per Lenkiją ir Vokietiją arba plaukti keltu iš Klaipėdos į Kylį Vokietijoje, o iš ten vykti į Olandiją. Keltas išplaukia iš Klaipėdos šešis kartus per savaitę. Jeigu nuspręsite keliauti savo automobiliu, pasiruoškite tam, kad agentūra Olandijoje gali paprašyti automobilį naudoti darbo reikalams, t.y. vykti į ir iš darbo vietos bei vežti kitus darbuotojus. Žinoma, už tai gausite kompensaciją transporto išlaidoms padengti.

Nuo 2011 m. balandžio mėnesio Vengrijos skrydžių bendrovė „Wizz Air“ pradėjo skraidinti iš Vilniaus oro uosto į Eindhoveno miestą Olandijoje tris kartus per savaitę. Ši skrydžių bendrovė garsėja nebrangiais skrydžių bilietais. Jeigu nuspręsite skristi lėktuvu, iš Eindhoveno nesunkiai pasieksite mūsų partnerius Olandijoje traukiniu arba autobusu. Bilietus taip pat galite užsisakyti šioje svetainėje: Skrenduiolandija.lt

Registruokitės darbui Olandijoje

Jeigu nuspręstumėte keliauti mikroautobusu, savo automobiliu, skristi lėktuvu arba pasinaudoti keltų teikiamomis paslaugomis, svarbu, kad turėtumėte visą su kelione susijusią informaciją ir į Olandiją atvyktumėte laiku. Detalią informaciją apie kelionę į Olandiją mes suteiksime jau patvirtinus jūsų išvykimą.

Kelionė į Olandiją Kelionė į Olandiją

Registruokitės darbui Olandijoje

Po registracijos mūsų darbuotojai susisieks su jumis per 1 d. d.