fbpx

Įdarbinimas Olandijoje

Įdarbinimas Olandijoje

Jeigu jums sunku rasti darbą Lietuvoje ir jus domina įdarbinimas Olandijoje, paprasčiausias būdas įsidarbinti šioje šalyje – kreiptis į įdarbinimo paslaugas teikiančias agentūras. Siūlydamos 1,3 milijonų darbo vietų bei gaudamos 10 milijardų eurų siekiančias pajamas per metus, įdarbinimo agentūros yra svarbus Nyderlandų ekonomikos, visuomenės ir darbo rinkos mechanizmas. Įdarbinimo agentūrų paslaugomis Nyderlanduose naudojasi ne tik darbuotojai iš Lietuvos ar kitų šalių, bet ir darbo ieškantys olandai. Tai yra paprasčiausias būdas rasti darbą Olandijoje.

Peržiūrėkite visus darbo skelbimus Olandijoje

Kodėl įdarbinimas Olandijoje per įdarbinimo agentūras?

Daugeliui Olandijos įmonių paprasčiausias būdas įdarbinti personalą – pasinaudojus įdarbinimo agentūrų paslaugomis. Tokiu būdu joms tenka mažiau atsakomybės įdarbinant ir atleidžiant darbuotoją, nereikia gaišti laiko atliekant darbuotojų atranką. Net atlyginimo išmokėjimu pasirūpina įdarbinimo agentūra.  Pagal Olandijoje galiojančius įstatymus, įdarbinimo agentūros negali imti jokio mokesčio iš darbo ieškančio žmogaus. Su jomis atsiskaito personalo ieškanti įmonė. Tokį įdarbinimo principą sėkmingai taiko ir Qbis agentūra.

Įdarbinimo agentūra Olandijoje pasirūpina darbuotojų iš Lietuvos, Latvijos, Rumunijos, Lenkijos ir Portugalijos dokumentų paruošimu legaliam darbui šioje šalyje, apgyvendinimu ir transportu, moka jiems atlyginimą. Būtent įdarbinimo agentūros Olandijoje, o ne vietinės įmonės darbuotojai, yra nuolatiniai konktaktiniai asmenys iš Lietuvos atvykusiam darbuotojui.

Pirminis įdarbinimo agentūrų Olandijoje tikslas buvo įdarbinti darbuotojus užimčiausiu metų laikotarpiu – per Kalėdas ir Velykas, taip pat jais pakeisti sergančius arba atostogaujančius nuolatinius darbuotojus kvalifikacijos nereikalaujančiuose darbuose.

Tačiau tokia laikinųjų darbuotojų padėtis smarkiai pasikeitė. Vis dažniau įdarbinimo agentūros ir jų klientai prašo ilgalaikių darbuotojų iš Lietuvos. Be to, iki šiol daugelis per Qbis agentūrą išvykusių darbuotojų dirbo kvalifikacijos nereikalaujančius darbus fabrikuose, sandėliuose arba žemės ūkyje. Tačiau užmegzdami ryšius su naujomis įdarbinimo agentūromis Olandijoje pastebime, kad didėja kvalifikuotų darbuotojų – suvirintojų, CNC operatorių, langų ar pastolių montuotojų, slaugytojų – paklausa.

Registruokitės darbui Olandijoje

Laikinojo įdarbinimo Olandijoje ypatumai

Nyderlandai buvo pirmoji šalis, kurioje darbdavys ir darbuotojas pasirašė laikinojo įdarbinimo sutartį. Toks įdarbinimo būdas skatina ekonominį augimą, o tokio pobūdžio sutartis išreiškia įdarbinimo agentūrų pageidavimą, kad įdarbinami darbuotojai būtų lankstūs įdarbinimo laikotarpio, darbo valandų, gyvenamosios vietos ir transporto atžvilgiu.

Labai dažnai laikino įdarbinimo sutartis yra neterminuota, tačiau mūsų partneriai pageidauja, kad darbuotojai liktų dirbti Olandijoje kuo ilgesnį laikotarpį. Laikinojo įdarbinimo sutartį pasirašęs darbuotojas kas tris ar keturis mėnesius gali gauti savaitę arba dvi atostogų. Jeigu planuojate atostogas, svarbu, kad apie tai praneštumėte įdarbinimo agentūrai Olandijoje prieš kelias savaites.

Jeigu jus domina įdarbinimas Olandijoje, laikinas įsidarbinimas yra puiki galimybė išspręsti nedarbingumo problemą bei įgyti darbo patirties užsienio šalyje.

Įdarbinimas Olandijoje Įdarbinimas Olandijoje

Registruokitės darbui Olandijoje

Po registracijos mūsų darbuotojai susisieks su jumis per 1 d. d.