fbpx

Gyvenamoji vieta Olandijoje

Gyvenamoji vieta Olandijoje

Gyvenamoji vieta Olandijoje – nemenkas iššūkis atvykus čia gyventi ir dirbti. Jeigu domitės, kaip rasti gyvenamąją vieta Olandijoje, turėtumėte žinoti, kad šioje šalyje,  kitaip nei Anglijoje ar Airijoje, sunku rasti nebrangią gyvenamąją vietą. Dėl šios priežasties mes bendradarbiaujame tik su tomis įdarbinimo agentūromis, kurios apgyvendina mūsų atvykusius darbuotojus.

Darbuotojai gali būti apgyvendinti nuosavuose namuose, bendrabučio tipo namuose arba vasarnamiuose. Visos gyvenamosios vietos yra įrengtos, apstatytos baldais, su būtiniausia buitine technika. Kambaryje gyvena nuo vieno iki keturių darbuotojų.

Mūsų partneriai stengiasi, jog darbuotojai būtų apgyvendinti kuo arčiau darbo vietos, kad būtų patogu nuvykti į darbą dviračiu arba automobiliu.

Peržiūrėkite visus darbo skelbimus Olandijoje

Gyvenamosios vietos nuomos kaina

Priklausomai nuo įdarbinimo agentūros ir jūsų darbo pobūdžio, mėnesio nuomos kaina yra nuo 100 iki 350 eurų. Į šią kainą taip pat įskaičiuojami mokesčiai už komunalines paslaugas. Mūsų partneriai, įdarbinantys kvalifikuotus specialistus, paprastai suteikia nemokamą gyvenamąją vietą. Nuomos kainos dydis taip pat priklauso nuo šalies regiono, kuriame yra įsikūrusi agentūra. Pietinėje Olandijos dalyje išsinuomoti būstą yra sudėtingiau ir brangiau nei šiaurinėje dėl didesnio didmiesčių ir gyventojų skaičiaus.

Darbuotojai, nusprendę susirasti gyvenamąją vietą Olandijoje savarankiškai, gali tai padaryti, tačiau svarbu apie tai iš anksto informuoti įdarbinimo agentūrą ir su ja atsiskaityti.

Registruokitės darbui Olandijoje

Gyvenamosios vietos taisyklės

Kadangi mūsų partneriai suteikia darbuotojams būstą, jie nustato gyvenamosios vietos taisykles. Darbuotojai privalo prižiūrėti tvarką namuose, taupyti elektros energiją ir vandenį, netriukšmauti ir netrukdyti kitiems namo gyventojams bei laikytis visų kitų agentūros nurodytų taisyklių. Jeigu darbuotojas nusižengia agentūros reikalavimams, jam gali būti skirta bauda, kurią paprastai išskaičiuoja iš atlyginimo. Visgi, tikimės, jog gyventojai bus supratingi ir to daryti nereikės.

Su gyvenamosios vietos taisyklėmis darbuotojas supažindinamas vos atvykus į agentūrą.

Kadangi agentūros suteikta gyvenamoji vieta Olandijoje taps jūsų antraisiais namais, turite ja rūpintis ir atsakingai prižiūrėti. Taip pat agentūra netaiko jokių apribojimų asmeniui dėl gyvenamosios vietos keitimo, todėl jei sąlygos netenkina, asmuo gali gyvenamąją vietą keisti.

Gyvenamoji vieta Olandijoje Gyvenamoji vieta Olandijoje

Registruokitės darbui Olandijoje

Po registracijos mūsų darbuotojai susisieks su jumis per 1 d. d.