fbpx

Darbo užmokestis Olandijoje

Kadangi beveik visų į Olandiją vykstančių darbuotojų pagrindinis tikslas yra užsidirbti, aktualiausias jiems klausimas – darbo užmokestis Olandijoje.

Darbo užmokesčio dydis Olandijoje priklauso nuo srities, kurioje jūs dirbate, jūsų pareigų bei darbo valandų skaičiaus. Tačiau jis bus ne mažesnis nei nustatytas minimalus bruto darbo užmokestis, kurį sudaro 1469 eurai per mėnesį.

Per mus išvykę nekvalifikuotus darbus dirbantys darbuotojai gauna nuo 800 iki 1200 eurų per mėnesį. Tokį atlyginimą jie gauna dirbdami 40 darbo valandų per savaitę, jau atskaičius nuomą, draudimą ir visus mokesčius. Tačiau dar neatskaičius pragyvenimo išlaidų. Kvalifikuoti darbuotojai, priklausomai nuo jų profesijos, gauna nuo 1000 iki 2000 eurų per mėnesį, taip pat atskaičius nuomą, draudimą ir visus mokesčius, bet neatskaičius pragyvenimo išlaidų. Kai kurie darbuotojai be atlyginimo gauna ir kompensaciją už transporto išlaidas.

Be to, be atlyginimo, kurį gausite darbdami Olandijoje, jums taip pat priklauso atostogų pinigai, kurių procentas yra skaičiuojamas nuo kiekvienos jūsų išdirbtos valandos. Pagal Olandijos įdarbinimo agentūroje nustatytą tvarką, šie pinigai gali būti išmokami kiekvieną kartą jums atostogaujant arba du kartus per metus, paprastai birželio ir gruodžio mėnesiais.

Peržiūrėkite visus darbo skelbimus Olandijoje

Kaip mokamas darbo užmokestis Olandijoje

Visi mūsų partneriai Olandijoje atsiskaito už išdirbtas valandas. Priklausomai nuo įdarbinimo agentūros, atlyginimas mokamas kas savaitę, kas dvi arba kas keturias. Darbo užmokestis, jau atskaičius nuomą, draudimą ir valstybei mokamus mokesčius, yra pervedamas į jūsų nurodytą banko sąskaitą Lietuvoje arba Olandijoje.

Jeigu norite atsidaryti banko sąskaitą Olandijoje, turite žinoti, kad kreipiantis į vietos banką, reikia pristatyti savo BSN numerį, gyvenamosios vietos Olandijoje adresą ir sutartį su jus įdarbinusia agentūra Olandijoje. Banko sąskaitos atidarymas Olandijoje gali užtrukti nuo trijų iki keturių savaičių.

Registruokitės darbui Olandijoje

Kodėl jaunimas uždirba mažiau

Pagal Olandijoje galiojančius įstatymus jaunimui iki 23 m. gali būti mokama mažiau. Tokiu būdu darbdaviai yra skatinami įdarbinti darbo patirties neturinčius jaunus darbuotojus. Kuo darbuotojas yra jaunesnis, tuo mažesnis jo valandinis atlyginimas.

Priklausomai nuo amžiaus ir įdarbinimo agentūros Olandijoje, per mūsų agentūrą išvykę jauni darbuotojai uždirba nuo 500 iki 800 eurų per mėnesį, jau atskaičius nuomą, draudimą ir mokesčius.

Profesinę praktiką Olandijoje atliekantys studentai uždirba apie 140 eurų per savaitę,  jau atskaičius nuomą, draudimą ir mokesčius.

Kadangi darbo užmokestis Olandijoje bei atsiskaitymo sąlygos priklauso nuo įdarbinimo agentūros Olandijoje, visos detalės bus konkrečiai aptartos pokalbio su mūsų konsultantu metu.

Taip atsivėrė naujos galimybės įdarbinti ir tuos lietuvius ar latvius, kuriuos domina būtent darbas Olandijoje.

Darbo užmokestis Olandijoje Darbo užmokestis Olandijoje

 

Registruokitės darbui Olandijoje

Po registracijos mūsų darbuotojai susisieks su jumis per 1 d. d.