fbpx

Darbas Olandijoje 2019

Darbas Olandijoje 2019

Užmegzdami naujus ryšius su partneriais Olandijoje, pastebime, kad smarkiai didėja kvalifikuotų darbuotojų paklausa. 2018 m. turėjome galimybę Olandijoje įdarbinti patyrusius krautuvo vairuotojus, automechanikus, baldų apmušėjus, siuvėjas, langų montuotojus ir CNC operatorius. Šiais metais planuojame įdarbinti dar daugiau įvairių specialistų iš Lietuvos bei Latvijos, kuriuos domina darbas Olandijoje 2019 metais.

Tačiau kvalifikuotiems darbuotojams yra keliami ne tik panašios darbo patirties, bet ir užsienio kalbos reikalavimai. Todėl Qbis kartu su partneriais yra pasiruošę rengti specialistų apmokymų ar užsienio kalbos kursus.

Peržiūrėkite visus darbo skelbimus Olandijoje

Skirtingi sektoriai, skirtingi sezonai

Kaip ir kiekvienais metais, 2019 m. yra juntama sezono įtaka mūsų siūlomiems darbams Olandijoje, kur kiekvienas sektorius yra aktyvus tam tikrą sezoną. Užimčiausias metų laikas yra vasara, o pats ramiausias – žiema, t.y. sausio ir vasario mėnesiai. Didžiausia sezono įtaka jaučiama žemės ūkio sektoriuje. Jame darbai prasideda kovo mėnesį, o baigiasi spalį. Tačiau dalis žemės ūkio darbuotojų lieka dirbti ir žiemos laikotarpiui, kai vyksta kito sezono paruošiamieji darbai.

Tuo tarpu logistikoje ir maisto pramonės sektoriuje užimčiausias metų laikotarpis yra gruodžio mėnesis ir vasaros laikotarpis. Šventiniu ir šiltuoju metų laikotarpiu maisto pramonės produkcijos paklausa yra ypač didelė, o jos paskirstymas visoje šalyje vyksta nuolat. Patys ramiausi mėnesiai šiame sektoriuje – lapkritis, sausis ir vasaris.
Sektorius, kuriame dirba techniniai darbuotojai, yra aktyvus visais metų laikais. Olandijos įmonės iš anksto planuoja ilgalaikius projektus ir įdarbina darbuotojus.

Statybų darbai Olandijoje priklauso nuo oro sąlygų. Vos pašalus statybų darbai sustoja, tačiau tai trunka vos savaitę ar kelias per metus. Daugelis statybų bendrovių užveria duris Kalėdų laikotarpiu ir per vasaros atostogas.

Taigi tiems, ką domina darbas Olandijoje 2019 metais, turime darbo pasiūlymų ištisus metus.

Registruokitės darbui Olandijoje

Qbis statistika

Norėdama sekti tendencijas, būdingas kiekvieniems veiklos metams, nuo 2009 m. pradžios Qbis agentūra renka statistinius duomenis apie savo veiklą, darbą Olandijoje ir išvykusius darbuotojus. Tai ypač aktualu tiems, kuriuos domina darbas Olandijoje 2019 m.
Daugiau informacijos apie duomenis, susijusius su darbu Olandijoje, rasite skiltyje Qbis statistika.

Darbas Olandijoje 2019 Darbas Olandijoje 2019

Registruokitės darbui Olandijoje

Po registracijos mūsų darbuotojai susisieks su jumis per 1 d. d.