Darbas Olandijoje

Darbas Olandijoje 2007 m. ir šiandien

Qbis agentūros veiklos pradžioje 2007 m. kandidatams, kuriuos domino darbas Olandijoje, galėjome pasiūlyti tik nedidelį darbų pasirinkimą. Pirmieji išvykę darbuotojai dirbo sandėliuose, maisto fabrikuose ir pramonės srityje. Tuo metu trūko ir informacijos apie darbo ir gyvenimo sąlygas Olandijoje bei su įdarbinimu vietinėse įdarbinimo agentūrose susijusias procedūras.

Tačiau sparčiai plėsdama savo veiklą ir nuolat gerindama teikiamų paslaugų kokybę, Qbis agentūra kiekvienais metais pateikia vis daugiau darbo pasiūlymų įvairesniuose sektoriuose Nyderlanduose.

Peržiūrėkite visus darbo skelbimus Olandijoje

Didėjant darbuotojų iš kitų šalių poreikiui Olandijoje, pradėjome įdarbinimo veiklą ir Latvijoje. Šiandien mūsų partneriai Olandijoje, vietinės įdarbinimo agentūros, ieško ne tik darbuotojų nekvalifikuotiems darbams. Šiuo metu į Olandiją dirbti išvyksta vis daugiau kvalifikuotų specialistų. Ypač padaugėjo darbo pasiūlymų techniniems darbuotojams. Skiltyje darbas Olandijoje 2018 rasite informacijos apie tai, kokių sričių specialistai yra paklausūs Olandijoje.

Be to, mūsų partneriai suteikia darbuotojams vis geresnes darbo ir gyvenimo sąlygas, įdarbinimo procesas vyksta sklandžiai ir organizuotai. Informacija, teikiama mūsų biure darbo pokalbio metu, yra nuolat atnaujinama. Mūsų agentūra, pasitelkusi internetines technologijas, stengiasi palaikyti ryšį su išvykusiais darbuotojais ir tokiu būdu sekti jų įsidarbinimą Olandijoje bei rinkti naudingą informaciją būsimiems darbuotojams.

Registruokitės darbui Olandijoje

Ką reikia žinoti prieš išvykstant į Olandiją

Per daugelį veiklos metų sukaupta informacija apie įsidarbinimo Olandijoje ypatumus leidžia ir jus geriau informuoti apie darbo ir gyvenimo sąlygas Olandijoje.

Šioje skiltyje pateikiame ne tik informaciją apie darbą Olandijoje 2017 m. Mes taip pat supažindiname jus su  įdarbinimo agentūrų veikla šioje šalyje ir paaiškiname, kodėl įsidarbinti per agentūrą yra paprasta ir patogu.

Pristatome ir jums aktualiausią informaciją. Juk prieš priimant sprendimą išvykti dirbti į nepažįstamą šalį, svarbu žinoti, kokio darbo užmokesčio galite tikėtis, kaip atrodys jūsų gyvenamoji vieta ir kiek kainuos pragyvenimas naujoje šalyje.

Informacija apie kelionę į Olandiją palengvins jūsų apsisprendimą dėl keliavimo būdo pasirinkimo.

Siekiame, kad darbas Olandijoje ar Vokietijoje būtų gerai apgalvotas sprendimas ir atneštų tik gerų pokyčių jūsų gyvenime.

darbas olandijoje Darbas Olandijoje

Ieškote darbo Olandijoje?

Qbis padės Jums surasti Jūsų svajonių darbą.

Registruokitės darbui Olandijoje