Belgija

Šiuo metu Qbis turi 0 darbo pasiūlymus Belgijoje.

Jeigu ieškote galimybės užsidirbti išvykus į užsienį ir norėtumėte pažinti naują šalį, tuomet darbas Belgijoje gali būti puikus pasirinkimas. Minimalus šalies atlyginimas yra vienas didžiausių Europos Sąjungoje, o vis daugiau Belgijos įmonių noriai priima dirbti darbuotojus iš Lietuvos. Daugiau

Darbas Belgijoje

Ir visai nesvarbu, ar susikalbate angliškai ar ieškote darbo užsienyje be kalbos, norite išvykti vienas ar kaip pora, Qbis padės jums rasti darbą Belgijoje, kuris atitiktų jūsų lūkesčius. Net jeigu  neturėtumėme darbo pasiūlymų Belgijoje, jų greitai vėl bus, taigi kandidatuokite į darbo vietas šioje šalyje ir išvykite dirbti į Belgiją vos atsiradus pasiūlymui.

Pasinaudojus Qbis tarpininkavimo įdarbinant paslaugomis, kartu su atrankos specialistu išsirinksite jums labiausiai tinkantį darbo pasiūlymą, o Belgijos įdarbinimo agentūra suteiks jums darbą su gyvenamąja vieta. Tuo atveju, jeigu neturėsime jūsų lūkesčius atitinkančių darbo pasiūlymų Belgijoje, Qbis jums pasiūlys darbą Olandijoje arba darbą Vokietijoje.

Skirtingi darbai skirtinguose Belgijos miestuose

Ieškote darbo Belgijoje? Didelė tikimybė, kad Qbis jums galės pasiūlyti jūsų lūkesčius atitinkantį darbą įvairiuose Belgijos miestuose. Mes turime darbo pasiūlymų didžiuosiuose šalies miestuose – Briuselyje, Antverpene ar Gente. Taip pat galite sulaukti darbo pasiūlymų su gyvenamąja vieta ir mažesniuose šalies miesteliuose.

Darbo pasiūla, kurią Qbis turi Belgijoje tiek vyrams, tiek moterims, yra didelė. Jeigu ieškote ilgalaikio darbo, tuomet jus galėtų sudominti darbas sandėliuose ir fabrikuose. Trumpalaikio darbo Belgijoje ieškantiems studentams mes galime pasiūlyti darbą paslaugų srityje ir įdarbinti virtuvės pagalbininkais ar restorano darbuotojais. Taip pat galime pasiūlyti kvalifikuotą darbą sunkvežimių vairuotojams, elektromechanikams ar slaugytojoms. Priklausomai nuo jūsų norų ir turimos kvalifikacijos, galite pasirinkti jus dominantį sektorių. Tokiu būdu bus lengviau rasti jums patinkantį darbą. Taigi peržiūrėkite mūsų darbo pasiūlymus Belgijoje ir siųskite savo kandidatūrą jau šiandien!

Archyvas
Darbo skelbimai užsienyje

Restorano padėjėjas Belgijoje, nuo 11,93€/val.

starstarstarstarstar0
Chagall
Belgija, Belgija
Skelbimas galioja 84 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Archyvas

Darbui Belgijoje ieškomas motyvuotas restorano padėjėjas. Jūs dirbsite restorane ir padėsite kitiems darbuotojams. Jums reikės gaminti karštus ir šaltus patiekalus, užkandžius, plauti indus, padėti prie baro, tvarkyti salę. Restoranas kuriame dirbsite yra labai populiarus, todėl tikėtina, kad dirbsite daug viršvalandžių.

Sandėlio operatorius - užsakymų surinkėjas Belgijoje

starstarstarstarstar0
Warehouse
Belgija, Belgija
Skelbimas galioja 373 dienosLaisvos darbo vietos: 8/8
Archyvas

Mūsų partneriai Belgijoje ieško sandėlių operatorių – užsakymų surinkėjų. Darbas vyks dideliame prekybos centre, kuriame sandėliuojami įvairūs maisto ir ne maisto produktai (konditerijos gaminiai, tabako gaminiai, gėrimai ir t.t.), kurie yra tiekiami prekybos centrams ir degalinėms. Jūsų pagrindinis uždavinys bus parengti užsakymus naudojant balso užsakymo arba „pick-to-light“ sistemą ir EPT. Dirbama keturiomis pamainomis. Yra galimybė...

Pasiūlymas vairuotojui Belgijoje (CE kategorija) Belgija, Wielsbeke, Belgijoje

starstarstarstarstar0
Sedi Trans
Belgija, Wielsbeke, Belgija
Skelbimas galioja 400 dienosLaisvos darbo vietos: 2/2
Archyvas

Mes ieškome kandidatų, kurie norėtų dirbti vairuotojo darbą Belgijoje. Jums reikės vairuoti sunkvežimį ir vežioti cementą bei kreidą statybų įmonėms. Jums reikės važinėti ne tik Belgijoje, bet ir Olandijoe bei Prancūzijoje. Jūs dirbsite ir dieninėje ir naktinėje pamainoje (dažniausiai darbas prasideda 3 arba 4 val. iš ryto). Kartais gali tekti nakvoti automobilyje (2-3 kartus per...

Darbas Mūrininkui Olandija, Belgijoje

starstarstarstarstar0
Axintor
Olandija, Belgija
Skelbimas galioja 404 dienosLaisvos darbo vietos: 1/2
Archyvas

Šiuo metu galime pasiūlyti darbą kvalifikuotam mūrininkui, kuris ieško darbo Olandijoje. Statybų kompanija vykdo gyvenamųjų namų plėtros planą ir ieško naujų darbuotojų. Jūs dirbsite kaip mūrininkas ir būsite atsakingas už plytinių sienų, fasadų mūrinimą. Šiam darbui reikia geros patirties (būtina patirtis su „klinker“ fasadinėmis plytelėmis), nes darbo tempas tikrai nėra lėtas. Šis darbo pasiūlymas yra...

Baldų apmušėjas Kortemark, Belgija, Belgijoje

starstarstarstarstar0
Hima
Kortemark, Belgija, Belgija
Skelbimas galioja 476 dienosLaisvos darbo vietos: 5/5
Archyvas

Šiuo metu ieškome žmonių, kurie norėtų dirbti lovų bei čiužinių gamybos įmonėje lovų apmušėjais. Dirbdamas medinių lovų apmušėju, jūs turėsite paruošti minkštąją lovos dalį, spirales ir apmušti lovą gobelenu pagal paruoštą pavyzdį. Darbas galimas tiek individualus, tiek komandinis. Įmonė dirba nuo pirmadienio iki penktadienio. Šis darbo pasiūlymas yra ilgalaikis.

Darbas stogdendiams Belgijoje

starstarstarstarstar0
Davy De Groote
Belgija, Belgija
Skelbimas galioja 602 dienosLaisvos darbo vietos: 1/1
Archyvas

Mūsų partneriai iš Belgijos ieško stogdengių (sutapdinti bei plokšti stogai). Jūs dirbsite įmonėje, kuri užsiima stogų statyba, dengimu bei renovacija. Jums reikės statyti medines konstrukcijas, kloti izolacija, dengti stogus keraminėmis čerpėmis, bitumine danga ir pan. Taip par reikės montuoti latakus. Jums reikės dirbti savarankiškai.