fbpx

Apie Qbis

Įdarbinimo agentūra Qbis

Mes esame įdarbinimo agentūra Qbis, kuri padeda darbo ieškantiems žmonėms iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos bei Portugalijos įsidarbinti:
✔ logistikos
✔ maisto ar metalo pramonės
✔ statybų
✔ informacinių technologijų
✔ žemės ūkio
srityse Nyderlanduose ir Vokietijoje.

Kuo mes skiriamės nuo kitų įdarbinimo agentūrų?

Skirtingai nei daugelis Lietuvos įdarbinimo agentūrų, mes neimame jokio mokesčio už įdarbinimą. Mūsų tikslas – skatinti atvirą bendravimą su darbo užsienyje ieškančiu kandidatu, suteikiant jam kuo išsamesnę informaciją apie darbo ir gyvenimo sąlygas užsienyje. Mes siekiame teikti kokybiškas darbuotojų atrankos paslaugas įdarbinimo agentūroms Olandijoje ir Vokietijoje. Kiekvieno per mus išvykusio darbuotojo prašome parašyti atsiliepimą ir pasidalinti savo patirtimi Olandijoje ar Vokietijoje. Tokiu būdu suteikiame jums galimybę sužinoti daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas ir darbo užsienyje ypatumus. Net 87 proc. į Olandiją dirbti išvykusių darbuotojų mūsų teikiamas paslaugas įvertino teigiamai.

UAB Qbis įdarbinimo paslaugos

Daugiausia darbo pasiūlymų turime gamybos, žemės ūkio ar logistikos srityse. Taip pat siūlome darbus kandidatams su techniniu išsilavinimu ar turintiems patirties statybų srityje. Savo biure Vilniuje mes bendraujame su kiekvienu kandidatu gyvai. Kandidatai, gyvenantys kituose Lietuvos miestuose ar Latvijoje, Rumunijoje, Lenkijoje, turi galimybę bendrauti per Skype programą su vaizdo kamera.

Pagal atliktą apklausą 11 didžiausių mūsų partnerių mus vertina taip:
7.6 balai vertinant kiekvieno darbuotojo tinkamumą darbui
7.6 balai vertinant mūsų bendravimą su klientais
7.9 balai vertinant mūsų atrankos paslaugas bendrai

Po registracijos mūsų darbuotojai susisieks su jumis per 1 d. d.